Agata Wolna

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: obieżyświat »

marcinkowsky pisze:
Black Jack pisze:Jacy nieżyczliwi :nie: :mhm: ... to dlatego w Wigilię pod ten adres miałem do dostarczenia same rózgi :> :devil:
A co my możemy zrobić :mhm: ?? Chyba jedynie tyle , że pozwolimy fano Asi Kryńskiej jako pierwszym przekroczyć ilość stron z Anity Wątku :lol: ?? Niech oni dokonają tego forumowego mordu :devil: !!
..odwalą za nas brudną robotę :aniol:
..a my nie podpadniemy Black'owi :lol2:
marcinkowsky pisze: :/ Rzeczywiście mało komfortowe położenie :/ !! Mogłeś nie pytać .... nie słuchać nas i nie pytać o nic Agatki :lol2: !!
..rozdrapujesz stare rany :lol2:
..w sumie to tylko Ty możesz mieć żal do Agatki ;)
..my o nic nie pytaliśmy :lol2:
..kto nic nie robi nie popełnia będów i niczego nie żałuje :lol2:
marcinkowsky pisze:A jeszcze o jedno Cię spytam :lol2: !! Widziałeś wakacyjne filmiki Agatki z YT :lol2: ??
..właśnie :lol2:
..co o nich sądzisz :?: :lol2:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Black Jack
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: niedziela 10 lut 2008, 10:02

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: Black Jack »

obieżyświat pisze:
marcinkowsky pisze: A jeszcze o jedno Cię spytam :lol2: !! Widziałeś wakacyjne filmiki Agatki z YT :lol2: ??
..właśnie :lol2:
..co o nich sądzisz :?: :lol2:
Macie na myśli te prywatne fotki? :D widziałem :) Funcky podarowała mi linki na Gwiazdkę :devil:
:roll: Co o nich sądzę :mhm: Ciekawą oprawę muzyczną mają :D Ale nie w moim guście :D
Nie lubię Coldplay - nudziarze, nie lubie Lady Punck - wazeliniarze i tandeciarze :devil:
Reszty utworów nie znam, to się nie wypowiem :)

Coś jeszcze chcecie wiedzieć i o coś mnie zapytać, bo trochę mi się spieszy ;)
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: Alchemik »

Black Jack pisze:Nie było mnie tu het czasu :D Konto mi zablokowali :devil: Nie obwiniam o to nikogo :stop: :D
Chciałem wpaść do Was w Wigilię (w końcu tego dnia nawet zwierzęta przemawiają :devil: ), jak robiłem obchód forów, ale nie działaliście poprawnie - forum nie działało ;) więc nie zdołałem się dostać :D A życzenia chciałem Wam złożyć :) Planowałem wysłać list w butelce, ale bałem się, że nie dojdą na czas :hahaha: Mniejsza z tym :D Spóźnione, ale szczere życzenia świąteczno-noworoczne :lol2:
Black :lol2: Funcky ma jednak o wiele większy wpływ na Ciebie :lol2: Ja próbowałem dwukrotnie namówić Cię na powrót i nie udało mi się :lol2: Chyba, że siostrzyczka miała na Ciebie jakiegoś haka? :lol2: Wydajesz się jednak miło bawić u nas? :lol2: Szybko oswoiłeś się i znów pławisz się w dyskusji jak ryba w wodzie :lol2:
Dziękuję za życzenia :) Podobno im bardziej spóźnione, tym bardziej szczere :tanczy:

Hmmm... masz żal do nas, że z wątku Agatty zrobiliśmy potęgę taką jak Ty niegdyś z wątku Anity :> Wybacz, lecz muszę to napisać :devil: Nie bądź śmieszny! :devil:
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: obieżyświat »

Black Jack pisze:Macie na myśli te prywatne fotki? :D widziałem :) Funcky podarowała mi linki na Gwiazdkę :devil:
:roll: Co o nich sądzę :mhm: Ciekawą oprawę muzyczną mają :D Ale nie w moim guście :D
Nie lubię Coldplay - nudziarze, nie lubie Lady Punck - wazeliniarze i tandeciarze :devil:
Reszty utworów nie znam, to się nie wypowiem :)
..pytałem co o fotkach sądzisz :lol2:
..nie wykręcaj się od odpowiedzi skoro wiesz o czym piszę :lol2: :grozi:
..chyba że masz powód :devil:
Black Jack pisze:Coś jeszcze chcecie wiedzieć i o coś mnie zapytać, bo trochę mi się spieszy ;)
..szczerą prawdę :lol2:
..co sądzisz o treści wypływającej z wakacyjnych fotek :lol2:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: Alchemik »

obieżyświat pisze:
Black Jack pisze:Macie na myśli te prywatne fotki? :D widziałem :) Funcky podarowała mi linki na Gwiazdkę :devil:
:roll: Co o nich sądzę :mhm: Ciekawą oprawę muzyczną mają :D Ale nie w moim guście :D
Nie lubię Coldplay - nudziarze, nie lubie Lady Punck - wazeliniarze i tandeciarze :devil:
Reszty utworów nie znam, to się nie wypowiem :)
..pytałem co o fotkach sądzisz :lol2:
..nie wykręcaj się od odpowiedzi skoro wiesz o czym piszę :lol2: :grozi:
..chyba że masz powód :devil:
Cóż za wymijająca odpowiedź :lol: Lecz w ogóle nie dyplomatyczna :nie:
A o gustach muzycznych podyskutujemy w innym miejscu :twisted:
obieżyświat pisze:
Black Jack pisze:Coś jeszcze chcecie wiedzieć i o coś mnie zapytać, bo trochę mi się spieszy ;)
..szczerą prawdę :lol2:
..co sądzisz o treści wypływającej z wakacyjnych fotek :lol2:
Być może ta treść jest zbyt mocno przytłaczająca? :lol2:
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: marcinkowsky »

Black Jack pisze: :roll: Co o nich sądzę :mhm: Ciekawą oprawę muzyczną mają :D Ale nie w moim guście :D
Nie lubię Coldplay - nudziarze, nie lubie Lady Punck - wazeliniarze i tandeciarze :devil:
Reszty utworów nie znam, to się nie wypowiem :)
Co :> ?? Czyżbyś postanowił być twardy jak skała i nie ugiąć się przed tymi fotkami :> ?? :lol2: No raz możesz odstąpić od zasady i postanowienia niekomentowania tego , co ma związek z Agatką :lol2: !! :tanczy:
Coś jeszcze chcecie wiedzieć i o coś mnie zapytać, bo trochę mi się spieszy ;)
Tak :jupi: !! Jak odchodziłeś , to nie zdążyliśmy Cię spytać , czemu na Twoim awatarku jesteśmy czerwoni :> ?? :lol2:
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: obieżyświat »

Alchemik pisze:Cóż za wymijająca odpowiedź :lol: Lecz w ogóle nie dyplomatyczna :nie:
..i pewnie nie poznamy właściwej odpowiedzi :uhh:
Alchemik pisze:Być może ta treść jest zbyt mocno przytłaczająca? :lol2:
..chyba przytłoczyliśmy Blacka tymi ostatnimi pytaniami :devil:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: marcinkowsky »

obieżyświat pisze:
Alchemik pisze:Cóż za wymijająca odpowiedź :lol: Lecz w ogóle nie dyplomatyczna :nie:
..i pewnie nie poznamy właściwej odpowiedzi :uhh:
Może Black poszedł sie zastanawiać , co ma nam odpisać :lol2: ?? W końcu pytanie nie byle jakie , dotyczące nie byle jakich fotek i wymaga solidnej i przemyślanej odpowiedzi :lol2: !! A może się za ilość ston zbliżoną do Anity wątku obraził :lol2: ?/
Black Jack pisze:
Alchemik pisze:(...)o gustach muzycznych podyskutujemy w innym miejscu :twisted:
Nie lubię Coldplay(...)
Albo pojedynkują się Black i Al o gusta ...... muzyczne :lol2: !! :devil:
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: obieżyświat »

marcinkowsky pisze:Może Black poszedł sie zastanawiać , co ma nam odpisać :lol2: ?? W końcu pytanie nie byle jakie , dotyczące nie byle jakich fotek i wymaga solidnej i przemyślanej odpowiedzi :lol2: !! A może się za ilość ston zbliżoną do Anity wątku obraził :lol2: ?/
..wolałbym żeby już o to chodziło :roll:
..bo jeśli o muzę Coldplay.. :rozglada:
marcinkowsky pisze:Albo pojedynkują się Black i Al o gusta ...... muzyczne :lol2: !! :devil:
..Al ich uwielbia :rozglada:
..o Boże :rydzyk:
..jeszcze się pozabijają :rozglada: :devil:
..to już nie są przelewki :devil:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: epsztajnek »

Choć nigdy nie mieliśmy okazji szerzej podyskutować, ciesze się bardzo z powrotu Legendy tego wątku :brawa: :brawa: :brawa:
A co my możemy zrobić :mhm: ?? Chyba jedynie tyle , że pozwolimy fano Asi Kryńskiej jako pierwszym przekroczyć ilość stron z Anity Wątku :lol: ?? Niech oni dokonają tego forumowego mordu :devil: !!
Jako fan wszystkich wymienionych tutaj pań na A protestuję przeciwko takim sformułowaniom :grozi:
Gdyby Anita pojawiała się w okienku w bardziej ludzkich ( dla mnie ) godzinach , byłbym bardziej aktywny :aniol:
Ale moja aktywność i tak była by drobiazgiem w porównaniu z dotychczasowymi dokonaniami Blacka, więc dołączam się do chóru współforumowiczów:
sam tego chciałeś Grzegorzu Dyndało
Dzadunio marcinkowsky i babunia Agatka :racja: !! Chcę to zobaczyć :lol2:
Z pewnością będzie pomarszczona i siwa... :< Ale jestem pewien, że jej oczy będą świecić wciąż tym samym blaskiem do końca jej życia :aniol:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: marcinkowsky »

epsztajnek pisze:Choć nigdy nie mieliśmy okazji szerzej podyskutować, ciesze się bardzo z powrotu Legendy tego wątku :brawa: :brawa: :brawa:
Wrócił ,wrócił :lol2: !! Ale na krótko :> ?? Teraz gdzieś z alem przepadli :( !! Obawiam się najgorszego ;( !! Że się o ten pieprzony Coldplay pozabijali :devil: ! :hahaha:
Jako fan wszystkich wymienionych tutaj pań na A protestuję przeciwko takim sformułowaniom :grozi:
Gdyby Anita pojawiała się w okienku w bardziej ludzkich ( dla mnie ) godzinach , byłbym bardziej aktywny :aniol:
Ale moja aktywność i tak była by drobiazgiem w porównaniu z dotychczasowymi dokonaniami Blacka, więc dołączam się do chóru współforumowiczów:
sam tego chciałeś Grzegorzu Dyndało
Myślę , że Blackowi przejdzie ;) !! Początkowy szok minie :D !! Ale , skoro tak bardzo zżyty jest z nami , to może faktycznie lepiej żebyśmy my (tu w tym wątku zgromadzeni ) nie byli tymi , którzy pokonają Anitowy wątek :mhm: ?? Przez wzgląd na łączące nas silne więzi zaprzeszłe :lol2: ?? No nie wiem , jak uważacie :D !! Ale fakt faktem , że sam jest sobie winien :] !! :D
epsztajnek pisze:
Dzadunio marcinkowsky i babunia Agatka :racja: !! Chcę to zobaczyć :lol2:
Z pewnością będzie pomarszczona i siwa... :< Ale jestem pewien, że jej oczy będą świecić wciąż tym samym blaskiem do końca jej życia :aniol:
Ooooojjh :szalony: !! Co do blasku w oczach , to na pewno , to będzie ten rozpoznawalny znak , że to jest właśnie ta tvn-owska piękność , która objawiła się wraz z początkiem XXI wieku :brawa: !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
Black Jack
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: niedziela 10 lut 2008, 10:02

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: Black Jack »

epsztajnek pisze: sam tego chciałeś Grzegorzu Dyndało
:devil: Owszem napytałem sobie biedy jak nierozumny bohater cytatu, ale to mnie różni od niego, że ja nie z własnej winy :devil: Zostałem niejako zmuszony postawą pewnej młodej damy do tego, by podjąć decyzję o odejściu :] :devil:
epsztajnek pisze:Myślę , że Blackowi przejdzie ;) !! Początkowy szok minie :D !! Ale , skoro tak bardzo zżyty jest z nami , to może faktycznie lepiej żebyśmy my (tu w tym wątku zgromadzeni ) nie byli tymi , którzy pokonają Anitowy wątek :mhm: ?? Przez wzgląd na łączące nas silne więzi zaprzeszłe :lol2: ??
:o bylibyście gotowi dla mnie to zrobić? :racja: Chyba się wzruszyłem ;(
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: marcinkowsky »

Znów się odnalazł :lol2: !! Dobrze , że nie kazałeś nam czekać tyle co ostatnio :lol2: !!
Black Jack pisze:
epsztajnek pisze: sam tego chciałeś Grzegorzu Dyndało
:devil: Owszem napytałem sobie biedy jak nierozumny bohater cytatu, ale to mnie różni od niego, że ja nie z własnej winy :devil: Zostałem niejako zmuszony postawą pewnej młodej damy do tego, by podjąć decyzję o odejściu :] :devil:
Znów wszystko zwalasz na Agatkę :? !! Jesteś zawistny :devil: !! My , w przeciwieństwie do Ciebie wybaczyliśmy Agatce to , że nic nam o sobie nie chciała powiedzieć :] !!
Black Jack pisze: :o bylibyście gotowi dla mnie to zrobić? :racja: Chyba się wzruszyłem ;(
Chyba nas o to nie poprosisz :rozglada: ??

A co z tymi filmikami :lol2: ??
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
Black Jack
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: niedziela 10 lut 2008, 10:02

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: Black Jack »

marcinkowsky pisze:Znów się odnalazł :lol2: !! Dobrze , że nie kazałeś nam czekać tyle co ostatnio :lol2: !!

Al mnie gotów zagadać na śmierć - palce mnie już od stukania w klawiaturkę bolą :devil: Odwykłem od pisania w takiej ilości :hmm:
marcinkowsky pisze:Znów wszystko zwalasz na Agatkę :? !! Jesteś zawistny :devil: !! My , w przeciwieństwie do Ciebie wybaczyliśmy Agatce to , że nic nam o sobie nie chciała powiedzieć :] !!
To ja Wam, że jesteście zbyt łaskawi i zbyt łatwo przebaczacie :lol2:
Black Jack pisze: :o bylibyście gotowi dla mnie to zrobić? :racja: Chyba się wzruszyłem ;(
Chyba nas o to nie poprosisz :rozglada: ??
Myślałem, że nie muszę? :devil:
A co z tymi filmikami :lol2: ??
Z jakimi? :devil:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: marcinkowsky »

Black Jack pisze:
marcinkowsky pisze:Znów się odnalazł :lol2: !! Dobrze , że nie kazałeś nam czekać tyle co ostatnio :lol2: !!

Al mnie gotów zagadać na śmierć - palce mnie już od stukania w klawiaturkę bolą :devil: Odwykłem od pisania w takiej ilości :hmm:
Czyli , że dużo się nie pomyliliśmy :devil: !! Tylko chyba wojny o kapele nie było :lol2: ??
Black Jack pisze:
marcinkowsky pisze:Znów wszystko zwalasz na Agatkę :? !! Jesteś zawistny :devil: !! My , w przeciwieństwie do Ciebie wybaczyliśmy Agatce to , że nic nam o sobie nie chciała powiedzieć :] !!
To ja Wam, że jesteście zbyt łaskawi i zbyt łatwo przebaczacie :lol2:
Zostaw to naszym sercom i sumieniom :lol2: !! A ocene takiej pobłażliwości naszym wnukom -tyle się tu dzisiaj o nich już pisało :lol2: !! :hahaha:
Black Jack pisze:
marcinkowsky pisze:
Chyba nas o to nie poprosisz :rozglada: ??
Myślałem, że nie muszę? :devil:
Proś , a będzie Ci dane :lol2: !! Dla naszej przyjaźni jestem gotów na wszystko :) !!
Black Jack pisze:
marcinkowsky pisze:A co z tymi filmikami :lol2: ??
Z jakimi? :devil:
Nic nam nie napiszesz :> ?? Zaraz zacznę myśleć , że jesteś zazdrosny o Agatki szczęście :lol2: ??
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości