[TVN] Milionerzy

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

adner pisze:W Warszawie! Tak mĂłwiÂła kobieta, ktĂłra dzwoniÂła do mojej mamy.
MoÂże i tak - w koĂącu nigdzie nie byÂło potwierdzenia informacji o tym, Âże program bĂŞdzie nagrywany w Krakowie. Skoro mĂłwiÂła tak kobieta (pewnie orientujÂąca siĂŞ w sprawie), ktĂłra oddzwania, podaje termin, miejsce itp., to moÂże to byĂŚ prawda. Poza tym nagrywanie "MilionerĂłw" w Krakowie byÂłoby niedogodnoÂściÂą dla Huberta, ktĂłry przecieÂż w Warszawie ma mieszkanie i cĂłrki...
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

W Krakowie, przynajmniej na razie. Na 100 procent! :aniol:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
adner
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 244
Rejestracja: niedziela 18 lis 2007, 14:45

Post autor: adner »

AleÂż w Warszawie, mojÂą mamĂŞ zaprosili na nagranie. Zaraz wyjdzie, Âże sÂą dwa studia :P
Szlachcic
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 40
Rejestracja: poniedziałek 30 maja 2005, 15:27
Lokalizacja: Winny Gród
Kontakt:

Post autor: Szlachcic »

adner pisze:AleÂż w Warszawie, mojÂą mamĂŞ zaprosili na nagranie. Zaraz wyjdzie, Âże sÂą dwa studia :P
To dobry znak, Âże coÂś drgnĂŞÂło... Mi nic innego nie pozostaje jak czekanie na ten damski gÂłos. Tak juÂż na marginesie, to jak przebiega ta forma "zapraszania"? Czy jest to kolejny etap weryfikacji wiedzy, jak to miaÂło miejsce w przpadku smsowych pytaĂą? :D Czy moÂże zupeÂłnie coÂś innego?
Zaczynamy gr? o milion z?otych...
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

A pamiĂŞtacie jak wyglÂądaÂło zgÂłaszania siĂŞ do "MilionerĂłw" 5 lat temu? :D Wtedy nie wystarczyÂło wysÂłaĂŚ SMS-a, tak jak dziÂś, tylko dzwoniÂło siĂŞ na 0-700 i rozmawiaÂło z Hubertem UrbaĂąskim. OczywiÂście gÂłos Huberta byÂł nagrany, a caÂła rozmowa trwaÂła baaardzo dÂługo. ZapadÂło mi to w pamiĂŞĂŚ, poniewaÂż wtedy dzwoniÂł mĂłj tata i za rozmowĂŞ zapÂłaciÂł... ponad 20 zÂł. :rozglada: OczywiÂście nie zgÂłosiÂł siĂŞ, bo nie mĂłgÂł podaĂŚ dokÂładnej daty, kiedy mĂłgÂłby zjawiĂŚ siĂŞ na ewentualnym nagraniu.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
~
Bywalec
Bywalec
Posty: 597
Rejestracja: piątek 05 paź 2007, 14:59
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Post autor: ~ »

oj pamiĂŞtam ten magiczny numer 0-700-888-888 :D przez jakiÂś czas teÂż wysyÂłaÂło siĂŞ smsy o treÂści M ale numeru nie pamiĂŞtam :)
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Numer na SMS-y to by³ chyba 7522. Poza tym, by³y jeszcze po "szeœciu ósemkach" numery kolejno: 0700 88 3000, a póŸniej 0700 68 3000. To siê nazywa, pamiêÌ wzrokowa. :devil:

Za ciekawostkĂŞ (?) moÂżna by jeszcze uznaĂŚ fakt, Âże za czasĂłw 0700 888 888, zarĂłwno numer 'nastĂŞpny' (0700 888 889), jak i 'poprzedni', naleÂżaÂły do agencji towarzyskich. I tam juÂż byÂły inne zdaje siĂŞ (od)gÂłosy niÂż ten Huberta. :aniol:

Aha, a ja mam znajomego, który siê zg³osi³, i powiedzieli mu, ¿e to w Krakowie, przynajmniej na pocz¹tku. Mo¿liwe wiêc, ¿e z czasem przenios¹ studio do Warszawy, choÌ rzeczywiœcie mo¿e to dziwiÌ. Z drugiej jednak strony, wszyscy wiemy, jak ogromne s¹ mo¿liwoœci telewizji wspó³czeœnie, wiêc i 'przewiezienie' studia mo¿e siê okazaÌ nie takie znów karko³omne. :uhh:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
mks
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 310
Rejestracja: środa 14 mar 2007, 17:58

Post autor: mks »

Tak wiec w Szczecinie pojawi³y siê pierwsze billboardy "Milionerów" s¹ ³adne, w kolorze niebieskim i ¿ó³tym, has³o reklamuj¹ce to "Zobacz jak zmienili siê MILIONERZY"
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Adrian ;P »

W teletygodniu napisali, ze na pewno pojawi siĂŞ jak narazie 60 odcinkĂłw :D
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

To juÂż jest wiadome od dÂłuÂższego czasu, Âże TVN podpisaÂł z firmÂą Intergalactic umowĂŞ na 60 odcinkĂłw.
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

mks pisze:Tak wiec w Szczecinie pojawi³y siê pierwsze billboardy "Milionerów" s¹ ³adne, w kolorze niebieskim i ¿ó³tym, has³o reklamuj¹ce to "Zobacz jak zmienili siê MILIONERZY"
WOW, a masz aparat fotograficzny? Ale nie nalegam. :aniol:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Tylko zdjĂŞcie Huberta jest jakieÂś stare...
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
mks
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 310
Rejestracja: środa 14 mar 2007, 17:58

Post autor: mks »

niestety moje moÂżliwoÂści techniczne sÂą za maÂłe by wrzuciĂŚ zdjĂŞcie na forum..
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Dla wszystkich zainteresowanych (a sÂądzĂŞ, Âże sporo takich) :D :
Zobacz, jak zmienili siĂŞ Milionerzy! Tylko u nas: po raz pierwszy - nowe studio kultowego programu TVN! Razem z Hubertem UrbaĂąskim podpatrzymy przygotowania do pierwszego odcinka teleturnieju, ktĂłry kochajÂą miliony
Trzeba w przyszÂły weekend DDTVN oglÂądaĂŚ :D
adner
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 244
Rejestracja: niedziela 18 lis 2007, 14:45

Post autor: adner »

A nas zaprosili do Krakowa. BĂŞdĂŞ jako osoba towarzyszÂąca :devil: TVN opÂłaca przejazd i pobyt w Krakowie.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości