Jakub Porada

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

armine7
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: piątek 16 sty 2009, 18:14

Jakub Porada

Post autor: armine7 »

Ma jakąś rodzinę, dzieci??
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Jakub Porada

Post autor: piotrek888 »

Tak, żonę i chyba dwójkę dzieci
anakin
Początkujący
Początkujący
Posty: 100
Rejestracja: czwartek 06 lis 2008, 15:58

Re: Jakub Porada

Post autor: anakin »

slabak pisze: Tu trzeba kogoś z radiowej Trójki - Marcin Łukawski lub Robert Kantereit. Prowadzą "Zapraszamy do Trójki", znają się na newsach, mają genialne poczucie humoru, każdy z nich by się sprawdził...
Wydaje mi się, że Kantereit został już zwerbowany do poranka w TVP :mhm:
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Jakub Porada

Post autor: piotrek888 »

Kuba dzisiaj śpiewał w DDTVN :shock:
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

fajny
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 58
Rejestracja: piątek 13 mar 2009, 11:51

Re: Jakub Porada

Post autor: fajny »

Jakub Porada po dłuższej przewie poprowadził wczoraj w TVN24 serwis informacyjny o godzinie 18:00 oraz wieczorny magazyn "Dzień po dniu" o godzinie 23:00. Od poniedziałku do czwartku w zastępstwie Piotra Jaconia pojawiał się 23 Krzysztof Górlicki.
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Jakub Porada

Post autor: piotrek888 »

Grażyna i Jakub Poradowie: Osłaniaj mnie, biegnę!

http://www.styl24.pl/article.php/art_id ... ie-biegne/

Obrazek


ładna ta Pani "Poradowa" :lol2:
Fabian
Bywalec
Bywalec
Posty: 663
Rejestracja: niedziela 21 gru 2008, 08:39
Lokalizacja: Lębork
Kontakt:

Re: Jakub Porada

Post autor: Fabian »

Wow! Nie wiedziałem nic o niej. "kosił krawężniki" Obrazek
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Jakub Porada

Post autor: piotrek888 »

Jakub Porada i jego słynny kot :D
Dlaczego kot Jakuba Porady pyskuje? O swoim mruczku opowiada dziennikarz prowadzący program "Poranek TVN24".

Mój kot jest… Persem w 75 proc. Matka była w 50 proc., a ojciec w 100 proc., więc przypomina trochę kota, a trochę puchacza.

Mój kot ma na imię… Cezarek, ponieważ… na wystawie widziałem białego Persa o tym imieniu. Miał być wzorem elegancji, a po wyjęciu z klatki pokazał, co to znaczy kocia furia. Spodobało mi się to.

Dostałem kota… za niewielką sumę. Ważył kilkaset gramów. Teraz waży 6 kg i sądzę, że nie powiedział jeszcze ostatniego słowa.

Mój kot najbardziej lubi… wańczyć, czyli łazić krok w krok za Panem i pomiaukiwać, żeby go wziąć na ręce.

Lubię, gdy mój kot… pyskuje, gdy każę mu zejść ze stołu. Wołam: Cezar! Złaź w tej chwili!, a on niechętnie wypełnia polecenie, ale cały czas mamrocze coś pod nosem. Na pewno nie komplementy.

Mojemu kotu zazdroszczę… skoczności. Jest coraz mniej miejsc, w które nie potrafi się dostać.

Z moim kotem mamy wspólne… drzemki. Rywalizujemy, kto głośniej zafurczy.

Kot szczęśliwy to… kot, który nie jest samotny. Jeśli musi czasem zostać, zawsze się obraża.

Ludzie lubiący koty… mają ślady sierści na ubraniu.

Kocia muzyka to… wokaliści disco polo, którzy chcą śpiewać jak Barry White.

Najczęściej drę koty… z ludźmi, którzy mówią, że lubią tylko jeden gatunek zwierząt, a innego nienawidzą.

Na widok czarnego kota… jadę śmiało. Kiedyś spluwałem przez ramię, ale usłyszałem angielskiego piłkarza, że to szczęście, którego nie wolno omijać.

Najczęściej odwracają kota ogonem… miłośnicy stereotypów. Nic ich nie przekona, że koty nie są wredne, a Duran Duran naprawdę gra rocka.

Dlaczego nie pies? Pies był przed kotem, może jeszcze kiedyś będzie.

Gdybym nie miał kota… nie wiedziałbym, że z celofanu można zrobić tyle fajnych zabawek.

Gdybym był kotem… domagałbym się normalnego jedzenia, a nie suchej karmy.

Obrazek
źródło: koty.pl
agatka22
Początkujący
Początkujący
Posty: 120
Rejestracja: sobota 03 lis 2007, 21:14

Re: Jakub Porada

Post autor: agatka22 »

Mam do Was prośbę: kiedyś, chyba dwa lata temu, Jakub Porada oprowadzał widzów po TVN24, było to coś w rodzaju "TVN 24 od kuchni". Nie mogę nigdzie tego znaleźć, nie wiem czy to nie zostało usunięte z internetu;-(Jeśli ktoś z Was wie gdzie to można znaleźć to będę wdzięczna;-)
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Jakub Porada

Post autor: piotrek888 »

Pan Porada jak to ktoś ostatnio na forum napisał nie ma pomysłu na siebie. Jak widać w rozumie też ma niewiele więcej. Dziś w czasie rozmowy z jakąś panią psycholog na temat dzieci Jacksona stwierdzał - chociaż wolałbym tu słowo pytał o to czy potomkowie króla POP-u będą miały takie życie jak ojciec. I tu padł gwóźdź programu - "Tak jak to jest w rodzinach alkoholików" :shock: Nie żebym się obraził bo to akurat mnie nie dotyczy, ale niektórzy mogli się tak poczuć. Myślę,że Jakub musi się dwa razy zastanowić co mówi - za nim powie cokolwiek.
RioT
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: sobota 29 sie 2009, 11:30

Re: Jakub Porada

Post autor: RioT »

Dziś na zakończenie Poranka zrobiono niespodziankę Kubie, wniesiono tort, ekipa zaśpiewała sto lat, bo Kuba skończył dziś 40 lat.
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: Jakub Porada

Post autor: sybic »

Obrazek
Obrazek
Obrazek
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Jakub Porada

Post autor: epsztajnek »

Świętowanie czterdziestki mam dawno za sobą. Ale mnie nie uściskało tyle pięknych dziewczyn :(
Obrazek Obrazek
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot] i 44 gości