[Polsat] Sopot TOPtrendy Festiwal

Dział poświęcony archiwalnym produkcjom telewizyjnym.

Moderator: Łukasz

r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Sopot TOPtrendy festiwal

Post autor: r_r16 »

Ja rok temu w wakacje czytałem wywiad w Tele Tygodniu z ówczesną dyrektorką TVP1, która wspomniała, że stacja pracuje nad nowym festiwalem, który miałby się odbyć w całkiem innym miejscu niż Opera Leśna.
qmate
Bywalec
Bywalec
Posty: 549
Rejestracja: środa 27 gru 2006, 20:51

Re: Sopot TOPtrendy festiwal

Post autor: qmate »

r_r16 pisze:Ja rok temu w wakacje czytałem wywiad w Tele Tygodniu z ówczesną dyrektorką TVP1, która wspomniała, że stacja pracuje nad nowym festiwalem, który miałby się odbyć w całkiem innym miejscu niż Opera Leśna.
O, to ciekawe. Ale ostatnio na wirtualnych mediach pisali właśnie, że chcą jednak zrobić coś w Sopocie. Ale dobra koniec już, bo to nie na temat, jak TVP będzie chciała na pewno zrobić festiwal to wtedy wrócimy do tego tematu.
//////////
qmate
Bywalec
Bywalec
Posty: 549
Rejestracja: środa 27 gru 2006, 20:51

Re: Sopot TOPtrendy festiwal

Post autor: qmate »

Sopot TOPtrendy festiwal będzie transmitowany przez Internet.
http://www.toptrendy.pl/102/e/59/index.html

A od jutra mają tam być specjalne materiały wideo z wywiadami i przygotowaniami do festiwalu.
//////////
qmate
Bywalec
Bywalec
Posty: 549
Rejestracja: środa 27 gru 2006, 20:51

Re: Sopot TOPtrendy festiwal

Post autor: qmate »

Sorry, że trzeci post pod rząd.

Na stronie festiwalu TOPtrendy pojawiło się wideo, na którym możecie zobaczyć przez chwilkę wygląd sceny, scenografię. Niestety nie jest oświetlone i trudno jeszcze cokolwiek oceniać.
//////////
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Sopot TOPtrendy festiwal

Post autor: Greg Haus »

Nowatorski ten wygląd sceny. Prawa i lewa strona cała zajęta co zmieniejsza scene. Szkoda, że wnętrza nie widać...
qmate
Bywalec
Bywalec
Posty: 549
Rejestracja: środa 27 gru 2006, 20:51

Re: Sopot TOPtrendy festiwal

Post autor: qmate »

Na razie nic szczególnego. Mam pytanie, czy Wam również przerwało i były problemy kiedy śpiewała Doda? Bo u mnie zniknął obraz na jakieś 2 minuty.

Jesli chodzi o transmisję LIVE to jak wchodzę pisze, że przekroczono limit ilości transmisji...
//////////
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Sopot TOPtrendy festiwal

Post autor: Greg Haus »

qmate pisze:Na razie nic szczególnego. Mam pytanie, czy Wam również przerwało i były problemy kiedy śpiewała Doda? Bo u mnie zniknął obraz na jakieś 2 minuty.
To akurat mnie nie dziwi jak 'śpiewa' ta 'artystka' to widocznie same odbiorniki fiksują Ale jak włączyłem przed chwilą TT to Ibisz tłumaczył się, że te zakłucenie to przez pogodę w Warszawię.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 81 gości