Brygida Grysiak

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Sallieri
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: niedziela 10 kwie 2005, 00:03
Lokalizacja: Warszawa

Brygida Grysiak

Post autor: Sallieri »

Witam wszystkich forumowiczów :) Có¿....byÌ mo¿e bym nie wiedzia³ nawet o istnieniu tego jak¿e sympatycznego forum gdyby nie chêÌ wyra¿enia mojego zachwytu nad pewn¹ osob¹ któr¹ "odkry³em" w TVN 24 pare dni temu(nie wiem dlaczego dopiero teraz).Myœlê tu o m³odziutkiej przewspania³ej,³adnej i jak¿e dobrej dziennikarce jak¹ jest nie kto inny tylko Brygida Grysiak! Nie wiem jak wy ale dla mnie jest to kolejna nadzieja tej œwietnie siê rozwijaj¹cej stacji,choÌ mo¿e mowa o nadziei nie jest w tym przypadku najstosowniejsza bo dziennikarze tego kana³u informacyjnego to z grubsza same "nadzieje" ;) no...powiedzmy nadzieja odzia³u krakowskiego :] Co mnie w niej zachwyci³o? Przede wszystkim wyp³ywajca z ka¿dego jej ruchu,sposobu w jaki trzyma mikrofon kobiecoœÌ(a mo¿e raczej dziewczêcoœÌ).Chyba tego nam troche brakowa³o,czy¿ nie? Mamy mamusiowat¹ Holeck¹,zimne:Racewicz,Smoktunowicz,Anitkê Werner(przy ca³ym szacunku jaki mam do niej).Mamy te¿ Pochanke nie daj¹c¹ siê sklasyfikowaÌ ....Ale Brygida po pierwsze ma niesssamowity g³os! Przepiêkny!Chwilami lekko ³ami¹cy siê,cholernie zmys³owy,niby doœÌ kruchy a jak¿e trzymaj¹cy przy nim s³uchacza...dziœ np.(a w³aœciwie to ju¿ wczoraj) s³ucha³em wywiadu z jakimœ ksiêdzem(oczywiœcie z Krakowa)...no i w³asnie..s³ucha³em...hmmm...za du¿e to s³owo chyba,bo s³ysza³em jedynie g³osik Brygidy ale na wy³apanie o czym mowa si³ ju¿ mi nie starczy³o. :] Poza jej plusami jeœli o wizjê i foniê chodzi ,mamy te¿ po prostu dobr¹,swobodn¹,niezmordowan¹ dziennikarkê,choÌ przyznam szczerze ¿e rozmawiaÌ z ni¹ TYLKO jako z dziennikark¹ odzielaj¹c to od Brygidy jako przeuroczej osoby jest chyba ciê¿ko. Wypada tylko mieÌ nadziejê ¿ê bêdziemy j¹ czêsto widywaÌ (i s³uchaÌ!) ,choÌ wi¹zaÌ siê to mo¿e w moim przypadku ze zdecydowanie za d³ugim przesiadywaniem przed ekranem :)
Pozdrawiam wszyskich!
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

JuÂż chyba gdzies pisaliÂścy, Âża Brygida Grysiak jest wsp[aniaÂła i to prawda. Z tÂą trudna sprawÂą poradziÂła sobie Âświetnie
Wróciłem!!
mary13
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 34
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 12:55
Lokalizacja: Łodź

Post autor: mary13 »

Ojjjjj ktoÂś tu siĂŞ zakochaÂł, hehehehehehehehhe ????:D :D

Ale babka wypÂłynĂŞÂła, niezmordowana kobitka, i wieleee innychhhhh rzeczy ...........,zobaczymy co dalej
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

mary13 pisze:Ojjjjj ktoÂś tu siĂŞ zakochaÂł, hehehehehehehehhe ????:D :D
A co? nie moÂże? KaÂżdy ma prawo, przeglÂądnij sobie inne wÂątki np. o A. Werner, Stysi itp.. Normalka bo przecieÂż telewizja jako medium dociera do najwiĂŞkszej liczby osĂłb.. 8)

edit: odrazu siĂŞ zakochaÂł.. :?
mary13
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 34
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 12:55
Lokalizacja: Łodź

Post autor: mary13 »

aX pisze:
mary13 pisze:Ojjjjj ktoÂś tu siĂŞ zakochaÂł, hehehehehehehehhe ????:D :D
A co? nie moÂże? KaÂżdy ma prawo, przeglÂądnij sobie inne wÂątki np. o A. Werner, Stysi itp.. Normalka bo przecieÂż telewizja jako medium dociera do najwiĂŞkszej liczby osĂłb.. 8)

edit: odrazu siĂŞ zakochaÂł.. :?
No dobra to taki zarcik, Âżarciuniek..............zauroczyÂł????/ 8)
pozdrawiam
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Zakochani sa wÂśrĂłd nas najwiĂŞcej "miÂłoÂśnikow" ma chyba Anitka
Wróciłem!!
Anonymus
Bywalec
Bywalec
Posty: 553
Rejestracja: sobota 12 cze 2004, 19:12
Lokalizacja: D-ca

Post autor: Anonymus »

no to teraz bĂŞdzie pewnie podziaÂł fanĂłw na forum, jedni za urzekajÂącym stylem Pochanke, drudzy na AnitÂą Werner a trzeci za BrygidÂą Grysiak :)
Wg mnie wszystkie sÂą dobre w tym co robiÂą, ale Brygida ma chyba najmniejsze doÂświadczenie z nich wszystkich
Każdego dnia toczy się życie - Jesteśmy po to aby je pokazać - Cała prawda całą dobę - TVN24
TVN - PROGRAMOWO NAJLEPSZA
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

KaÂżda z nich robi co innego i nie da siĂŞ wprost porĂłwnaĂŚ ich doÂświadczeĂą. Jestem pewien, ze Pochanke nie zmonciÂłaby newsa tak dobrze, jak robi to Brygida, natomiast Brygodzie brakuje chyba trochĂŞ pary do bycia prezenterkÂą. A o podziaÂły bym sie nie obawiaÂł:]
MAKEPOVERTYHISTORY
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

Brygida pokazaÂła, ze jest dobrÂą dziennikarkÂą. Zobaczymy, co dalej...
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
Sallieri
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: niedziela 10 kwie 2005, 00:03
Lokalizacja: Warszawa

RE:

Post autor: Sallieri »

hehe.....no macie racjê :D siem porz¹dnie zauroczy³ ...w niej samej zauroczy³ a w g³osie to zakocha³ na amen 8) no tak jak napisa³em wczeœniej,Brygidka to nowa jakoœÌ i kobiecoœÌ na 102! A¿ sie raz Miecugowi te¿ oczy zawieci³y jak z ni¹ rozmawia³ :D To zdjêcie nie jest z³e ale jednak to nie to gdy ma rozpuszczone w³osy...
Obrazek
Cooler
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: poniedziałek 24 sty 2005, 23:08

Re: RE:

Post autor: Cooler »

Sallieri pisze:To zdjĂŞcie nie jest zÂłe ale jednak to nie to gdy ma rozpuszczone wÂłosy...

.. to prawda - w rozpuszczonych to juÂż pelen wypas :)
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

ale zaszkoczyÂła mnie poniewasz dziennie miaÂł okoÂło piĂŞciu goÂści i z kaÂżdym ciekawie potrafiÂła rozmawiaĂŚ.
Wróciłem!!
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

Sallieri napisaÂł:
To zdjĂŞcie nie jest zÂłe ale jednak to nie to gdy ma rozpuszczone wÂłosy...
.. to prawda - w rozpuszczonych to juÂż pelen wypas

Fakt :!: :D
ale zaszkoczyÂła mnie poniewasz dziennie miaÂł okoÂło piĂŞciu goÂści i z kaÂżdym ciekawie potrafiÂła rozmawiaĂŚ.
No fakt. Dziennikarka z niej niezÂła. Dopiero teraz sie o tym przekonaÂłm, bo jak nadawaÂła ze studia w Krakowie, moim zdaniem, nie wypadaÂła najlepiej.[/quote]
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

O to co na wikipedi o Brygidzie znalazÂłem :) :
Brygida Grysiak - polska dziennikarka telewizyjna, od poczÂątku kariery zwiÂązana z TVN i TVN24.

UrodziÂła siĂŞ w 1979 roku. Absolwentka WydziaÂłu Dziennikarstwa i Komunikacji SpoÂłecznej Uniwersytetu JagielloĂąskiego, od poczÂątku istnienia telewizji TVN24 peÂłni obowiÂązki jej korespondenta w MaÂłopolsce.
Dodaj¹c coœ od siebie, napiszê tylko tyle, ¿e ceniê J¹ za p³ynnoœÌ mówienia, Jej livy nie s¹ mo¿e jakieœ niezwyk³e, jednak jeszcze nigdy nie spotka³em siê z tak¹ sytacj¹, ¿eby Brigida nie wiedzia³a co powiedzieÌ, a Jej kariere œledzê niemal od samego pocz¹tku istnienia TVN24. Obok Pa³asiùskiego, najwiêksza 'reprterska gwiazda' minionego, jak¿e trudnego dla wszystkich dziennikarzy tygodnia.
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

O reporterach TVN24..... http://www.forum.tvn.tivi.pl/viewtopic. ... 9&start=60 zapraszam :D
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Semrush [Bot] i 40 gości