Krzysztof Górlicki

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

To ja ju¿ wiem czemu Lis jest jego autorytetem, pewnie wzorowa³ siê na jego popularnej wi¹zance :lol: Ok, dobra nie b¹d¿my okrutni dla Krzysia, w koùcu ka¿dy z nas na pewno mia³ w ¿yciu taki "wystêp" i to pewnie nie raz, z t¹ ró¿nic¹, ¿e nas nikt nie sfilmowa³. 8)
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

DziÂś w ''Poranku'' jakaÂś p. Katarzyna napisaÂła e-maila o Krzysztofie :) Nie wiem co w nim byÂło, ale J. KuÂźniar nawiÂązywaÂł do tego przy kaÂżdej najbliÂższej okazji miĂŞdzy 7.00 a 7.45 :)
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

To byÂły jakieÂś listy miÂłosne :devil: TeÂż nie wiem, co dokÂładnie w nich byÂło, akurat siĂŞ krzÂątaÂłem po domu, ale sÂłyszaÂłem pytanie JarosÂława To co Krzysiu, odpisaÂłeÂś juÂż pani Katarzynie :devil: Chyba Krzysztof byÂł nieco zmieszany :roll:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Dobrze,Âże nie odpowiedzial na te dopytywanie tak jak w tym filmiku z youtube :devil:
'.. **** ***** **** *****..' :devil:
Kawalerka sobie dokucza-Jarek to takie wybij okno :D
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

A dziÂś siĂŞ Krzysztofa w Poranku nie spodziewaÂłem :nie:
Krzysiek to chyba czyta to forum- napisaÂłem tu niedawno, Âże najlepiej wyglÂąda w niebieskiej koszuli i czerwonym krawacie i prosze- dziÂś siĂŞ tak ubraÂł :P
MuszĂŞ przyznaĂŚ, Âże Âświetnie to wyglÂąda :P

Da³bym capsy, ale znów podgl¹d siê zaci¹³ :x
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Post autor: epsztajnek »

Krzysztof opowiada, jak to Wujo Donio wzruszyÂł siĂŞ wczoraj wystĂŞpem Dody.... :lol2:
Obrazek Obrazek
My, mĂŞÂżczyÂźni, zawsze zazdroÂścimy technikom instalujÂącym nadajniki mikrofonĂłw na plecach paĂą prezenterek. Podejrzewam, Nika, Âże bardzo chciaÂłabyÂś byĂŚ na miejscu tej pani-charakteryzatorki pudrujÂącej Krzysztofa przed kolejnym serwisem... :lol:
Obrazek Obrazek
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Chyba zatrudniĂŞ siĂŞ na etap makijaÂżystki TVN24 :D Przynajmniej bym mogÂła pudrowaĂŚ codziennie nosek KrzyÂśkowi, tak jak ta pani powyÂżej na epsztajnkowych capsach!
Dzisiejsze dobranie koszuli i krawata jest Âświetne, Krzysiek bardzo dobrze prezentuje sie w takich kontrastach, juÂż tak jak wspomniaÂłam przedtem, takie intensywne barwy, szczegĂłlnie czerwieĂą podkreÂślajÂą ÂładnÂą barwĂŞ jego cery.
kamilo pisze:DziÂś w ''Poranku'' jakaÂś p. Katarzyna napisaÂła e-maila o Krzysztofie Nie wiem co w nim byÂło, ale J. KuÂźniar nawiÂązywaÂł do tego przy kaÂżdej najbliÂższej okazji miĂŞdzy 7.00 a 7.45
Teraz siĂŞ nie dziwcie czemu nie wypisujĂŞ maili do Krzysia, Jarek stroi sobie Âżarty z niego na wizji przez caÂły Poranek potem :lol:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

A ciekawe jak ubiera siĂŞ prywatnie-pewnie jakiÂś jeansik,sweterek 8)
Ja dziœ niestety nie ogl¹dn¹³em ani chwili Poranka-musia³em wyjœÌ po piatej ;(
Ale to juÂż by byÂł 4-ty dzieĂą z rzĂŞdu-pewnie jutro juz Aneta siĂŞ zjawi.

Nika-a jeÂśli KrzyÂś tego pudrowania nie znosi,to idÂąc po rĂłwnej lini.. :hmm:
Ale na pewno byÂś sobie z tym jakoÂś poradziÂła :D Poza tym to profesjonalista 8)
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

maxxx pisze:.

Nika-a jeÂśli KrzyÂś tego pudrowania nie znosi,to idÂąc po rĂłwnej lini.. :hmm: )
Drogi maxxie to ju¿ pi¹ty dzieù, zacz¹³ dy¿urowanie w Porankach w pi¹tek.
Ja nie narzekam z tego powodu. :D
bella
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 47
Rejestracja: piątek 07 wrz 2007, 15:04

Post autor: bella »

arczi pisze:A dziÂś siĂŞ Krzysztofa w Poranku nie spodziewaÂłem :nie:
Krzysiek to chyba czyta to forum- napisaÂłem tu niedawno, Âże najlepiej wyglÂąda w niebieskiej koszuli i czerwonym krawacie i prosze- dziÂś siĂŞ tak ubraÂł :P
MuszĂŞ przyznaĂŚ, Âże Âświetnie to wyglÂąda :P
zgadzam siĂŞ! klasa zestaw, wyglÂądaÂł Âświetnie :brawa:

czy zauwaÂżyliÂście, Âże po skoĂączeniu czytania newsĂłw KrzyÂś czĂŞsto spoglÂąda w prawo z lekkim uÂśmiechem, serio, obserwowaÂłam uwaÂżnie :)
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

DziÂś juÂż Krzysztofa nie byÂło - zastÂąpiÂła go Aneta (co przewidywaliÂście).
I jeszcze coÂś, co znalazÂłem na YouTube - Krzysztof w ÂŁapu-capu (2006r.)
Hyomi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: wtorek 20 lis 2007, 07:39

Post autor: Hyomi »

Ha! A widzieliÂście jak Krzysiu w niedzielĂŞ wleciaÂł w "kadr sportowy" i zabraÂł piÂłkĂŞ Jarkowi?
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Hyomi pisze:Ha! A widzieliÂście jak Krzysiu w niedzielĂŞ wleciaÂł w "kadr sportowy" i zabraÂł piÂłkĂŞ Jarkowi?
WidzĂŞ, Âże w niedzielĂŞ duÂżo ciekawych rzeczy ominĂŞÂło mnie z udziaÂłem Krzysia. :roll:
Powiadasz, ¿e wzi¹³ pi³kê, mo¿e to by³a jego i wola³ za wczasu odebraÌ swoje, ¿eby przypadkiem nie zapomnieÌ wyjœc bez niej. :D
Dobrze, Âże KrzyÂś nie miaÂł dziÂś dyÂżuru, bo byÂśmy sobie go za duÂżo nie pooglÂądali :devil: Tusk daÂł dziÂś czadu z 3 godzinnym expose, Aneta miaÂła wolne od 9.
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

Ja teÂż nie widziaÂłem Krzysztofowych wystĂŞpkĂłw w weekend za duÂżo :rozglada:
Tych z piÂłkÂą teÂż nie miaÂłem okazji widzieĂŚ ;(
Ale jutro to siĂŞ juÂż chyba moÂżemy Krzysztofa spodziewaĂŚ w Poranku :mhm:
No chyba, Âże obejmie dowodzenie nad wieczornym pasmem tvn24 :tanczy:
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

arczi pisze: No chyba, Âże obejmie dowodzenie nad wieczornym pasmem tvn24 :tanczy:
Ja coÂś czujĂŞ, Âże dowodzenie nad wieczornymi serwisami tradycyjnie obejmie Kacper (co nie ukrywam teÂż bĂŞdzie mnie cieszyĂŚ 8) ). A KrzyÂś chyba od poniedziaÂłku, bo ostatnio miaÂł niedziele to moÂże teraz mu dadzÂą wolnÂą.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości