[TVN] Milionerzy

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

dynamitri
Początkujący
Początkujący
Posty: 68
Rejestracja: sobota 08 mar 2008, 18:38
Lokalizacja: East Ham, London, United Kingdom
Kontakt:

Re: Milionerzy

Post autor: dynamitri »

Asef pisze:Patrzyłem program tv i w sobotę już nie będzie milionerów, co to znaczy, że już minęło 60 odcinków ? co mieli wyprodukowac.
wakacje są
~
Bywalec
Bywalec
Posty: 597
Rejestracja: piątek 05 paź 2007, 14:59
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Re: Milionerzy

Post autor: ~ »

A Hubert się nawet nie pożegnał.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Milionerzy

Post autor: r_r16 »

To znaczy, że wystartowała ramówka wakacyjna, w której królują powtórki - Milionerzy wrócą po wakacjach.
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Milionerzy

Post autor: Greg Haus »

Z racji, iż uwielbiam ten program postanowiłem troszkę podsumować pierwszą po kilkuletniej przerwie edycji Milionerów. Po 5 latach przerwy w wielkim stylu, wrócił znany na całym świecie format. Zaczęło się od tej reklamy: >>>, a potem machina ruszyła - nowe studio - nowa oprawa, i nowa ( niestety muzyka). Do dziś z utęsknieniem słucham dawnej oprawy muzycznaj, zwłaszcza tej z pytań za 64 do 500 tys. zł. Przygotowałem małą statystykę:

<Liczba odcinków:> 47 i 2 specjalne

<Najwyższe wygrane:> dwa razy 5000000 zł - Dagna Sieńko i Paulina kowalczyk oraz równiez dwa razy

250000 zł - Elżbieta Orłowska i Dorota Kwiecińska ( w tej edycji tylko kobiety dochodziły do tak wielkich wygranych - musimy się więc zrechabilitować.)

<Pytanie za milion:> W tej edycji padło dwa razy : Kto jest mistrzem tego samego oręża, w jakim specjalizowała się mitologiczna Artemida? oraz Który aktor urodził się w roku opatentowania kinematografu braci Lumiere? , niestety obie panie nie zdecydowały się na tak wielkie ryzyko by zaznaczyć odpowiedź.

<Wpadaki:> Mimo zapewnień producentów, nie obyło się bez wpadek w pytaniach - między innymi o senatorów

<Ilość uczestników edycji:> 110

<Najczęstsze wygrane:> 1000 zł

<Wygrane które nie padły w tej edycji:> 500 zł, 2000 zł i milion

<Odcinki specjalne:> 2 odcinki specjalne z udziałem walczących na rzecz fundacji tvn nie jesteś sam. Uczestnicy Gąsowski z Skrzynecką oraz Majewski z Drzyzgą. Łaczna wygrana dwóch par to 165 tys. zł

<Liczba osób, które, źle odpowiedziały na pierwsze lub drugie pytanie:> 16 - tyle osób "wygrało" 0 zł

<Łaczna wygrana:> 3 miliony 279 tys. zł!
D00
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: niedziela 21 paź 2007, 19:54
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Re: Milionerzy

Post autor: D00 »

Bardzo dobre podsumowanie, no może poza działem "Najwyższe wygrane". Za dużo zer. :)
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Milionerzy

Post autor: Greg Haus »

D00 pisze:Bardzo dobre podsumowanie, no może poza działem "Najwyższe wygrane". Za dużo zer. :)
Faktycznie 5 milionów to jeszcze nikt nie wygrał :lol2:
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Milionerzy

Post autor: pop »

Gdyby ktoś chciał zobaczyć: pierwsza czołówka "Milionerów" :arrow: http://pl.youtube.com/watch?v=E8jeGSJAJJw ;)
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Milionerzy

Post autor: pop »

Dla tych, którzy zapomnieli: już dziś po wakacyjnej przerwie wracają "Milionerzy". :spiewa: :)
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Milionerzy

Post autor: Greg Haus »

pop pisze:Dla tych, którzy zapomnieli: już dziś po wakacyjnej przerwie wracają "Milionerzy". :spiewa: :)

Nieśmiałbym zapomnieć :D

A co do reklamy milionerów to mało kreatywna. Pokazali tylko 3 największe wygrane, wszystko spokojne, brak emocji w reklamie - a przynajmniej u mnie ten program wywołuje duże emocje
~
Bywalec
Bywalec
Posty: 597
Rejestracja: piątek 05 paź 2007, 14:59
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Re: Milionerzy

Post autor: ~ »

Greg Haus pisze:A co do reklamy milionerów to mało kreatywna. Pokazali tylko 3 największe wygrane, wszystko spokojne, brak emocji w reklamie - a przynajmniej u mnie ten program wywołuje duże emocje[/color]
To fakt. Straszna cisza jest w tej reklamie. Podobne jest to do reklamy Najsłabszego Ogniwa.

Co do powrotu Milionerów to można się było tego spodziewać - świetny. :)
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Milionerzy

Post autor: Greg Haus »

Pierwszy odcinek a już 125 tys rozdane - ciekawe co przyniesie jutro!
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Milionerzy

Post autor: Adrian ;P »

Z odcinka na odcinek wygrane coraz większe 8) Wczoraj 125 tysięcy, a dzisiaj 250 :D
~
Bywalec
Bywalec
Posty: 597
Rejestracja: piątek 05 paź 2007, 14:59
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Re: Milionerzy

Post autor: ~ »

Dzisiejszy gracz dobrze sobie poradził. Gdy Hubert zadał mu ostatnie pytanie to aż chciało się wejść do telewizora i odpowiedzieć czego uczyła jeść Kwaśniewska :P. Bardzo dobrze, że Hubert poprosił na koniec osobę towarzyszącą. Wtedy widać, że to nie jest tylko 250 tys. zł tylko, że ta kwota jest spełnieniem (chociaż częściowym) marzeń zwykłego Polaka.
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Byłem pewien,że jest to BEZA :shock: Ale właśnie sugerowałbym się pamiętną rozmową Oleksego z Gudzowatym. Dobrze,że nie grałem na miejscu tego pana bo przez Józefa vel. Brzytwe przepadła by mi spora kasa :spiewa: Ale ogólnie dziś gra trzymała w napięciu, gośc miał to coś co oddziela zwykłego gracza od tego, który gra o wyższe cele. :brawa:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Milionerzy

Post autor: r_r16 »

Gra świetna! :D
Więcej takich! :)

Ja szczerze mówiąc strzelałem przy tym pytaniu za 500 000 zł. A strzeliłem o dziwo dobrze. :P

Wciąż czekam, aż wreszcie padnie ten upragniony Milion Złotych! :D :P
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości