W sprawie niektórych userów

Dyskusje na temat forum. Problemy techniczne, zmiany, sugestie, regulamin.

Moderator: Łukasz

lukaszo
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 201
Rejestracja: czwartek 11 paź 2007, 17:05

Re: W sprawie niektórych userów

Post autor: lukaszo »

Ja jeszcze pozwolę sobie podać jeden przykład z dzisiaj z wątku o Anicie Werner:
tob pisze:dziś Anita Werner w SKANERZE POLITYCZNYM.
Więc odczepcie się o de mnie ok?
TVN - programowo najlepsza
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: W sprawie niektórych userów

Post autor: Nika »

lukaszo pisze: konsta pisała dzisiaj na temat Kacpra Kaliszewskiego w wątku o Piotrze Jaconiu.
Także może Nika odczepisz się o de mnie co?
A czy konsta pisuje takie rzeczy za kazdym razem, hę?
Skoro wolisz robic z watkow smietnik to prosze bardzo, ale troche pokory czlowieku, zerknij sobie na pierwsze strony watku chocby Anity, bo u niej najwiecej pisujesz, popatrz jak zalozyciel watku i inni pisali. Wiadomo, ze Black Jack podniosl wysoko poprzeczke swoimi postami, ale warto zawsze wzorowac sie na najlepszych, a Blacka bez watpienia wiekszosc forumowczow do takich zalicza, nizeli rzucac mi tu jednym przykladem konsty, ktora wyjatkowo dzis urwala sie z choinki.
Z reszta rob jak chcesz, dopoki mod Cie nie zmodyfikuje to Twoje swiete prawo. Tak samo jak moim prawem poki co jest wyrazanie opinii jak cos mi sie nie spodoba. Takze poki co sie nie odczepie. :grozi:
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

lukaszo pisze:Ja jeszcze pozwolę sobie podać jeden przykład z dzisiaj z wątku o Anicie Werner:
Ile przywołałeś tych przykładów? 3? A ile Twoich przywołała Nika? 10? Była to tylko ich część. Owszem, każdemu się zdarzają takie posty. Jednak nie u każdego są one na porządku dziennym. :stop:
lukaszo
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 201
Rejestracja: czwartek 11 paź 2007, 17:05

Re:

Post autor: lukaszo »

kamilo pisze:
lukaszo pisze:Ja jeszcze pozwolę sobie podać jeden przykład z dzisiaj z wątku o Anicie Werner:
Ile przywołałeś tych przykładów? 3? A ile Twoich przywołała Nika? 10? Była to tylko ich część. Owszem, każdemu się zdarzają takie posty. Jednak nie u każdego są one na porządku dziennym. :stop:
kamilo pisałeś już o tym samym stronę wcześniej :lol2: a i nie gorączkuj się tak :D . Aha mogę podać mnóstwo takich przykładów ale mi się nie chce :aniol:.
TVN - programowo najlepsza
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

lukaszo pisze:kamilo pisałeś już o tym samym stronę wcześniej a i nie gorączkuj się tak. Aha mogę podać mnóstwo takich przykładów ale mi się nie chce.
Pisałem to stronę wcześniej, pisałem powyżej i mogę to powtórzyć ponownie, bo widzę, że tego nie możesz zrozumieć. Inni tak robią nieczęsto, Ty - nagminnie.
Powiedz lukaszo co Ci to daje, że wystukasz 15 raz tego samego posta? Podniesiony status?
Zrozumienie, że takie posty nic nie dają w moim przekonaniu jest proste jak konstrukcja cepa. Szkoda tylko, że do Ciebie to nie dociera :nie:
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: W sprawie niektórych userów

Post autor: pop »

Nie dociera do niego i - mimo jakiegoś nagłośnienia tego zachowania - wciąż wysyła takie posty...

Sorry, że pytam, ale ile masz lat? Może to Cię usprawiedliwi. :uhh:
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
lukaszo
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 201
Rejestracja: czwartek 11 paź 2007, 17:05

Re: W sprawie niektórych userów

Post autor: lukaszo »

POpieram pisze:Sorry, że pytam, ale ile masz lat?
Nie twoja sprawa
Nie popieram cię :D
TVN - programowo najlepsza
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

POpieram pisze:wciąż wysyła takie posty...
Teraz to robi nam specjalnie na złość. :lol:
Pokory trochę, pokory...
Lukaszo żyje we własnym świecie i nikt z nas do niego nie dociera. Wiek? 12 lat. :roll:
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Re: W sprawie niektórych userów

Post autor: Marcin »

Jak nie przestanie żyć we własnym świecie, to lada moment zostanie stąd wyrzucony.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

User lukaszo powraca w wielkim stylu. Tym razem chodzi o ataki pod moim adresem za to wszystko, o czym powyżej. Próbuje mi wmówić, że 2x2=5. Owszem, może w dniu dzisiejszym był to wyjątek, choć tego nie wiemy i się nie dowiemy, w każdym bądź razie powód by mnie zaatakować był znikomy. Jak widać jednak wystarczający, by go wykorzystać.
W ciągu godziny na swój temat usłyszałem :arrow:
lukaszo pisze:Nie zawsze jesteś tak dobrze poinformowany jakbyś chciał drogi kolego
Drogi kamilo mam wrażenie że próbujesz być najmądrzejszy na tym forum.
Wydaje mi się że jesteś trochę przewrażliwiony na swoim punkcie.
itd.

Ponadto te treściwe posty, o czym tak burzliwie dyskutowaliśmy kilkanaście dni temu są łączone w dwa w jednym. :arrow:
lukaszo pisze:Jakub Porada wczoraj prowadził Prosto z Polski a dzisiaj jest gospodarzem Dnia na żywo
3 maja może Poranek poprowadzi Anita Werner
Jednak nie Kuba Porada jest w Dniu na żywo. Więc jest szansa że Agatka będzie wieczorem
Jednak nie ma Agatki. Wieczorne serwisy prowadzi Michał Cholewiński.
Oczywiście, można zobaczyć kilkakrotnie więcej wypowiedzi tego typu.

Nie wiem, może działam pod wpływem emocji z wątku Joanny Kryńskiej, jednak myślę, że miarka się przebiera. :mhm: Co o tym sądzicie? :rozglada:
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Re: W sprawie niektórych userów

Post autor: Marcin »

Właśnie sobie nad nim myślałem, już mu dziś coś kasowałem. Jeszcze tylko jeden głupi post i ban. :lol2:
lukaszo
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 201
Rejestracja: czwartek 11 paź 2007, 17:05

Re:

Post autor: lukaszo »

Ja sądzę że boisz się krytyki z mojej strony i dlatego zgłosiłeś tu mój user tyle drogi kolego kamilo.
Powtarzam po raz kolejny nie atakuje cię.
Co więcej zgłoszenie tu mojego usera uważam za atak z twojej strony.
Jeszcze przykład ataku na mnie ze strony kamilo z dzisiaj z wątku o Poranku TVN24:
lukaszo pisze:3 maja może Poranek poprowadzi Anita Werner
kamilo pisze::hahaha: Anita w (plenerowym) Poranku? Możesz to sobie wsadzić w między bajki :]
Wstawiłem tam znak zapytanie, bo Jarek mówił skąd będzie Poranek, ale nie dosłyszałem. Liczyłem, że ktoś to uzupełni. Gospodarzem będzie któryś z Panów.
TVN - programowo najlepsza
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: W sprawie niektórych userów

Post autor: pop »

Ataku? To była zwykła - na dodatek wyczerpująca - odpowiedź.

lukaszo, moim zdaniem przesadzasz. Mówiłeś, że postarasz się nie pisać postów w stylu "Dziś w Dniu na żywo Jakub Porada" i postarałeś się, teraz piszesz "Dziś w Dniu na żywo Jakub Porada ciekawe co Agatką". Ale to chyba za mało. O kłótniach wolę się nie wypowiadać, bo sam dobrze wiem, że czasem może kogoś ponieść, że ktoś może kogoś zdenerwować...
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Re: W sprawie niektórych userów

Post autor: Marcin »

lukaszo, powtórzę:

Jeszcze tylko jeden głupi post i ban
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: W sprawie niektórych userów

Post autor: pop »

Marcin pisze:Jeszcze tylko jeden głupi post i ban
lukaszo pisze:Już nie mogę się doczekać 'nowych' 'Faktów'.
Ciekawy jestem jak będzie wyglądała druga część programu w TVN24.
Przekonamy się o tym 5 maja 0 19:00 :D .
Chyba nie trzeba tego komentować.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości