Euro Cafe

Archiwum programów i innych przedsięwzięć kanałów informacyjnych Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Euro Cafe

Post autor: Camilo »

Magazyn TVN24 przygotowywany specjalnie na rozgrywki Euro 2008. Emitowany będzie 3 razy dziennie - o 8.15, 10.15 oraz 23.15. Gospodarzami będą Olaf Lubaszenko i Jan Tomaszewski. Do relacjonowania zaangażowanych będzie 10 reporterów i Błękitny 24. Więcej :arrow: http://www.wirtualnemedia.pl/article/23 ... o_2008.htm
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Pomysl dobry.Co do ekspertów bym się czepiał,szczególnie do jednego z nich :spiewa: Tylko prezentowanie turnieju bez urywków ze spotkan i bramek jest trochę dziwaczne :lol2: No ale lepiej coś próbować niż nie robić nic :stop: Natomiast wg mnie od Polsatu tego nie wyrwą :nie: Ciekawe jakie reporterki pojadą. :lol2:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
~
Bywalec
Bywalec
Posty: 597
Rejestracja: piątek 05 paź 2007, 14:59
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Re: Euro Cafe

Post autor: ~ »

Wirtualnemedia pisze:- Jeżeli nie dojdziemy do porozumienia z Polsatem, będziemy wspomagali się nowoczesną technologią - zapowiada Jerzy Durlik, koordynator projektu.
Ciekawe co to za nowoczesna technologia.
D00
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: niedziela 21 paź 2007, 19:54
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Re: Euro Cafe

Post autor: D00 »

~ pisze:Ciekawe co to za nowoczesna technologia.
FIFA 08 :twisted:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

~ pisze:Ciekawe co to za nowoczesna technologia.
D00 pisze:FIFA 08
No jest to coś fifopodobnego :D Trochę to śmiesznie wygląda i zauważyłem ,że pomału z tego rezygnują :spiewa:
Powiem tak : nie jestem tym programem zawiedziony szczególnie ,bo się wiele nie spodziewałem.Taka troche gadaninka :D Fajnie ,że jest Sylwia -to był dobry wybór.Trochę czasami za dużo mówi,ale taka już jest gaduła :lol2:
Jedyna taka uwaga :mogli by trochę się przyłożyć pokazując tabele grup.Często jest z błędami ,kiedyś Rumunii dali 0 punktów,dziś znów Szwajcarii,a przeciez dziś wygrali.Kiedyś przy Austrii była szwajcarska flaga-takie drozbiazgi niby,a jednak jak się nie ma wiele do pokazania oprócz zdjęć to chociaż to warto by było lepiej przypilnować.
Poskąpili na te bramy-nawet chyba w Pulsie są.
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 84 gości