Anita Werner

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

kamilo pisze:GratulujĂŞ i ÂżyczĂŞ zwyciĂŞstwa :brawa:
To samo co w Witkorach - w tej samej kategorii nominowana jest Pochanke. :devil: Nie ma szans...
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

POpieram pisze:Nie ma szans...
OczywiÂście, Âże nie ma - Justyny nikt nie pokona :roll:
Moim zdaniem powinni tak nominowaĂŚ, by z kaÂżdej telewizji byÂło po jednym 'przedstawicielu' w kaÂżdej z kategorii :aniol:
Ale i tak samym sukcesem Anity jest nominacja :brawa:
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Nie poddawajmy siĂŞ :lol2: PrzecieÂż cuda siĂŞ zdarzajÂą :lol2: ZwÂłaszcza teraz pod rzÂądami cudotwĂłrcy :lol2:
POpieram pisze:
kamilo pisze:GratulujĂŞ i ÂżyczĂŞ zwyciĂŞstwa :brawa:
To samo co w Witkorach - w tej samej kategorii nominowana jest Pochanke. :devil: Nie ma szans...
CzyÂżby Pani Pochanke postanowiÂła gÂłoÂśno, wyraÂźnie i przed szerokÂą publicznoÂściÂą pokazaĂŚ Anicie i jej fanom, kto rzÂądzi TVN-em? :devil:
Nawet jak czarno na biaÂłym zobaczĂŞ, Âże P. Pochanke zdobyÂła 100% wiĂŞcej gÂłosĂłw ( :devil: ) to tym bardziej nie uwierzĂŞ, Âże wszystko odbyÂło siĂŞ legalnie :devil: ObserwatorĂłw niezaleÂżnych daĂŚ na liczenie gÂłosĂłw :devil:
Jestem gotowa podj¹Ì siê tego zadania :jupi:

Gdyby nie to, ¿e konkurentka Anity jak¹ jest jej redakcyjna kole¿anka, to powiedzia³abym, ¿e mia³aby okazjê ponieœÌ druzgoc¹ce zwyciêstwo nad kontrkandydatami :x TVN przecie¿ lubi posmarowaÌ..... znaczy siê lubi wygrywaÌ wszelakie plebiscyty :devil: A póŸniej siê tym chwaliÌ :devil: No, ale TVN chyba na to nie pozwoli, ¿eby Anita wygra³a? :> Zobaczymy :devil:
Chocia¿ ja do³o¿ê wszelkich staraù - to nic, ¿e zbankrutujê.... a mo¿e wyœlê mniej sms-ów na œwiêta? :devil:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

Anita nominowana do Telekamer. :D :D :D PiĂŞknie.
Pierwsze miejsce jest pewnie nieosiÂągalne, ale patrzÂąc na obsadĂŞ to drugie jest w zasiĂŞgu rĂŞki.
PiĂŞknie siĂŞ nam rok koĂączy: Telekamery, Wiktory, Viva NajpiĂŞkniejsi...
Oby tak dalej.
Z przykroœci¹ muszê stwierdzic, ¿e ostatnio Anitê widujê g³ównie w Faktach, bo z Porankami to bywa ró¿nie...
Post jest krĂłtki, ale mam nadziejĂŞ, Âże siĂŞ to wkrĂłtce zmieni...
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

michaek pisze:Pierwsze miejsce jest pewnie nieosiÂągalne, ale patrzÂąc na obsadĂŞ to drugie jest w zasiĂŞgu rĂŞki.
To w ogóle wysz³a podle nierówna rywalizacja - jeœli przymkn¹Ì oko i pomyœleÌ, ¿e wszystko tam odbywa siê uczciwie :devil: Anita przecie¿ Fakty prowadzi od ..... raz, dwóch....., od trzech miesiêcy i w dodatku, co dwa tygodnie, a nawet rzadziej :] Wiêc z czym do ludzi :>
Mimo to, ÂżyczĂŞ Anicie sukcesu i zwyciĂŞstwa :D
michaek pisze:Z przykroœci¹ muszê stwierdzic, ¿e ostatnio Anitê widujê g³ównie w Faktach, bo z Porankami to bywa ró¿nie...
MoÂże dzisiaj spotkaÂłeÂś siĂŞ z AnitÂą w Poranku? :D Na szczĂŞÂście dzisiaj siĂŞ odnalazÂła, po dÂługim czasie niebytu, w tym zaciszu telewizyjnym, czyli w Poranku :smile: W koĂącu, bo juÂż myÂślaÂłam, Âże faktycznie moÂże siĂŞ edukuje, ale ile moÂżna, prawda? :devil:
Teraz to siĂŞ myÂśli o ÂświĂŞtach, a nie o nauce ;) Co do Poranka, to mam wraÂżenie, Âże Anita jest nie w sosie :> Ale to nie przeszkodziÂło jej poprowadziĂŚ dobrej rozmowy z Kwiatkowskim, ÂżonÂą jednego z oskarÂżonych ÂżoÂłnierzy p ostrzale jednej z afgaĂąskich wiosek, czy w koĂącu z b. ministrem obrony SzczygÂło :smile: Z Kajdanem i PaÂłasiĂąskim jak zwykle miÂło byÂło :smile:
A teraz magluje jakiegoœ granicznika, pu³kownik nawet :o Oczywiœcie rozmawiaj¹ o wchodzeniu Polski do Strefy Schengen :D W tym temacie Anita przeprowadzi³a te¿ wiele ³¹czeù z reporterami :D
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
t
Początkujący
Początkujący
Posty: 64
Rejestracja: czwartek 07 cze 2007, 13:45

Post autor: t »

Funckyrella pisze: MoÂże dzisiaj spotkaÂłeÂś siĂŞ z AnitÂą w Poranku? :D Na szczĂŞÂście dzisiaj siĂŞ odnalazÂła, po dÂługim czasie niebytu, w tym zaciszu telewizyjnym, czyli w Poranku :smile:
niezupe³nie to prawda. Ostatnio jest doœÌ czêsto, jak nigdy. W poprzednim lub 2 tyg temu(nie porz¹dkuje tak dok³adnie tygodni) by³a 3 poranki pod rz¹d i w czwartek w SKANERZE POLITYCZNYM. I podobnie jeszcze tydzieù wczeœniej, 2 poranki i 2 SKANERY.
lukaszo
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 201
Rejestracja: czwartek 11 paź 2007, 17:05

Post autor: lukaszo »

Anita Werner poprowadzi w Wigilie i ÂświĂŞta DzieĂą na Âżywo od 11 :D
TVN - programowo najlepsza
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

lukaszo pisze:Anita Werner poprowadzi w Wigilie i ÂświĂŞta DzieĂą na Âżywo od 11
A skÂąd to wiesz? :>
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Na TVN24 sÂą reklamy z takÂą informacjÂą. :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

pawell pisze:Na TVN24 sÂą reklamy z takÂą informacjÂą.
CzĂŞsto oglÂądam TVN24, ale tej reklamy jeszcze nie widziaÂłem.

PS. DziÂś Anita prowadzi ''Skaner polityczny''.
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

kamilo pisze:
pawell pisze:Na TVN24 sÂą reklamy z takÂą informacjÂą.
CzĂŞsto oglÂądam TVN24, ale tej reklamy jeszcze nie widziaÂłem.
A ja widziaÂłam juÂż dwa razy :lol2: mimo, Âże TVN24 nie oglÂądam za czĂŞsto :lol2:
Ma siĂŞ te ukÂłady z gwiazdÂą :lol2: Anita bĂŞdzie prowadziÂła w ÂświĂŞta dzieĂą na Âżywo - to juÂż pewne :D
PS. DziÂś Anita prowadzi ''Skaner polityczny''.
RzeczywiÂście - prowadziÂła :lol2: AleÂż tonowaÂła emocje panĂłw Karnowskiego i tego drugiego -bodaj z Wyborczej :brawa: RobiÂła to jak najlepiej umiaÂła :lol2:

A wiedzieliœcie, ¿e Anita wspó³pracuje teraz razem z Siennickim oczywiœcie z dziennikiem Polska? :D Czyta³am kilka wywiadów, które przeprowadzili, ale jakoœ zawsze zapomina³am o tym wspomnieÌ :lol2:

Wczoraj byÂła w Faktach :lol2: ZauwaÂżyÂłam, ze w relacjach z Kajdanem za wiele siĂŞ nie zmieniÂło - nadal sÂą sÂłodko-gorzkie :lol2: Profesjonalnie jednak podeszli do tematĂłw :D
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

DziÂś Anita w wigilijnym "Dniu na Âżywo" :D :
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Post autor: epsztajnek »

ÂŚwiÂąteczna reklamĂłwka z AnitÂą
Obrazek Obrazek

[ Dodano: Wto Gru 25, 2007 12:39 pm ]
DzieĂą na ÂŻywo
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Post autor: not that kind »

Anita dzisiaj bardzo ÂżywioÂłowo reagowaÂła na relacjĂŞ PawÂła ÂŁukasika z Koala Parku :lol2:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
:D
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Post autor: epsztajnek »

Przed "Skanerem".
"Na wÂłasne oczy"
Obrazek Obrazek
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości