Przeczytajcie, poprawcie, ocencie ;)

Rozmowy dotyczące strony tvnfakty.pl - zmiany, błędy, problemy, oceny.

Moderator: Łukasz

Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

No wiĂŞc po przeczytaniu wersji doktorka poprostu mnie zatkaÂło. A teraz to co mi nie pasi (to naprawdĂŞ szczegĂłliki):
w poczÂątkach lat 90 XX wieku
Chyba powinno byĂŚ: w poczÂątkach lat 90. XX wieku
gÂłupkowate teleturnieje
wiadomo o co chodzi...
WiosnÂą 2001 roku TVN wyemitowaÂła pierwszy w Polsce reality show. Krytykowany przez wielu "Big Brother" staÂł siĂŞ jednym z najbardziej popularnych i kontrowersyjnych programĂłw w historii stacji.
Pierwszy by³ Agent... Chyba jesieni¹ 2000! I to akurat szczegó³ nie jest - to istotna sprawa.
prze
RĂłwnieÂż wiadomo o co chodzi :wink:


A po za tym poprostu bomba. Zdecydowanie ta wersja jest lepsza, ale i tamta zÂła nie jest 8)

Gratulacje dla obydwu panĂłw.
Ostatnio zmieniony czwartek 11 lis 2004, 08:06 przez Marcin, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

A jeszcze zapomniaÂłeÂś dodaĂŚ o jeszcze jednej gwieÂździe wÂśrĂłd reporterĂłw. A mianowicie o Tomaszu Sekielskim.
PomijajÂąc drobne zÂłoÂśliwoÂści to tekst jest dobry i powinien trafiĂŚ na stronĂŞ.

ÂŁukaszu zrĂłb coÂś z tÂą stronÂą aby strona nabraÂła Âżycia a nie jedynÂą atrakcjÂą tej strony jest forum.
Przede wszystkim wiêcej fotek(w szczególnoœci Anitki), wiêcej filmów, opisów i aby nie by³o tak jak teraz, ¿e wiêkszoœÌ dzia³ów jest pusta.
SprĂłbuj coÂś przygotowaĂŚ ekstra abyÂśmy wszyscy mogli zachwycaĂŚ siĂŞ twojÂą pracÂą.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

KazimierĂŞ SzczukĂŞ i EwĂŞ DrzygĂŞ teÂż trzeba dopisaĂŚ do gwiazd... :wink:



I mĂłwiĂŞ tutaj jak najbardziej powaÂżnie. A i moÂżna Zygmunta Chajzera i AnitĂŞ Werner dodaĂŚ jak chcecie, ale Ewa Drzyzga byĂŚ musi (no i Kazia i Chajzer) raczej teÂż ;)
Ostatnio zmieniony czwartek 11 lis 2004, 08:07 przez Marcin, łącznie zmieniany 2 razy.
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

CieszĂŞ siĂŞ, Âże spodobaÂł siĂŞ Wam artykuÂł. MĂłgÂłby mi kotÂś przypomnieĂŚ czym byÂła "Pogodowa ruletka"? PamiĂŞtam tylko nazwĂŞ, nic wiĂŞcej niestety...
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: michal »

doktorfaustus1 pisze:CieszĂŞ siĂŞ, Âże spodobaÂł siĂŞ Wam artykuÂł. MĂłgÂłby mi kotÂś przypomnieĂŚ czym byÂła "Pogodowa ruletka"? PamiĂŞtam tylko nazwĂŞ, nic wiĂŞcej niestety...
TeÂż za duÂżo nie pamiĂŞtam, ale to byÂł taki jakby teleturniej o pogodzie. DzwoniÂło siĂŞ (0-700) i odpowiadaÂło na pytania dotyczÂące pogody. Pytania byÂły typu z jakiego kierunku bĂŞdzie gdzieÂś tam dziÂś wiaÂł wiatr, jesteÂśmy w wyÂżu czy niÂżu, ciÂśnienie spadnie czy wzroÂśnie itp. ByÂło przed prezenetrem jakby KoÂło Fortuny - ruletka, on tym krĂŞciÂł i juÂż nie pamiĂŞtam co to dawaÂło - nagrodĂŞ, pytanie? ProwadzÂącymi byli Tomasz Zubilewicz i Jacek Dokutowicz, czasami prowadzili we dwĂłjkĂŞ.

Pioseneczka-jingiel tego programu brzmiaÂł: "Pogodowa Rutetka jak co dzieĂą, pogodowa Ruletka tylko w te-faÂł-en". Emisja - wydaje mi siĂŞ, Âże codziennie (albo tylko w robocze).

JesteÂście pewni tego startu o 19.00? CoÂś mi chodzi po gÂłowie Âże ruszyli o 17.30 i Âże wtedy byÂła wÂłaÂśnie byÂła Pogodowa Ruletka jako pierwszy program.
marcin_pabianice pisze:
w poczÂątkach lat 90 XX wieku
Chyba powinno byĂŚ: w poczÂątkach lat 90. XX wieku
Oba sposoby zapisu sÂą poprawne.
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

pierwsza czêœÌ pogodowej ruletki byla przed g³ównymi faktami, telewidz dzwoni³ a Zubi losowa³ dla niego miasto dla którego ma zgadn¹Ì np temperaturê przewidywan¹ na jutro przez synoptyków tvn, dalej by³y fakty, pogoda a nastêpnie druga czêœÌ ruletki w której okazywa³o siê czy telewidz trafi³ czy te¿ nie, to tak w du¿ym skrocie myœlowym :arrow:
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

No, ciekawy program musiaÂł byĂŚ (nie widziaÂłem, kiedyÂś TVN-u nie miaÂłem). MoÂże by tak go wskrzesiĂŚ, warto by byÂło...? :roll:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: michal »

maciejek pisze:No, ciekawy program musiaÂł byĂŚ (nie widziaÂłem, kiedyÂś TVN-u nie miaÂłem). MoÂże by tak go wskrzesiĂŚ, warto by byÂło...? :roll:
Nie, nie warto. Program trochĂŞ robiÂł z ludzi idiotĂłw, a przy okazji Zubilewicz teÂż robiÂł go z siebie.
rano telewizjĂŞ ÂśniadaniowÂą (z niezbyt udanÂą nazwÂą „CiĂŞÂżkie ranne pantofle”),
"CiĂŞÂżko ranne pantofle"
w ciÂągu dnia kilka wydaĂą dziennika „Fakty”,
Ja pamiêtam tylko g³ówne i wieczorne oraz dodatkowo w niedzielê 12.00. Podobno by³y te¿ o 17.00 i 18.45.
a oko³o godziny 16.00 wchodzi³o kilkunastominutowe, lokalne pasmo poszczególnych oddzia³ów terenowych TVN.


O 17.15. Na 16.10 przeniesiono w kwietniu 2000 roku.
kiedy to Fakty oglÂądaÂło 5 mln 124 tyÂś. widzĂłw.
tys. :)
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

wow jak zobaczyam co napisaÂł faustus to mnie zatkaÂło jestem peÂłna podziwu gratuluje (obu panom oczywiscie bo 1 wersja teÂż zÂła nie jest)
ale oniecznie trzeba o Agencie wiĂŞcej wspomnieĂŚ i Sekieskim :)
i na zakoĂączenie coÂś o kretynie modym Walterze np gratulujemy rozwalania systematycznego stacji
Android <3
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Faustusie, doprowadÂź swĂłj PC do porzÂądku i sprawdÂź jak u Ciebie wyglÂądajÂą Twoje artykuÂły:

:arrow: http://www.tvn.personal.pl/tvn.html
:arrow: http://www.tvn.personal.pl/tvn24.html
:arrow: http://www.tvn.personal.pl/tvnmeteo.html

Tylko najpierw usuĂą cookie i tymczasowe pliki internetowe. Bo nawet style czcionek masz z poprzedniej wersji, nie mĂłwiÂąc juÂż o ikonach newsĂłw itd. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Có¿ wykona³em twoje polecenia - i wci¹¿ tak samo, ale nie szkodzi, za jak¹œ godzinkê wszytko pójdzie p³ynnie i bez przeszkód.

PS dziĂŞkujĂŞ, Âże zdecydowaÂłeÂś siĂŞ zamieÂściĂŚ teksty mojego skromnego autorstwa (juÂż mi siĂŞ nie podobajÂą w niektĂłrych momentach, ale u mnie to normalne - zazwyczaj nie wracam, do tego co napisaÂłem, inaczej musiaÂłby wszytko poprawiĂŚ).
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 66 gości