Robert Kantereit

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Robert Kantereit

Post autor: matik »

Najbliższa nieobecność Kuźniara związana jest z dawno zaplanowaną podróżą do Japonii. Nie oznacza to, że zawsze będzie tak rzadko.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Robert Kantereit

Post autor: Camilo »

Dotychczas moim najczęstszym, niemal stałym zestawem w dzień 'roboczy' było rano WiW, po południu ZD3 w Polskim Radiu. Dzisiaj już zdałem sobie sprawę, że muszę z czegoś zrezygnować, bo z całym szacunkiem dla dobrego (poprawnego?) warsztatu Kantereita, zacząłem czuć przesyt jego osobą.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Robert Kantereit

Post autor: michal_borkowski »

Ale jest tylko do środy... Swoją drogą, zastanawiam się, czy dodatkowe dyżury R. Mroza będą regułą, by Żebrowski nie dostał ich więcej niż wtedy, kiedy program prowadził J. Kuźniar.
To tylko moje skromne zdanie
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Robert Kantereit

Post autor: Camilo »

R. Mróz jest wyłącznie zastępcą. Przynajmniej na razie. Podział tygodnia 3 na 4 to praktycznie standard porankowy.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Robert Kantereit

Post autor: Camilo »

Pan Redaktor trochę się wyrobił i w Trójce, gdzie odważniej głosi swoje poglądy. Dziś chociażby nt. Rosjan w kontekście raportu o zestrzeleniu Boeinga 777.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Robert Kantereit

Post autor: michal_borkowski »

Camilo pisze:R. Mróz jest wyłącznie zastępcą. Przynajmniej na razie. Podział tygodnia 3 na 4 to praktycznie standard porankowy.
Pytanie kto jest teraz głównym prowadzącym tego programu? Wcześniej był to JK, który prowadził początkowo pięć, a potem cztery wydania Poranka. A teraz...
To tylko moje skromne zdanie
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Robert Kantereit

Post autor: Camilo »

A teraz to samo co w "Faktach" czy większości innych programów. Coś pewnie powoduje taką politykę - i to chyba nie tylko braki kadrowe. U mnie akurat ten misz masz przerodził się już teraz w strzelanie po kanałach, jeśli tylko rano jest trochę więcej czasu.
agas
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: środa 24 lut 2010, 15:14

Re: Robert Kantereit

Post autor: agas »

tvn24 zupelnie stracil na wartosci, puste "bicie piany" o niczym. Poziom niektorych prowadzacych pozostawia wiele do zyczenia. Co do Pana Roberta jak widze go w poranku od razu przerzucam na inny kanal. Mdly,nudny i usypiajacy
ogladacz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: środa 27 sty 2016, 12:17

Re: Robert Kantereit

Post autor: ogladacz »

Niestety, podzielam zdanie przedmówcy. Często nie potrafi połapać się z kamerami i mówi do innej :). A jak już mówi do właściwej to jakoś tak... bez iskry czy coś, tak właśnie o niczym :)
Awatar użytkownika
Maciek_POZ
Guru
Guru
Posty: 8126
Rejestracja: niedziela 27 gru 2015, 22:25
Lokalizacja: Kraina Kwitnącej Pyry :)

Re: Robert Kantereit

Post autor: Maciek_POZ »

Nie wiem, czy zauważyliście, ale Robert ma pewną manierę, która powoli zaczyna mnie irytować - jedno to określenie "a u góry jest tyle i tyle stopni", a drugim jest to, że cały czas nawija o górach. Musicie przyznać, że nawet Marcin w swoich dygresjach o piłce nożnej i cheerleaderkach jest bardziej umiejętny. Doceniam jednak, że się facet zaczął rozwijać, choćby w dzisiejszych rozmowach z Martą Kuligowską, pokazał trochę poczucia humoru, gdy mówił o swoich występach wokalnych. Nie skreślam go, ale moim zdaniem musi popracować - już jest lepiej niż choćby w październiku zeszłego roku. To nie DD TVN, gdzie mógł się chować w cieniu wyrazistej Ani Kalczyńskiej...
Witajcie moi drodzy po długiej przerwie! Pomyślności w Nowym Roku!
Nieoficjalny fanklub Agnieszki Cegielskiej - o pogodzie i nie tylko ;)
http://agnieszkacegielskanfc.wordpress.com ZAPRASZAM!
ogladacz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: środa 27 sty 2016, 12:17

Re: Robert Kantereit

Post autor: ogladacz »

Tak, góry góry i romantyczne wschody słońca :). Poza tym często jak kończy się ujęcie to pan Robert zostawia tak lekko rozchylone usta i zmrużone oczy, dziwne :)
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Robert Kantereit

Post autor: matik »

Obrazek
mados
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: wtorek 08 lis 2016, 12:27

Re: Robert Kantereit

Post autor: mados »

Jutro Robert Kantereit będzie gospodarzem poranka, co w piątek chyba jeszcze nigdy się nie zdarzyło.
Awatar użytkownika
Maciek_POZ
Guru
Guru
Posty: 8126
Rejestracja: niedziela 27 gru 2015, 22:25
Lokalizacja: Kraina Kwitnącej Pyry :)

Re: Robert Kantereit

Post autor: Maciek_POZ »

W ogóle układ piątkowy był dość ciekawy: obsada "z dni roboczych" - Robert i Marta, a godziny świąteczne (pasmo do 11:00) - kablówkowy EPG się posypał :-)
Witajcie moi drodzy po długiej przerwie! Pomyślności w Nowym Roku!
Nieoficjalny fanklub Agnieszki Cegielskiej - o pogodzie i nie tylko ;)
http://agnieszkacegielskanfc.wordpress.com ZAPRASZAM!
ogladacz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: środa 27 sty 2016, 12:17

Re: Robert Kantereit

Post autor: ogladacz »

Na wstępie chciałbym przeprosić pana Roberta za to co napiszę, ale nie będzie to nic obraźliwego, będzie to po prostu wypowiedź o braku chemii :). Pan Robert zdecydowanie nie jest moim ulubionym prowadzącym :/. Oglądam tvn24 przed wyjściem do pracy, przed 7. Pan Robert nie rozumie chyba, że to nie jest pora gdy przed telewizorem zasiadają ludzie leniwie dziubiąc sobie śniadanko :). Mnie na przykład wtedy ciekawi prognoza pogody przed 6.30 oraz serwis o 6.30 właśnie. Ale pan Robert lubi sobie wtedy podyskutować z prezenterami pogody lub z samym sobą o jakichś zgoła innych sprawach. Dziś np. po materiale o najpopularniejszych rasach psów w USA, kilka minut prezentował nam swoje przemyślenia na temat historycznego przekroju popularności poszczególnych ras w Polsce, podczas gdy Agnieszka Cegielska siedziała i słuchała tych wywodów. W ogóle zauważam, że pan Robert ogólnie nie potrafi dać pogadać prezenterom o pogodzie, bo albo właśnie rozmawia z Nimi o czymś innym, albo prezentuje nam jakieś monologi, albo co chwile wtrąca Im się w słowo. Pan Robert próbuje być śmieszny, mówiąc np. że kiedyś w Polsce popularna była rasa psów która wyglądała jakby działała na baterie, nie wiem o jaką rasę chodziło, nie obchodzi mnie to w sumie :), litości :). Pan Marcin Żebrowski potrafi rozśmieszyć jednym zdaniem, mimiką, a pan Robert serwuje nam całe dłuuugie monologi... Zjazd ministrów na Nowogrodzkiej pan Robert podsumował, jako że zjechały się tam takie fury jak pod siedzibą jakiegoś ekstraklasowego lub zachodniego klubu piłkarskiego, po czym zobaczyłem materiał z tego zjazdu, normalne rządowe limuzyny, materiał się skończył i pan Robert podsumował - park maszyn... Taaaa..... to czym mieli tam podjechać, fiatami seicento? Nie nie nieeee....Wiem, że to niemożliwe, ale najlepiej byłoby gdyby pan Marcin Żebrowski prowadził te poranki cały tydzień :).
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 15 gości