Tomasz Wasilewski

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Tomasz Wasilewski

Post autor: mikasur »

Czy zauwaÂżyliÂście, Âże T. Wasilewski w kaÂżdej prognozie pogody w TVN, po Faktach, mĂłwi mniej wiĂŞcej coÂś takiego: "Wiemy juÂż jak bĂŞdziĂŞ jutro, teraz dowiemy siĂŞ, jak bĂŞdziĂŞ w nastĂŞpnych dniach. (...) Kolejna prognoza pogody jutro za 20 Ăłsma wieczorem (zmienia w zaleÂżnoÂści od nia tyg., bo w weekend jest wczeÂśniej). DziekujĂŞ PaĂąstwu. Do widzenia. " No makabra! Tego juÂż sÂłuchaĂŚ siĂŞ nie da! Za kaÂżdym razem tak jest! I ten jego zabĂłjczy uÂśmiech. NaprawdĂŞ "cudnie" :x !!! Gdybym byÂła jego szefem, dostaÂłby jakieÂś pouczenie, chociaÂżby. Jak tak moÂżna?! To jest karygodne! MĂłgÂłby siebie nagraĂŚ, bo po co tyle razy mĂłwic dokÂładnie to samo?? Jak widaĂŚ automatyzacja panuje teÂż wÂśrĂłd pogodowcĂłw. :(
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

To akurat siĂŞ zgadzam, zauwaÂżyÂłem to, ale lubiĂŞ Tomasza Wasilewskiego mimo to. Nic, Âże w tym fragmencie siĂŞ powtarza, ale przecieÂż jest sympatyczny, nie myliĂŚ z: sztucznie sympatyczny. :D
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
arti
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 254
Rejestracja: poniedziałek 05 lip 2004, 10:09
Lokalizacja: ze Śląska

Post autor: arti »

Albo jeszcze:

"Oto szczegó³y prognozy"
"Znamy juÂż prognozĂŞ dla Polski, a za chwilĂŞ w TVNmeteo europejska prognoza pogody....zapraszam"

Sympatyczny rzeczywiscie jest, ale móg³by trochê wzbogaciÌ swój zasób s³ów :)
Anna Kalczyńska, Anita Werner, Beata Tadla, Justyna Pochanke - czołowa czwórka :D
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

ARTI napisa³: "móg³by trochê wzbogaciÌ swój zasób s³ów" - zgadzam siê absolutnie.
A co do MaĂŚka.
Wasilewski jest wÂłaÂśnie sztucznie sympatyczny Tylko na wizji udaje takiego milutkiego i super sympatycznego. MoÂżesz mi wierzyĂŚ lub nie, ale miaÂła okazjĂŞ poznaĂŚ Wasilewskiego i prywatnie nie jest taki miluÂśiĂąski. Sprawia wraÂżenie oschÂłego, wyniosÂłego i (wÂłaÂśnie) niezbyt symatycznego. [/b]
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Pewnie i masz racjê, ale mnie raczej interesuje jego kreacja na ekranie, nie zaœ zachowanie w ¿yciu prywatnym. A tak w ogóle to do g³owy by mi nie przysz³o, ¿e on taki jest. Czyli dobrze gra, a taka umiejêtnoœÌ, nie oszukujmy siê, czasem te¿ siê przydaje. Nie tylko przed kamer¹. :wink:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

Tak, imiejetnoœÌ dobrego grania jest na ekranie bardzo przydatna, z drugiej strony, moim zdaniem, przede wszystkim liczy siê naturalnoœÌ. Ktoœ bardzo naturalny jak Zubilewicz wydaje mi sie taki przystêpny, szczery, prawdziwy, tak jakby nie by³ tylko i a¿ prezenterem, a kims mi znanym i bliski, a taki Wasilewski... ale to moja opinia...
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

KtoÂś bardzo naturalny jak Zubilewicz
Zubilewicz jest tak naturalny Âże shook! Facet byÂł spooko, lubiÂłem jego prognoze, ale jak przyszÂło TVN24 to zrobiÂł siĂŞ nudny. A to kiedyÂś przyniĂłsÂł parasol grzyba itd. Najbardziej naturalna z caÂłej ekipy TVN jest Maja. A wasilewski?? Taki sobi mnie teÂż denrwuje to jedo "za dwadzieÂścia Ăłsma wieczorem".
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Zubi wci¹¿ jest naturalny i wyj¹tkowy za dwadzieœcia 8 wieczorem w TVN.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

Dopiero teraz sobie uœwiadomi³am, ¿e Górniakowska pope³nia podobny b³¹d, jak Wasilewski. Ona w przeciwieùstwie do niego, zawsze mówi: [b] Kolejna prognoza pogody w TVNie jutro po g³ównym wydaniu Faktów". Bez komentarza.[/b]
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
bzyku
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: czwartek 16 wrz 2004, 14:26
Lokalizacja: Wawka

Post autor: bzyku »

czepiacie siĂŞ :lol:
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

Przedstawiamy fakty :!: :!: :!: :!: :!:
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Tomek w ''Poranku'' z Jarkiem KuÂźniarem:
Obrazek Obrazek
Dorotka969
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 256
Rejestracja: środa 08 sie 2007, 21:51
Lokalizacja: Bydgoszcz :))

Post autor: Dorotka969 »

bardzo Âładne capsiki :) ja bym siĂŞ nie czepiaÂła, ze nie ma bogatego sÂłownictwa.. nie zapominajmy, Âże prowadzi pogodĂŞ i ma jakis tam schemat i tak nam to wszystko przedstawia... nie narzekajmy, na zywo jak jest w Poranku to jest peÂłen luzik i az chce siĂŞ tej pogody sÂłuchaĂŚ :)
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

DziÂś Tomasz byÂł w pogodzie po ''Faktach''.
Obrazek Obrazek
Fabian
Bywalec
Bywalec
Posty: 663
Rejestracja: niedziela 21 gru 2008, 08:39
Lokalizacja: Lębork
Kontakt:

Re: Tomasz Wasilewski

Post autor: Fabian »

Tak długo jak widuję na wizji razem Tomasza Wasilewskiego i Jarosława Kuźniara, ten drugi docina pierwszemu w odniesieniu do opcji politycznej. Czy ktoś zna dokładniej zaranie kojarzenia Tomka Wasilewskiego z PiSem?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 61 gości