TVN24 - dyskusja ogólna

Dyskusje na temat informacyjnych kanałów TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

areczek
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 197
Rejestracja: piątek 22 wrz 2006, 13:46

Re: Moje zdanie o TVN24

Post autor: areczek »

Ja też już prawie nie oglądam TVN24. Ciągle te same informacje, najczęściej z Kontaktu, jakieś wypadki i pożary. jak już się czegoś uczepią, to nie odpuszczają, np. dzisiaj pociski na polu i pani Charuk, która nie mówi tylko stęka. Nowi prowadzący też mi się nie podobają: żadnego polotu, żadnego charakteru. TVN24 spada w dół i chyba nie mają na siebie pomysłu. W DNŻ nowi reporterzy, pewnie studenci nie mający doświadczenia. A jednak królują na antenie. Justyna Wysocka, magda Debczyńska, Ola charuk czy ania seremak, skąd oni ich wzięli???? Kiedyś było lepiej i nie ukrywam, ze jak ruszy Polsat News to chyba zmienią się moje upodobania ( wybacz marto). Myślałem, ze TVN24 dązy do bycia CNN, ale chyba się pomyliłem.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Dokładnie tak. Niecierpliwie czekam na Polsat News, licząc, że będzie w mojej kablówce, bo o Cyfrze raczej mowy nie ma. Boję się natomiast, że kanał będzie dobry tylko pod względem merytorycznym. Gawryluk, Grabarczyk i Markiewicz to jego czołowe twarze, pozostali z TV Biznes, Superstacji oraz wyłonieni w drodze castingu. Nie sądzę, by te nazwiska gwarantowały sukces.

Jak na razie korzystam z ''zamienników'' Dnia na żywo, tj. głównie Dzień na rynkach, ale - mimo, że pasmo jest lepsze od Dnia na żywo - to o ile biznes mnie interesuje, temat samej giełdy już nie. Dlatego coraz częściej inaczej spędzam wolny czas, tym bardziej, że mam coraz mniej na to czasu, a informacje oglądam głównie wieczorem - ''Wydarzenia'', ''Puls Raport'', ''Polska i świat'', a od wczoraj również ''Wiadomości'' i okazjonalnie ''Fakty'' gwarantują, że wiem więcej, aniżeli bym przez pół dnia oglądał TVN24 i się wynudzał przed telewizorem... :roll:
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Re: Moje zdanie o TVN24

Post autor: Marcin »

TVN24 jest coraz mniej interesujące i widać to po badaniach oglądalności, jak gwałtownie ona spada. Różnica między TVN24 a TVP Info wciąż rośnie.
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Moje zdanie o TVN24

Post autor: pop »

Jeśli ktoś marudzi, że nie ma TVN24, to chyba już nie ma czego żałować. Ten kanał opłacało się mieć jeszcze dwa lata temu. Teraz to już coś zupełnie innego.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

A ja mam jeszcze inną teorie.Wydaje mi się,że za czasów rządu nazwę to 'egzotycznej koalicji' Tvn24 trochę zatraciło hierarchie co jest ważne i poważne a co trochę mniej ważne i poważne.Teraz jak trochę sie uspokoiło i nie ma już (co nie znaczy ,że wcale) aż takich afer najzwyczajniej w świecie brakuje im tematów.Dawniej się bardziej starali;poza tym było to coś nowego na takim gruncie.Teraz zajmują się np wspomnianymi obcasami Sarkozy'ego itp błahostkami.A reszte czasu wypełniają tematyką społeczną i kontaktem.Jeden magazyn z taka tematyką jest wg mnie wystarczający.

Inna sprawa jest taka,że tv informacyjna w założeniu cieżko ogladać całymi dniami.

Ja ostatnimi czasy też sporo ograniczyłem ogladanie Tvn24.Poprostu staram się wybierać co ciekawsze programy w miare mozliwości czasowych.A wybór jest coraz mniejszy.Również ze względu na decyzje personalne.Dawniej miałem taki nawyk,że majac wolny czas+pilota w reku właczałem Tvn24.Teraz często nie mam ochoty ,bo wiem co mnie może tam spotkać :spiewa:

Ze starych przyzwyczajeń pozostało mi tylko polowanie na moich ulubieńców,których tez ograniczyli :(

A na Polsat News za bardzo nie licze :nie: No ale może się miło zaskocze,o ile wogóle bede miał dostęp do tej stacji.
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Ja bym bardzo chciał zobaczyć ''Dzień na żywo'' w innej formule. Coś zbliżonego do ''Dnia na rynkach''. :rozglada:
4 krótkie, powiedzmy 5-minutowe serwisy informacyjne w ciągu godziny (xx, xx.15, xx.30, xx.45). W między czasie dynamiczna rozmowa z reporterem, przybliżenie i omówienie poruszanego tematu oraz rozmowa z gościem. To przez 10 minut.
Myślę, że taka formuła, by się sprawdziła. Nie byłoby chociaż tak monotonnie i nudno, bowiem każdego by coś tam zainteresowało. :spiewa:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Moje zdanie o TVN24

Post autor: maxxx »

Problem w tym,że im się wydaje ,że teraz jest super dynamicznie i nowatorsko 8) Więc na wiele bym nie liczył :nie: Ale wyślij plany,a nuż widelec :spiewa:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

im się wydaje ,że teraz jest super dynamicznie i nowatorsko
Telewizja jest dla widzów. Niech im się przestanie wydawać, że jest wszystko och i ech, a spojrzą na opinie widzów i słupki oglądalności. :lol2:
Ale wyślij plany,a nuż widelec
Jak kiedyś będę miał czas do zmarnowania, to wyślę. :stop:
~
Bywalec
Bywalec
Posty: 597
Rejestracja: piątek 05 paź 2007, 14:59
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Re: Moje zdanie o TVN24

Post autor: ~ »

areczek pisze: Justyna Wysocka, magda Debczyńska, Ola charuk czy ania seremak
Tak to już jest, że TVN24 szkoli reporterów, a później konkurencja ich podbiera.
Grand
Początkujący
Początkujący
Posty: 65
Rejestracja: poniedziałek 29 sie 2005, 13:06

Nowy ośrodek

Post autor: Grand »

Potwierdziły się wcześniejsze plotki:

http://www.wirtualnemedia.pl/article/23 ... mstoku.htm
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Moje zdanie o TVN24

Post autor: prze_kw »

TVN24 zamiast próbować zmienić gusta widzów, schlebia im... Stąd tabloizacja i Faktów i TVN 24 (Kontak24 24 godziny na dobę, obcasy prezydenta).
Liczą się tylko Fakty.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Re: Moje zdanie o TVN24

Post autor: Marcin »

Mój ulubiony "Poranek TVN24" stał się natomiast programem rozrywkowym. Włączam jak zwykle... Przegląd prasy... I artykuł o tym co lubi jeść Omenaa Mensah z córką... Potem dowiedzieliśmy się z telefonu komórkowego, że Gdynia jest przejezdna, ale połączenie urwało. Następnie jedyny konkret, czyli serwis informacyjny, dalej stek reklam i rozmowa z... modelem Piotrem Adamskim i kucharzem Pascalem Brodnickim. Co oni zrobili z "Porankiem"?
Było mnóstwo fajnych elementów. Zapowiedź najciekawszych wydarzeń dnia z reporterem, przeglądy prasy zawsze były konkretne i treściwe... Już nawet skrótów informacji jest jakby mniej...
Ale mimo to włączam i będę włączał "Poranek", bo o tej porze nie ma nic ciekawszego (dopóki się nie zacznie "DDTVN").
~
Bywalec
Bywalec
Posty: 597
Rejestracja: piątek 05 paź 2007, 14:59
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Re: Moje zdanie o TVN24

Post autor: ~ »

Dzisiaj w Dniu na żywo Michał Cholewiński mówił o Euro 2008. Były bardzo ładne animacje. Tego typu animacji w tym studiu chyba jeszcze nie było.
Grand
Początkujący
Początkujący
Posty: 65
Rejestracja: poniedziałek 29 sie 2005, 13:06

Nowe wizualizacje

Post autor: Grand »

Dziś widziałem po raz pierwszy. Cholewiński opowiadał na stojąco o cenach paliw a wokół niego pojawiały się trójwymiarowe wykresy i animacje. Trochę gadżeciarsko - ale zawsze to coś nowego :)
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

No trochę tak. :D Ale mi się nawet podobają takie innowacje,byle nie przesadzać. :arrow:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Cholewiński tam wygląda jak dystrybutor paliw 8) Ale garnitur go 'ratuje' :spiewa:
A samochód mi podchodzi pod Golfa :spiewa: Ale tak jak mówił,popularna klasa hatchback :spiewa:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości