Robert Kantereit

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Robert Kantereit

Post autor: matik »

Dziennikarz TVN i 3PR. Od 1 września gospodarz Wstajesz i WIesz w TVN24.
Już od czasów szkolnych pracuje w mediach - karierę radiowca zaczął w szkole, gdzie współpracował z Radiowęzłem, potem Studencką Agencją Radiową i gdańskim Radiem ARnet. W latach 1995-2004 związany był z regionalną rozgłośnią Polskiego Radia w Gdańsku. Od 1 marca 2004 roku prezenter Programu III Polskiego Radia. Związany był również z TVP gdzie najpierw prowadził w TVP1 program "Kawa czy herbata?", później pojawiał się w TVP2 w "Pytaniu na śniadanie". Od lipca 2010 związany z telewizją TVN, gdzie prowadzi poranne "Dzień Dobry TVN". Od września 2015 roku związany z TVN24 gdzie prowadzi "Wstajesz i Wiesz".
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Robert Kantereit

Post autor: prze_kw »

Bardzo nie podoba mi się ta decyzja, bynajmniej nie ze względu na p. Kantereita. ;)
Liczą się tylko Fakty.
Mastrokan
Bywalec
Bywalec
Posty: 630
Rejestracja: wtorek 27 gru 2011, 19:47
Kontakt:

Re: Robert Kantereit

Post autor: Mastrokan »

Wygląda na to, że mamy transfer:
J.Kuźniar->DD TVN
R. Kantereit->WiW

źródło: http://jastrzabpost.pl/newsy/wiemy-czym ... 61842.html
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/jaroslaw ... n24/eqv7cm
Martin1999
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 33
Rejestracja: poniedziałek 23 lut 2015, 09:06

Re: Robert Kantereit

Post autor: Martin1999 »

No zobaczymy co z tego będzie, ale jak już tu pisano nie będzie raczej z tego nic dobrego.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Robert Kantereit

Post autor: Camilo »

matik pisze:Od 1 września gospodarz Wstajesz i WIesz w TVN24
Prawdopodobnie jednak od 7 września - na jutro zapowiedział się Piotr Jacoń.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Robert Kantereit

Post autor: matik »

Widać, że sami w momencie pisania notki prasowej nie wiedzieli chyba jak to będzie. Jeśli 7 września, to dla mnie lepiej, bo wtedy będę mógł obejrzeć Poranek. No i z drugiej strony to będzie Poranek poreferendalny, więc troszkę rzucenie na głęboką wodę się szykuje ;)
ketjow
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 192
Rejestracja: wtorek 13 maja 2014, 21:15

Re: Robert Kantereit

Post autor: ketjow »

Zapowiedział się słowami "a ja wracam jutro". Zawsze mogło chodzić o "Dzień po dniu" :)
avatar
Bywalec
Bywalec
Posty: 962
Rejestracja: poniedziałek 31 sty 2011, 09:28

Re: Robert Kantereit

Post autor: avatar »

No i stało się. Robert poprowadził WiW.
Tragedii nie było, nie brak mu pewności siebie ale jak już ktoś zauważył na innym forum, jego głos kompletnie nie nadaje się do porannego programu gdyż jest on usypiający. :D
Pozostaje mieć nadzieję, że uda mu się wypracować oryginalny styl prowadzenia programu.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Robert Kantereit

Post autor: matik »

avatar pisze:jego głos kompletnie nie nadaje się do porannego programu gdyż jest on usypiający. :D
Mogę to potwierdzić, kilkanaście minut po 6 urwał mi się film i przebudziłem się dopiero na DDTVN :P
Ale oglądając Kantereita w paśmie po 9 muszę powiedzieć, że dawał radę, ale trudno będzie mu zmienić to pasmo bez porównań do Kuźniara.
melona
Najwierniejszy fan TVN
Najwierniejszy fan TVN
Posty: 29370
Rejestracja: niedziela 07 wrz 2014, 16:07

Re: Robert Kantereit

Post autor: melona »

Według dla mnie dobrze prowadzi Robert niż Kuźniara ;)
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Robert Kantereit

Post autor: Camilo »

Nie umie nawiązać kontaktu z zespołem, nie myśli nad tym co mówi. Dziś rano w przeciągu minuty obraził mieszkańców Sopotu i Warszawianki. A to nie styl JK, tylko MŻ. Koniecznie należy dopracować przeglądy prasy. Brawa dla Marty Kuligowskiej, że przejęła inicjatywę i robi wszystko, by WiW nie straciło zbyt wiele.
ketjow
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 192
Rejestracja: wtorek 13 maja 2014, 21:15

Re: Robert Kantereit

Post autor: ketjow »

Myślę, że Marta Kuligowska ma wreszcie partnera, a nie "gwiazdę" w której cieniu musi być, dlatego częściej przejmuje inicjatywę. Mi się to podoba, a Kantereitowi dajmy chwilę, moim zdaniem nie jest źle tylko musi trochę "przegryźć" się w nowej formule.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Robert Kantereit

Post autor: Camilo »

Katarzyna Werner czy w ostatnim czasie Agnieszka Cegielska nie musiały być "w cieniu gwiazdy".
avatar
Bywalec
Bywalec
Posty: 962
Rejestracja: poniedziałek 31 sty 2011, 09:28

Re: Robert Kantereit

Post autor: avatar »

No takiego duetu jak Werner z Kuźniarem to długo nie będzie na antenie. ;)
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Robert Kantereit

Post autor: michal_borkowski »

Camilo pisze:Nie umie nawiązać kontaktu z zespołem, nie myśli nad tym co mówi. Dziś rano w przeciągu minuty obraził mieszkańców Sopotu i Warszawianki. A to nie styl JK, tylko MŻ. Koniecznie należy dopracować przeglądy prasy. Brawa dla Marty Kuligowskiej, że przejęła u inicjatywę i robi wszystko, by WiW nie straciło zbyt wiele.
Nie wiem, jaki był sens ściągania RK do Poranka, skoro J. Kuźniar, tak rzadko prowadzi program. Grafik spokojnie można by ułożyć tak, by praca znalazła się dla wszystkich. Wstajesz i Wiesz mógłby prowadzić wtedy ktoś z zespołu prezenterów TVN24.
To tylko moje skromne zdanie
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 16 gości