[TVN] Milionerzy

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

~
Bywalec
Bywalec
Posty: 597
Rejestracja: piątek 05 paź 2007, 14:59
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Post autor: ~ »

Ja myÂślĂŞ, Âże ta rozmowa z EwÂą byÂła zaplanowana Âżeby zrobiĂŚ wielkie "halo" no i Âżeby ludzie oglÂądali nowÂą edycjĂŞ MilionerĂłw. PrzecieÂż jakby nie przyjĂŞli UrbaĂąskiego ponownie to by nie przyszedÂł do Studia ZÂłote Tarasy.
lukasz000
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 170
Rejestracja: środa 01 sie 2007, 19:58

Post autor: lukasz000 »

To Âże Huberta zaprosili do studia zÂłotych tarasĂłw to nie oznacza , Âże juÂż pracuje w TVN , Zygmunt Chajzer teÂż odszedÂł z TVN a byÂł juÂż i w DzieĂą dobry TVN i dzisiaj. Zaewne sam Hubert nie wie jaka bĂŞdzie decyzja TVN w jego sprawie i dlatego nie chciaÂł o tym mĂłwiĂŚ
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

Tak, ale UrbaĂąski poÂżegnaÂł siĂŞ z TVN "z hukiem".
lukasz000
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 170
Rejestracja: środa 01 sie 2007, 19:58

Post autor: lukasz000 »

OdnoszÂąc siĂŞ do poprzednich postĂłw to:
Po pierwsze Ewa Drzyzga z tego co wiem nie zasiada na jakimÂś kierowniczym stanowisku , Âżeby informowaĂŚ jÂą o KaÂżdej rzeczy jaka dziejĂŞ siĂŞ w stacji , bo jest zwykÂłym pracownikiem , a takich w TVN jest setki.
A po drugie gdyby to by³a zaplanowana rozmowa to ciekawe po co , bo chyba nie po to aby zwiêkszyÌ ogl¹dalnoœÌ milionerów bo program Milionerzy jest reklam¹ sam¹ w sobie i nie potrzebuje marnych sztuczek dla zrobienia ogl¹dalnoœci , a gdyby chcieli zrobiÌ reklamê to nie w taki sposób tylko og³osili by na ¿ywo w TVN powrót Urbaùskiego , a jednak tego nie zrobili .
Po trzecie to kto wierzy takim bulwarowym gazetom jak Fakt , przecie¿ oni pisz¹ to co chc¹ , a nó¿ to siê sprawdzi. Najlepszym przyk³adem by³ np. rok temu napisali ¿e we wrzeœniu Wojciechowska bierze œlub i co wa¿ne napisali ¿e t¹ informacjê maj¹ z najlepszego Ÿród³a , jej kole¿anki która zosta³a zaproszona na œlub i co , z tej historyjki nic nie wysz³o.
A Urbaùski sam pewnie nie wie jaka bêdzie decyzja stacji w jego sprawie , i dobrze ¿e nie by³ taki pewny powrotu do TVN , gdy¿ jak uczy historia nie nale¿y byÌ pewnym jeœli nie podpisze siê umowy , a TVN w tym tygodniu ma podj¹Ì decyzjê i og³oœiÌ w komunikacie prasowym , który bêdzie dotyczy³ prowadzacego milionerów.
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Nowe odcinki "MilionerĂłw" nie bĂŞdÂą nagrywane - jak dotychczas - w Warszawie, lecz w Krakowie.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
mateusz240
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 175
Rejestracja: wtorek 16 sie 2005, 10:06

Post autor: mateusz240 »

skÂąd masz to info?? Czy Hubert UrbaĂąski mieszka w Krakowie? Chyba nie??JeÂśli jest to prawda to moÂże sugerowaĂŚ ze programu nie bĂŞdzie prowadziÂł Hubert.
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

POpieram pisze:Nowe odcinki "MilionerĂłw" nie bĂŞdÂą nagrywane - jak dotychczas - w Warszawie, lecz w Krakowie.
A to Ci info :shock: Dla mnie to bez ró¿nicy, ale dziwie siê, ¿e nie jest to w stolicy.

[ Dodano: Pon Lis 19, 2007 7:13 pm ]
A co do Huberta to jest z Warszawy, tu studiowaÂł i mieszka :P
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Tak, Hubert mieszka w Warszawie od zawsze, wÂątpiĂŞ, by siĂŞ przeprowadziÂł do Krakowa (w Wawie ma mieszkanie i przede wszystkim cĂłrki), wiĂŞc sÂądzĂŞ, Âże - podobnie jak Durczok - bĂŞdzie dojeÂżdÂżaÂł, a raczej dolatywaÂł do pracy.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
lukasz000
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 170
Rejestracja: środa 01 sie 2007, 19:58

Post autor: lukasz000 »

Tak wiĂŞc TVN juÂż zgodziÂł siĂŞ na Huberta UrbaĂąskiego i ma juÂż dla niego gotowy kontrakt ale za to teraz zwleka z podpisaniem kontraktu sam UrbaĂąski.
Z tego co podaje firma Intergalactic na poczÂątku majÂą kontrakt na 60 odcinkĂłw i juÂż by chciaÂła nad nimi pracowaĂŚ ale wszyscy teraz czekajÂą na UrbaĂąskiego , wiĂŞc nie wiadomo dlaczego UrbaĂąski nie chce jeszcze podpisywaĂŚ kontraktu.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

Te wszystkie artykuÂły to dzieÂło Faktu. CoÂś mi siĂŞ zdaje, Âże Fakt znowu nazmyÂślaÂł i teraz to musi odkrĂŞcaĂŚ. PrzecieÂż nie raz juÂż tak byÂło.
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Ja myœlê, ¿e w drodze wyj¹tku "Fakt" napisa³ dziœ coœ w miarê wiarygodnego. Nie jest tajemnic¹, ¿e TVN nie potrafi³ rozstaÌ siê z klas¹... Wystarczy wspomnieÌ s³ynne wypowiedzi Miszczaka na temat "ludzi, którzy je¿d¿¹ Porsche i podwy¿szaj¹ wymagania finansowe, bo nie staÌ ich na benzynê". To by³o ¿enuj¹ce - podobnie, jak sugestie o rzekomych ¿¹daniach Huberta Urbaùskiego. O to mo¿e mieÌ ¿al, o taki totalny brak klasy.

Podobnie zresztÂą rozsta(wa)no siĂŞ z Lisem. :uhh:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
lukasz000
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 170
Rejestracja: środa 01 sie 2007, 19:58

Post autor: lukasz000 »

To prawda , Âże Fakt chyba napisaÂł wyjÂątkowo prawdĂŞ , gdyÂż TVN juÂż tydzieĂą temu ogÂłosiÂł Âże w najbliÂższym tygodniu powie kto bĂŞdzie prowadziĂŚ MilionerĂłw i zachowanie UrbaĂąskiego w Studiu zÂłote tarasy potwierdza to Âże jescze nie podpisano kontraktu , co wczeÂśniej sugerowaÂł Fakt.
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Tak najprawdopodobniej bĂŞdzie wyglÂądaÂło nowe 'drzewko' w "Milionerach":

1. 500 zÂł
2. 1000 zÂł
3. 2000 zÂł
4. 5000 zÂł
5. 10000 zÂł
6. 20000 zÂł
7. 50000 zÂł
8. 75000 zÂł
9. 150000 zÂł
10. 250000 zÂł
11. 500000 zÂł
12. 1000000 zÂł

Ró¿nica w stosunku do tego znanego nam z poprzednich edycji jest wrêcz kolosalna. Niestety nie wiem, które sumy bêd¹ gwarantowane, ale domyœlam siê, ¿e najpierw 5 tys., a póŸniej 75 tys. lub 150 tys. Ró¿nica w stosunku do poprzednich nagród gwarantowanych jest wiêc doœÌ du¿a.

Zaraz posypi¹ siê pytania sk¹d wiem, ¿e to akurat to 'drzewko'. Otó¿ w ostatnich edycjach polskiej wersji "Milionerów" 'drzewko' wygl¹da³o dok³adnie tak samo jak w oryginalnej brytyjskiej wersji "WWTBAM". Jakiœ czas temu w "WWTBAM" odjêto - tak jak u nas - trzy pytania i zmieniono 'drzewko', które wygl¹da w³aœnie tak. Zreszt¹ w wiêkszoœci emitowanych na œwiecie "Milionerach", gdzie pytaù jest 12, 'drzewko' wygl¹da dok³adnie tak.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

POpieram pisze:Niestety nie wiem, które sumy bêd¹ gwarantowane, ale domyœlam siê, ¿e najpierw 5 tys., a póŸniej 75 tys. lub 150 tys.
PisaÂły o tym serwisy medialne :). Kwoty gwarantowane: 1000 i 50 000 zÂłotych :), czyli i tak wiĂŞcej niÂż w poprzednich edycjach (jeÂśli mnie pamiĂŞĂŚ nie myli to tam teÂż byÂł tysiÂąc, ale zamiast 50 byÂły 32 tysiaki).
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Nigdzie o tym nie czytaÂłem. :> Ale jak widaĂŚ moje mniemanie (czasem) jest rozsÂądne. :D
Jestem przekonany, ¿e w styczniu zobaczymy tak¹ czo³ówkê "Milionerów", jak ta emitowana m.in. w Wielkiej Brytanii czy Australii. Studio nie musi byÌ ogromne i raczej takie nie bêdzie. Bardzo podobaj¹ mi siê Australijscy "Milionerzy" oraz Austriaccy, w obu scenografia jest œwietnie dobrana i mam nadziejê, ¿e na takich przyk³adach bêdzie wzorowa³ siê Intergalactic.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości