Zmiany w TVN od stycznia 2008 roku?

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

aaa bo jakby nie mogli zrobiĂŚ koncertu gdzies indziej, bo jakby tylko warszawa byÂła :P inne miasta teÂż chĂŞtnieby skozystaÂły z promocji
TVN innowacja i nowoczesność...
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Adrian ;P pisze:A nie wiem, ale Teletydzieù zawsze mi siê z tvnem jakoœ kojarzy³ xD Ciekawe kiedy bêdzie mo¿na g³osowaÌ mam, bo ju¿ powinno siê zacz¹Ì.
Z tvn'em? - a mi zawsze z tvp. Ale co do telekamer to nie ma co gdybaÌ. W¹tpiê by tvn sama organizowa³ telekamery. Mam nadzijê, ¿e nie bêdzie jak z Wiktorami w tym roku. lepiej by³o nie pokazywaÌ tej gali, bo wysz³o jak wysz³o... No ale telekamery s¹ ciekawsze. Nie zapominajmy ju¿ o g³ównym w¹tku tematu! Ale je¿eli ju¿ gdybamy to powiem, ¿e s³ysza³em, ¿e zmiany maj¹ zajœÌ tak¿e w Uwadze! 8)
lukasz000
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 170
Rejestracja: środa 01 sie 2007, 19:58

Post autor: lukasz000 »

TVP2 ma kontrakt z teletygodniem na organizowanie Telekamer i telewizyjna dwĂłjka napewno nie bĂŞdzie chciaÂła pozbywaĂŚ siĂŞ tej gali , gdyÂż jest ona najwiĂŞkszÂą w Polsce imprezÂą telewizyjnÂą , a co za tym idzie przyciÂąga sporÂą grupĂŞ ogladajÂących , a to Âże raz TVN zdobyÂł niemal wszystkie nagrody , to nie oznacza , Âżeby pozbywaĂŚ siĂŞ oglÂądalnoÂści , a TVN nie bĂŞdzie zawsze zdobywaÂł wszystkich nagrĂłd. To promocja takÂże dla tele tygodnia
jeœli jest w TVP2 , bo gdyby by³a w TVN to napewno by³aby mniejsza ogladalnoœÌ , choÌby z tego powodu , ¿e TVP2 nada³aby wówczas M jak mi³oœÌ , który ma swoich wiernych fanów.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

Greg Haus pisze:¿e s³ysza³em, ¿e zmiany maj¹ zajœÌ tak¿e w Uwadze!
Wybacz, ale chyba nie uwierzyÂłeÂś w komentarze ÂŻyczliwego na wiemy jakiej stronie?
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Jak podaje "Kultura TV" w 2008 roku na antenĂŞ TVN trafi serial "Dexter". Historia opowiada o seryjnym mordercy pracujÂącym jako specjalista ds. analizy ÂśladĂłw krwi w policji w Miami.

DoœÌ du¿o siê o tym serialu mówi ostatnio /przede wszystkim na forach internetowych/, ja czyta³em ksi¹¿kê - bardzo wci¹gaj¹ca. Mo¿e byÌ hit na miarê "Lost" w TVP czy "Prison Break" na Polsacie, no chyba, ¿e bêdzie to kolejny program TVN z serii "puszczamy po pó³nocy". :spiewa:
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Adrian ;P »

Myœlê, ¿e przed pó³noc¹ go puszcz¹, bo z tego co widzê to na wiosnê chyba w tvn nawet nie bêdzie miejsca na œrodowe i czwartkowe filmy! Ma byÌ Twarz¹ w twarz 2, 39 i pó³, Jakiœ serial na n ( nie pamiêtam nazwy). Uwa¿am, ¿e Kryminalnych dadz¹ na œrodê 22:30 lub 21:30 a You Can Dance na sobotê 20:30
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

No czyÂżby w tvn wreÂście byÂł jakiÂś zagraniczny serial na miarĂŞ Losta czy Prison Breaka?

filmweb pisze:Dexter, tytu³owy bohater serialu, jest... seryjnym morderc¹. Jednak nie zabija on przypadkowych i niewinnych ofiar. W dzieciùstwie zosta³ przygarniêty przez policjanta Harry'ego, który nauczy³ go zaspokajaÌ swoje chore pragnienia - nazwa³ to "kodeksem", który ma zezwalaÌ bohaterowi wy³¹cznie na karanie osób, zas³uguj¹cych na to. Od czasu œmierci Harry'ego nie ma nikogo kto zna³by mroczn¹ prawdê o Dexterze, nawet jego przybrana siostra Deb, która równie¿ jak i on pracuje w policji. Pewnego dnia w sielankowe ¿ycie bohatera wkrada siê ktoœ kto wzbudza jego najszczerszy podziw. Morderca z ciê¿arówki-ch³odni, nazwany tak przez policjê, okalecza swe ofiary w niezwykle oryginalny i wyj¹tkowy sposób. Okazuje siê równie¿, ¿e zabójca poszukiwany przez ca³e Miami, wie zadziwiaj¹co wiele o ¿yciu Dextera - nawet o jego najmroczniejszych sekretach, o których jakby siê zdawa³o, nie wie nikt.
Co ciekawe - szukajÂąc czegoÂś o tym serialu zaÂłwaÂżyÂłem, Âże jest juÂż wiele polskich stron internetowych poÂświĂŞconych tej produkcji

[ Dodano: PiÂą Lis 16, 2007 9:17 pm ]
Adrian ;P pisze:Myœlê, ¿e przed pó³noc¹ go puszcz¹, bo z tego co widzê to na wiosnê chyba w tvn nawet nie bêdzie miejsca na œrodowe i czwartkowe filmy! Ma byÌ Twarz¹ w twarz 2, 39 i pó³, Jakiœ serial na n ( nie pamiêtam nazwy). Uwa¿am, ¿e Kryminalnych dadz¹ na œrodê 22:30 lub 21:30 a You Can Dance na sobotê 20:30
Nie zapominajmy, Âże serial ten maja puÂściĂŚ w styczniu a wtedy na 100% nie bedzie jeszcze YCD 2, ani TwarzÂą w Twarz 2 - skoro jeszcze nie zaczeli produkcji drugiego sezonu tego serialu.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Adrian ;P »

JeÂżeli w styczniu to nawet dobrze :D W styczniu jeszcze miejsce siĂŞ znajdzie pewnie
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Tak sobie czytam teraz o tym serialu i naprawdĂŞ wydaje sie bardzo dobry. Sporo polskich stron o "Dexterze", a co za tym idzie sporo fanĂłw. Oby tylko TVN daÂł ten serial o przyzwoitej porze, a nie dla "nocnych markĂłw". MoÂże byĂŚ z tego niezÂły hicior :D
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

szym pisze:Jak podaje "Kultura TV" w 2008 roku na antenĂŞ TVN trafi serial "Dexter". Historia opowiada o seryjnym mordercy pracujÂącym jako specjalista ds. analizy ÂśladĂłw krwi w policji w Miami. (...)
DoœÌ du¿o siê o tym serialu mówi ostatnio /przede wszystkim na forach internetowych/, ja czyta³em ksi¹¿kê - bardzo wci¹gaj¹ca.
"Dexter" w odsÂłonie telewizyjnej - jest niesÂłychanie frapujÂący! DokÂładnie dzisiaj obejrzaÂłem ostatni, dwunasty jego odcinek i zdecydowanie zakomunikowujĂŞ, iÂż jest to jedna z czoÂłowych "produkcji odcinkowych" jakie kiedykolwiek w Âżyciu widziaÂłem (w ciÂągu czterech dni wÂłasnego "chorobowego" ;) )! Perfekcyjnie "zrobiony", mroczny i peÂłen tajemnic (jak i tytuÂłowy bohater), odwaÂżny, oryginalny - genialny!
Kreacja aktorska stworzona przez Michaela C. Hall'a (m.in. odtwórcy roli Davida, homoseksualisty w "SzeœÌ stóp pod Ziemi¹") - napiszê krótko - arcydzie³o! O ideale "Dextera" widzowie - ca³e szczêœcie TVN - przekonaj¹ siê zaraz po Nowym Roku.. "W pojedynkê" jestem zachwycony :D

"Dexter", "Dexter" - nie wyobra¿am sobie go w sytuacji z cyklu "puszczamy po pó³nocy" szym'onie! Flagowa "fabu³a" amerykaùskiego kana³u zas³uguje na œcis³y prime-time na antenie Piotra Waltera, czynn¹ (skuteczn¹) reklamê.. i miano przeboju plus minus "Lost" czy "Prison Break"! Zdaje siê - zimowa ofensywa TVN.. kryminalny hit SHOWTIME musi byÌ jej solidnym "elementem"..
Zerknijcie na "niesamowit¹ promocjê" drugiej (nadawanej wci¹¿ w Stanach) transzy Dexa.

W artykule z "dziennikowego" dodatku pt. "Serialowe towary importowe" jest teÂż mowa o zakupieniu przez Polsat "Cane'a" stacji CBS oraz nadchodzÂącej emisji u ktĂłregoÂś z ogĂłlnopolskich nadawcĂłw "Pushing Daisies" ABC.

Skoro od poczÂątku stycznia nowy TVN to Fakt :devil: sprzed 53 minut: "Milionerzy" wracajÂą z UrbaĂąskim :arrow:
http://www.tvnfakty.pl - wszystkie fakty o TVN

BrzydUla - poniedziałek-piątek, godz. 17:55
(tvn) programowo najlepsza
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

no to szykuj¹ sie rewolucje w tvn :D dexter no no czyta³em o tym serialu i chyba go sobie muszê œci¹gn¹Ì :)
TVN innowacja i nowoczesność...
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Adrian ;P »

Program bĂŞdzie w niedzielĂŞ... Pewnie o 20:00, a co od marca gdy powrĂłci Taniec z gwiazdami 7 bÂądÂź ten nowy program? Ja tam bym wolaÂł MilionerĂłw od poniedziaÂłku do czwartku od 20 do 21
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Ptr15 pisze:Tak sobie czytam teraz o tym serialu i naprawdĂŞ wydaje sie bardzo dobry. Sporo polskich stron o "Dexterze", a co za tym idzie sporo fanĂłw. Oby tylko TVN daÂł ten serial o przyzwoitej porze, a nie dla "nocnych markĂłw". MoÂże byĂŚ z tego niezÂły hicior :D
Tylko podobno ten serila jest 'krwawy'. Nie wiem bo nie oglÂądaÂłem ale nie wiem czy siĂŞ nadaje na 20.00?
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Adrian ;P pisze:Ja tam bym wolaÂł MilionerĂłw od poniedziaÂłku do czwartku od 20 do 21
Chyba pierwszy raz muszĂŞ siĂŞ z tobÂą zgodziĂŚ. :) RĂłwnieÂż wolaÂłbym, by "Milionerzy" byli nadawani w tygodniu; niedzielny wieczĂłr nie jest - o czym juÂż kiedyÂś pisaÂłem - dobrÂą porÂą na nadawanie teleturnieju.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

Greg Haus pisze:
Ptr15 pisze:Tak sobie czytam teraz o tym serialu i naprawdĂŞ wydaje sie bardzo dobry. Sporo polskich stron o "Dexterze", a co za tym idzie sporo fanĂłw. Oby tylko TVN daÂł ten serial o przyzwoitej porze, a nie dla "nocnych markĂłw". MoÂże byĂŚ z tego niezÂły hicior :D
Tylko podobno ten serila jest 'krwawy'. Nie wiem bo nie oglÂądaÂłem ale nie wiem czy siĂŞ nadaje na 20.00?
Na Universal Channel bĂŞdzie leciaÂł o 20:00. Wydaje mi siĂŞ, Âże na TVN pojawi siĂŞ dopiero jak ÂściÂągnÂą go z nScreen. Wtorek 22:30 wiosnÂą chyba wydaje siĂŞ realna, bo chyba nie ma innego - w miarĂŞ dobrego miejsca w ramĂłwce.

No chyba, ¿e wrzuc¹ go ju¿ zim¹ (na co bardzo serdecznie liczê). Mo¿e zamiast YCD, mo¿e zamiast TWT mo¿e zamiast Szymona, a mo¿e po "Milionerach"? :mhm: Powtarzam: jeœli w sezonie to tylko we wtorek o 22:30. Albo po pó³nocy w czwrartek :lol:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości