Martyna Wojciechowska

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Anonymus
Bywalec
Bywalec
Posty: 553
Rejestracja: sobota 12 cze 2004, 19:12
Lokalizacja: D-ca

Post autor: Anonymus »

mac pisze:Mam nadziejĂŞ, Âże nie bĂŞdzie ppowadziĂŚ programu "Dzieciaki z klasÂą", nie nadaje siĂŞ do tego. Natomiast chĂŞtnie obejrzĂŞ jak sprawdza siĂŞ w "Ekspedycji-Martyna".
wedÂług mnie martyna wojciechowska wspaniale nadaje siĂŞ do "dzieciakĂłw z klasÂą" - szybko czyta, jest energiczna itp
Wie ktoÂś czy bĂŞdzie 2 edycja "dzieciakĂłw z klasÂą"?? :?:
Każdego dnia toczy się życie - Jesteśmy po to aby je pokazać - Cała prawda całą dobę - TVN24
TVN - PROGRAMOWO NAJLEPSZA
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

GdzieÂś czytaÂłem, Âże tak - ale nie na jesieĂą.
:)
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

dzieciaki troche byly za mÂądre, a trochĂŞ za gÂłupie :lol: :lol:
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

baryla pisze:w dziale ludzie i telewizja informacje faktu zawsze sie sprawdzaly. Zreszta, skad wiesz ze ufo nie istnieje,co ?? :lol: :lol: :lol:
Wiesz bardzo lubie "Z Archiwum X" i ogl¹dam co tydzieù na TVP2, ale jakoœ nie wierzê w to, ze UFO zgubi³o paliwo i tylko "Fakt" o tym pisze. Mogliby napisaÌ, ze Pa³ac Kultury znikn¹³, wszyscy by sie z Nich œmiali, wyzywali, a Oni po swojemu ci¹gnêli by ten temat tydzien by potem napisaÌ jakieœ g³upkowate wyt³umaczenie.
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Czy widzieliÂście stronĂŞ programu "Misja Martyna" w Onet.pl? JeÂśli nie, odsyÂłam pod adres http://misjamartyna.onet.pl.
UwaÂżam, Âże stronka jest niezÂła (jak na Onet), tylko troszkĂŞ duÂżo reklam. A jak wam siĂŞ podoba? :roll:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Ujdzie. Strasznie podobna do innych stron TVN'owskich realizowana przez Onet. A ja siĂŞ nie mogĂŞ doczekaĂŚ strony http://www.tvnstyle.pl
Ostatnio zmieniony poniedziałek 20 wrz 2004, 08:11 przez Marcin, łącznie zmieniany 1 raz.
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Nie wiem nic specjalnego prosta, zwykÂła stronka, tak jak te nowe logo FaktĂłw tvn.

-------------------------------------------------------

co do czytania Martyny to nie wypadÂła najlepiej. Lepsz byÂłaby od niej Danuta Kondratowicz.
Nati
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: środa 15 wrz 2004, 00:02
Lokalizacja: Gdańsk

jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma

Post autor: Nati »

OglÂądaÂłam Misja Martyna i musze powiedzieĂŚ Âże jak zawsze nie lubiÂłam sposobu bycia wojciechowskiej tak teraz po obejrzeniu odcinka zmieniam zdanie :oops: widaĂŚ tu zupeÂłnie innÂą, szczerÂą, wraÂżliwa, z poczuciem humoru MartynĂŞ, no i nie ma tapety, wyglÂąda zupeÂłnie inaczej. oglÂądajÂąc w sumie ÂśmiaÂłam sie i wzruszaÂłam wtedy kiedy ona, zupeÂłnie nie gra, jest naturalna, ma brudne wÂłosy :lol: :lol: :lol: i jest zmĂŞczona :) jakas inna niÂż zupeÂłnie z tego big brothera,kiedy byÂła sztuczna, wytapetowana i zmanierowana :idea:
jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

JuÂż to pisaÂłaÂś, Nati, w dziale "Telewizja TVN" - identyczna wypowiedÂź. CzyÂżby nabijanie sobie postĂłw? :? :roll:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Nati
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: środa 15 wrz 2004, 00:02
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Nati »

aaaajt bo najpierw napisa³am tutaj :lol: ale potem zobaczy³am ¿e na tym forum dawno nikt nie pisa³ i zauwa¿y³am na tej drugiej stronie forum o tym programie które by³o bardziej aktualne wiêc skopiowa³¹m :oops: :? juz niebede :P jestem tu niedawno wiêc nie znam wszystkich dzia³ów i wpadam tylko czasem :wink:
jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

A czy ktoÂś wie co siĂŞ teraz z MartynÂą dzieje :?: :?: :?:
Po tym caÂłym wypadku to nie wiadomo jakie bĂŞdÂą jej dalsze losy :?: :?: :?:
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Te losy sa chyba nieciekawe, bo podobno Martyna bardzo przeÂżyÂła tÂą tragediĂŞ. Nie dziwiĂŞ jej siĂŞ. :( Niedawno byÂła na czacie Onet-u, ale to byÂło chyba przed tym wypadkiem. Wydaje mi siĂŞ, Âże ona nadal nagrywa ten nieszczĂŞsny program...
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

przy okazji pogrzebu tego operatora który zgin¹³, pojawi³y sie w mediach informacje, ze Martyna porusza siê nadal na wózku i jest w kiepskim stanie psychicznym, w¹tpie ¿eby juz nagrywa³a kolejne odcinki:? :arrow:
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Ja, szczerze mĂłwiÂąc, nie mam pojĂŞcia.
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: michal »

Wydaje mi siĂŞ, to co nagraÂła to nagraÂła i juÂż da sobie z tym spokĂłj. Teraz jak siĂŞ wykuruje to zacznie nagrywaĂŚ kolejne odcinki "DziekakĂłw z klasÂą", a jak postanowi rzuciĂŚ TVN w cholerĂŞ to zastÂąpi jÂą w tym programie pewnie MoÂłek.
Świeże pomidory! Prosto z krzaka!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości