Grzegorz Kajdanowicz

Rozmowy dotyczące strony tvnfakty.pl - zmiany, błędy, problemy, oceny.

Moderator: Łukasz

Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Grzegorz Kajdanowicz

Post autor: Łukasz »

Zapraszam do komentowania wywiadu z Grzegorzem Kajdanowiczem. Co Wam siê w nim podoba³o? Jaka wypowiedŸ Was zaskoczy³a? Jakie pytanie powinno jeszcze siê tam znaleŸÌ, a jakie nie? I co s¹dzicie o jednym z moich ulubionych reporterów? :)
kawiocha

Wywiad

Post autor: kawiocha »

Gdzie moÂżna przeczytaĂŚ wywiad? Nigdzie nie ma linka...
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

:)
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Pan Grzegorz podziwia pracowitoœÌ i mo¿na by sie z nim zgodziÌ. Wywiad uwa¿am za dobry, nawet bardzo, chêtnie bym widzia³ jednak jakieœ bardziej szczegó³owe pytania dot. np. tajników jego pracy. W wywiadach dla tvn.personal.pl, czêsto widujemy te same pytania, a przyda³y by sie te¿ czasem pytania tycz¹ce danej osoby bardzo konkretnie.
Pozdrawiam, Filip
kawiocha

Post autor: kawiocha »

DziĂŞki, fajny wywiad, szkoda tylko, Âże taki krĂłtki.
Aha, jeszcze chciaÂłem pochwaliĂŚ za wspaniaÂły wywiad z uroczÂą AnitÂą.
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Pytania dotyczÂące pracy byÂły przy wywiadzie z AnitÂą Werner. PytaÂłem wĂłwczas o ÂśrĂłdszpany i forszpany, ozdobniki, head-line'y itd.... i nie wszystkim siĂŞ to spodobaÂło, bo wielu osobom te pojĂŞcia sÂą zupeÂłnie obce, wielu osĂłb to nie obchodzi... A w wywiadze z Grzegorzem Kajdanowiczem powtĂłrzyÂły siĂŞ chyba tylko dwa pytania z wczeÂśniejszych wywiadĂłw. Pierwsze zasadnicze - jak zaczĂŞÂła siĂŞ jego przygoda z mediami i drugie obowiÂązkowe - co sÂądzi o stronie.

Planuje teÂż taki wywiady w ktĂłrym to wÂłasnie Wy uÂłoÂżycie pytanie. NapiszĂŞ na forum z kim planujĂŞ zrobiĂŚ wywiad i dostaniecie kilka dni na przygotowanie pytaĂą - potem wybiorĂŞ najlepsze. Zobaczymy jak siĂŞ spiszecie. :D

Poza tym fajnie bĂŞdzie wyglÂądaÂła notka: "Wywiad z ... specjalnie dla strony tvn.personal.pl przeprowadzili forumowicze forum.tvn.personal.pl" :D
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

No, no . WidzĂŞ ÂŁukasz Âże ma dobry pomysÂł. To bardzo dobry pomysÂł, ÂżebyÂśmy to "my" w jakiÂś sposĂłb przeprowadzili wywiad. ChĂŞtnie uÂłozyÂłbym kilka pytaĂą i byÂło by fajnie gdyby to wÂłasnie moje byÂły tymi "najlepszymi". Czekam na TwĂłj pomysÂł. Chyba wszyscy czekamy :D
http://www.tvnfakty.pl - wszystkie fakty o TVN

BrzydUla - poniedziałek-piątek, godz. 17:55
(tvn) programowo najlepsza
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Ja napewno, tylko niemyslcie sobie: jak pytanie uÂżyte to majÂą byc specjalne uroczyste podziĂŞkowanie dla mnie za wspaniaÂłe pytanie - copyright (C) by Filip ÂŁ. :D
Pozdrawiam, Filip
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

I mam proÂśbĂŞ - komentujcie wywiad na stronie. Po to wÂłaÂśnie jest ta wspaniaÂła opcja. :D

Ale przede wszystkim chodzi mi o to, Âże osoby, ktĂłre udzielajÂą wywiadu najczĂŞÂściej na drugi dzieĂą wchodzÂą specjalnie na stronĂŞ Âżeby poczytaĂŚ komentarze. Wiem, bo potem czĂŞsto przysyÂłajÂą do mnie maila odnoÂśnie tych komentarzy...
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

No jak siê stworzy³o na forum taki dzia³ to teraz komentarze tutaj p³yn¹³ - nie dziwne, ale dobra skopiuje stad i wkleje tam. Jak Pan Grzegorz lub osoby które nie bywaj¹ na forum bêda to czyta³y to bêda wiedzia³y o co mi biega :D .

P.S. Komentarz pewnej osoby brzmi:
Kiedy twoja strona bĂŞdzie wreszcie skoĂączona?
Strona nie zyska jeszcze bardziej w ocach np. Pana Grzegorza na takich nie pochlebnych komentarzach, niestety.
Ostatnio zmieniony środa 09 cze 2004, 22:06 przez Filip, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam, Filip
kawiocha

Post autor: kawiocha »

MoÂże do kaÂżdego wywiadu od razu doklejaĂŚ link z odpowiednim tematem forum? :?:
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Tak, to jest faktycznie bardzo dobry pomysÂł, ktĂłry moÂże zaowocowaĂŚ. Np. dodawaĂŚ fragment wraz z odnoÂśnikiem: Zapraszamy do skomentowania wywiadu na forum!

P.S. OdnoÂśnie mojego poprzednie posta: widze, Âże ten komentarz zostaÂł skasowany. ByÂło to mÂądre posuniecie - do przewidzenia :D .
Pozdrawiam, Filip
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

kawiocha pisze:MoÂże do kaÂżdego wywiadu od razu doklejaĂŚ link z odpowiednim tematem forum? :?:
Tak robiliœmy dawniej. ZwróÌ uwagê na wczeœniejsze wywiady, ale jednak to zmieni³em bo na forum pisaÌ moga tylko zarejestrowani u¿ytkownicy wiêc komentarzy nie by³oby zbyt wiele.
Filip pisze:Strona nie zyska jeszcze bardziej w oczach np. Pana Grzegorza na takich nie pochlebnych komentarzach, niestety.
Komentarz zosta³ skasowany. Po pierwsze dlatego, ¿ê nie dotyczy wywiadu, a po drugi dlatego, ¿e osoba jest dawnym wrogiem moim i strony. Kiedyœ przeprowadzê lustracjê i wyrzuce wszystkich takich jak on. :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 71 gości