Ważny komunikat

Dyskusje na temat forum. Problemy techniczne, zmiany, sugestie, regulamin.

Moderator: Łukasz

marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

Jakby chodzilo o capsy notki to by bylo pol biedy -kazdy fan moglby je sam wkleic , po tym jak wczesniej je sobie zapisal :lol2: :D !! Ale mi np. chodzi o 2 albo 3 (juz nie pamietam :spiewa: ) strony DYSKUSJI , ktora przepadla :? !!

moze powiedz POpieram , jak ty to robisz , ze wchodzisz na tamto forum :> ??
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

marcinkowsky pisze:moze powiedz POpieram , jak ty to robisz , ze wchodzisz na tamto forum :> ??
Nie mam poj?cia, po prostu kiedy chc? wej?? na forum trafiam tu albo tam - na stary serwer. Ale gwarantuj?, ?e to nic fajnego - wczoraj ca?y wieczĂłr si? m?czy?em, ?eby tu wej??. I nie uda?o si?.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

D00 pisze:Beda jak beda. Co ci tak na tym zalezy?
Mi na przyklad zalezy, akurat przez te dwa dni ktore uciekly z postami, umiescilam 2 caps-komiksy, w ktore wlozylam troszke serca :D , a niestety juz ich nie odtworze. :(
No i nadal tez nie mam polskich znakow.
D00
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: niedziela 21 paź 2007, 19:54
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: D00 »

Nika pisze: Mi na przyklad zalezy, akurat przez te dwa dni ktore uciekly z postami, umiescilam 2 caps-komiksy, w ktore wlozylam troszke serca :D , a niestety juz ich nie odtworze. :(
No ale ja tam mĂłwilem o polskich znakach, a nie o znikajacych postach. Te posty przydaloby sie odzyskac.
adner
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 244
Rejestracja: niedziela 18 lis 2007, 14:45

Post autor: adner »

To ju? si? robi definitywnie irytuj?ce! ZrĂłbcie co? z tym, raz wchodz? na jedno forum, raz na drugie.
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

a wogole beda te polskie znaki?
TVN innowacja i nowoczesność...
D00
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: niedziela 21 paź 2007, 19:54
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: D00 »

Hehe, jak nie bedzie, to stracilismy administratora!
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

:uhh: Zabawne :hahaha:
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

D00 pisze:Hehe, jak nie bedzie, to stracilismy administratora!
Chcialbys. :lol:

Pracujemy nad tym. Mamy juz dwie koncepcje, jak to wszystko przywrocic do porzadku, ale zadna nie jest dla mnie satysfakcjonujaca.

Ja chyba z troche wiekszym spokojem podchodze do tego, bo juz nie raz, i nie dwa mielismy przerozne problemy z forum i jakos to wszystko zawsze wracalo do normy. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Nareszcie Lukaszu dales znak zycia :D , bo juz sie balam ze nam przepadles na dobre :stop: Do wszystkiego mozna sie przyzwyczaic, nawet do awarii, ale masz racje bywaly ciezsze usterki techniczne poprzednio i wychodziliscie z tych opresji, to i wkrotce wyjdziecie z tej, ktora jest teraz. W kazdym badz razie my trzymamy kciuki i czekamy na pozytywny rozwoj wypadkow. :D
stajlus
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 299
Rejestracja: środa 10 sty 2007, 12:42

Post autor: stajlus »

tylko zrobcie tak, zeby wszystko co jest zostalo i wrocilo, to czego nie ma teraz :D
tell me what you want... :D
tell me what you need :D
egregius
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: piątek 11 lip 2008, 10:32

Re: Ważny komunikat

Post autor: egregius »

Dzisiaj sie zarejestrowałem na tym forum i niestety moj pierwszy post nie bedzie przyjemny .
Widze że przenosiny byly już 0.5 roku temu a polskich znakow nadal nie ma , po prostu zenada , jak za krola cwieczka informatyki .
Na miejscu informatykow juz dawno bym sie zwolnil ze wstydu.
Edycja:
Czy prowadzeniem tego forum zajmują sie amatorzy czy profesjonalisci zatrudnieni przez TVN lub firme z nia zwiazana. Jesli amatorzy to przepraszam ich za ta krytyke.
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Re: Ważny komunikat

Post autor: Bartek »

Polskich znaków nie ma tylko w starych postach. Dlaczego - wyjaśniałem swego czasu.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Re: Ważny komunikat

Post autor: pawell »

egregius pisze:Czy prowadzeniem tego forum zajmują sie amatorzy czy profesjonalisci zatrudnieni przez TVN lub firme z nia zwiazana. Jesli amatorzy to przepraszam ich za ta krytyke.
Jakbyś nie zauważył jest to nieoficjalne forum o telewizji TVN. :rozglada:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości