Duże zmiany - nowe forum

Dyskusje na temat forum. Problemy techniczne, zmiany, sugestie, regulamin.

Moderator: Łukasz

lukaszo
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 201
Rejestracja: czwartek 11 paź 2007, 17:05

Re: Duże zmiany - nowe forum

Post autor: lukaszo »

POpieram pisze:
lukaszo pisze:Czemu nie ma przycisku oznacz wszystkie posty jako przeczytane?
Jest tak jak dawniej: na górze po prawej stronie - tylko z tą różnicą, że teraz jest napisane 'Oznacz wszystkie działy jako przeczytane'. ;)
Obrazek
faktycznie
TVN - programowo najlepsza
lukaszo
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 201
Rejestracja: czwartek 11 paź 2007, 17:05

Re: Duże zmiany - nowe forum

Post autor: lukaszo »

D00 pisze:
lukaszo pisze: A u ciebie jest?
Jest, ale nie w temacie, tylko w dziale. Tam masz "Oznacz tematy jako przeczytane".
ale jak dam na zobacz nowe posty to nie ma tego Oznacz tematy jako przeczytane"
TVN - programowo najlepsza
lukaszo
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 201
Rejestracja: czwartek 11 paź 2007, 17:05

Re: Duże zmiany - nowe forum

Post autor: lukaszo »

D00 pisze:
lukaszo pisze: A u ciebie jest?
Jest, ale nie w temacie, tylko w dziale. Tam masz "Oznacz tematy jako przeczytane".
Dawniej było "Oznacz tematy jako przeczytane"? bo teraz tego nie ma
TVN - programowo najlepsza
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Duże zmiany - nowe forum

Post autor: Nika »

Gratuluje ukonczenia prac. Ale dzis Nika bedzie niestety forumowym malkontentem 8) Nowe forum srednio mi sie podoba, ale ponoc to kwestia przyzwyczajenia, takze napisze rzetelnie cos raz jeszcze moze za miesiac jak sie juz opatrze i oswoje. Ale jest jedna kwestia, ktorej nie moge "przeskoczyc" nie wiem czy to mozecie zmienic (prawdopodbnie nie), a mianowicie zlewaja sie posty we watkach, nie wiem kiedy koncze czytac wypowiedz jednego uzytkownika, a kiedy zaczyna sie wypowiedz kolejnego delikwenta. Po prostu jest to nieczytelnie oddzielone. Ale sprobuje sobie podkrecic kontrast w monitorze, to moze cos to da. :D
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Re: Duże zmiany - nowe forum

Post autor: Bartek »

Zaręczam, że to kwestia przyzwyczajenia, bo już korzystam z takiego fora, należy się też przyzwyczaić, że z biegiem czasu takich for jak to będzie coraz więcej - ze względu na popularność silnika, choć oczywiście możemy podyskutować o jakichś zmianach, jak przeniesienie prawej strony na lewą czy tego typu sprawy.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Duże zmiany - nowe forum

Post autor: r_r16 »

Przyznam, że zmiany potężne. Na pierwszy rzut oka niezły bałagan, ale to kwestia przyzwyczajenia. :D Myślę, że na plus.
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Re: Duże zmiany - nowe forum

Post autor: Ptr15 »

Myślałem, że na złe forum trafiłem :D. Zmiany naprawdę spore. Mam nadzieję, że szybko się przyzwyczaję.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Duże zmiany - nowe forum

Post autor: r_r16 »

Ja też strasznie się zdziwiłem - od razu wszedłem na http://www.tvnfakty.pl licząc, że i tam nastąpiły zmiany...
I jeszcze takie pytanie: z co z shoutboxem?
Ostatnio zmieniony niedziela 03 lut 2008, 22:33 przez r_r16, łącznie zmieniany 1 raz.
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5085
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Duże zmiany - nowe forum

Post autor: maxxx »

Ja juz sie wstepnie przyzwyczaiłem :spiewa: Tylko ten brak pl liter to jest masakra ;( Ale pewnie Wam tez zależało żeby były bo to wpływa na jakość odbioru-no nic trudno .Ręcznie to chyba jakiś niewolnik by pozmieniał,albo może zbanowani by chcieli odkupić swoje winy i pobawić się w zmienianie literek :tanczy: Eh...Poza tym jest naprawde fajnie.

I jeszcze mam pytanie:na głównej stronie jak sie wyswietlaja zarejestrowani na forum to nie ma możliwosci podglądu ile kto jest zarejestrowany albo co aktualnie robi?Czy tylko chwilowo tak jest-znaczy się brak tego :roll:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Re: Duże zmiany - nowe forum

Post autor: Bartek »

Nie bardzo wiem o co chodzi?

O literki bardzo się starałem i tam gdzie miałem siłę tam w zasadzie mechanicznie je zmieniłem.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Duże zmiany - nowe forum

Post autor: r_r16 »

Maxxxowi pewnie chodziło o to, że jak się nasunęło kursor na nick użytkownika na stronie głównej to pokazywała się informacja ile minut/godzin ktoś jest na forum i jakie działy aktualnie przegląda.
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Re: Duże zmiany - nowe forum

Post autor: Bartek »

Nie widziałem tej opcji, ale pewnie była w ramach modyfikacji przema, także w obecnym silniku jej nie ma (bynajmniej nie spotkałem takiej funkcji)
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5085
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Duże zmiany - nowe forum

Post autor: maxxx »

No dokładnie,nie wiem czy tylko u mnie tak jest-zawsze sobie sprawdzałem i cieszyłem się ,żę ktoś więcej czasu ode mnie 'marnuje' na forum :lol2:
Bartek pisze:Nie widziałem tej opcji, ale pewnie była w ramach modyfikacji
No trudno,pewnie jej nie ma
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
qmate
Bywalec
Bywalec
Posty: 549
Rejestracja: środa 27 gru 2006, 20:51

Re: Duże zmiany - nowe forum

Post autor: qmate »

O LOL. Ale zmiany.... Chociaż dla mnie średnio... Strasznie ciężko będzie mi się przyzwyczaić, teraz forum jest kompletnie inne... To po prawej stronie z avatarem nickiem itd. to tak jakby przestawić się z jeżdzenia autem prawą stroną na jeżdzenie po lewej... hej, mi się średnio podoba 6--/10
//////////
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Re: Duże zmiany - nowe forum

Post autor: pawell »

maxxx pisze:I jeszcze mam pytanie:na głównej stronie jak sie wyswietlaja zarejestrowani na forum to nie ma możliwosci podglądu ile kto jest zarejestrowany albo co aktualnie robi?Czy tylko chwilowo tak jest-znaczy się brak tego :roll:
r_r16 pisze:Maxxxowi pewnie chodziło o to, że jak się nasunęło kursor na nick użytkownika na stronie głównej to pokazywała się informacja ile minut/godzin ktoś jest na forum i jakie działy aktualnie przegląda.
maxxx pisze:No dokładnie,nie wiem czy tylko u mnie tak jest-zawsze sobie sprawdzałem i cieszyłem się ,żę ktoś więcej czasu ode mnie 'marnuje' na forum :lol2:
Teraz tylko możesz zobaczyć kto co robi - klikając na dole w KTO PRZEGLĄDA FORUM :)

P.S. no to ja duuużo tego czasu "zmarnowałem" na forum. :lol: :spiewa:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości