Artur Andrus

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Artur Andrus

Post autor: Camilo »

Ze względu na regularną obecność w "Szkle kontaktowym" od dekady, można go przypiąć do Załogi TVN. Zwłaszcza, że z tego co widziałem w temacie "Szkła kontaktowego", ma swoją rzeszę sympatyków także tutaj.

W świątecznej "Rzeczpospolitej" ukazała się jego rozmowa z Robertem Mazurkiem. Wiem, że całość przedrukowana została również w "Angorze" w tym tygodniu, a tu fragment:
Obrazek

Robert Mazurek: Gra pan na imprezach firmowych?

Artur Andrus: Gram, ale marudzę. Po paru wpadkach nauczyłem się wymagać.

Scena, garderoba, hotel?

To też, ale są ważniejsze zasady: nigdy nie występuję po alkoholu. To znaczy najpierw Andrus, potem wódka.

Andrus przed alkoholem – piękne hasło. W czym panu przeszkadza wódka?

Nigdy z nią nie wygram. To był mój pierwszy występ dla firmy. Miałem rozweselać pracowników, którzy rozweselali się też płynami, a w przerwie między moimi wejściami czas umilał im balet Independent.

Balet, powiada pan?

Dość szczególny balet. Piękne dziewczęta może i nie umiały tańczyć, może i widziały się pierwszy raz, ale to nie miało znaczenia, bo potrafiły eksponować swoje wdzięki i czyniły to z ogromną wprawą. Nie zdziwię pana, mówiąc, że widzowie nie byli zainteresowani tym, co mam do powiedzenia, za to ciągnęło ich do baletu?

Nie zdziwi mnie pan.

A wie pan, że podobne historie spotykały największych? Opowiadałem panu, jak na Derbach Kabaretowych w Koninie wystąpił Dobrowolski?Zaproszono go z jego monologiem z fujarką. To był kapitalny tekst, zwłaszcza gdy Dobrowolski grał go w Pod Egidą, ale to był dość kameralny numer. A tymczasem Derby Kabaretowe to była wielka, wielogodzinna impreza w amfiteatrze. Mnóstwo ludzi, większość przyniosła ze sobą coś do picia, żeby się nie nudzić, atmosfera mocno biesiadna. I ktoś wymyślił, że Derby rozpocznie występ 12 striptizerek...

http://www.rp.pl/artykul/1190899.html
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Artur Andrus

Post autor: Camilo »

W TVP Regionalna AA prowadzi autorski cykl dokumentalny o Podkarpaciu - "Z Andrusem po Galicji".
tracer2013
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 391
Rejestracja: poniedziałek 22 lip 2013, 14:41

Re: Artur Andrus

Post autor: tracer2013 »

Wczoraj pojawiła się informacja,że Artur Andrus odszedł z Radiowej Trójki. A więc wybrał Szkło Kontaktowe. Moim zdaniem dobra decyzja. Gdyby zabrakło Artura Andrusa w Szkle Kontaktowym ,to program wiele by znowu stracił na atrakcyjności
melona
Najwierniejszy fan TVN
Najwierniejszy fan TVN
Posty: 29376
Rejestracja: niedziela 07 wrz 2014, 16:07

Re: Artur Andrus

Post autor: melona »

Artur odchodzi ze "Szkła kontaktowego" TVN24.
https://www.plotek.pl/plotek/7,154063,2 ... ojawi.html
juzeff6
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: niedziela 16 maja 2021, 21:33

Re: Artur Andrus

Post autor: juzeff6 »

Cóż, dobrze zrobił. Jak widać w TVN wolność słowa istnieje tylko wtedy, o ile nie śmiejesz się ze "swoich".
ukrytaprawda
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 487
Rejestracja: niedziela 24 kwie 2016, 10:51

Re: Artur Andrus

Post autor: ukrytaprawda »

Nie rozumiem tych decyzji odchodzenia z programu. Daukszewicz jak dla mnie był nudny i nijaki w tym programie. Więcej stękania niż wypowiedzi. Teraz kiedy tak daleko tam zajdą zmiany może czas zastanowić się na dalszą forma programu. Z drugiej jednak strony Pan Jacoń nie musi wszystkim narzucać swojego toku myślenia. Jak widać posiada dosyć mocną pozycję w stacji.
Kocham Martę Klos :)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości