Oprawa graficzna TVN

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Oprawa graficzna TVN

Post autor: Greg Haus »

Ta oprawa jest o niebo lepsza od tej obecnej - zerwanie z tredycyjnością. Szkoda - bo skoro jest ona widocznai upubliczniona to znaczy, że tvn jej nie pokaże...
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Re: Oprawa graficzna TVN

Post autor: kamiiloo »

wow no dla mnie znacznie ciekawsza, pewne elementy troche nie pasuja ale jest mega oryginalna, dla mnie na plus
TVN innowacja i nowoczesność...
kamiltvnfan
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 212
Rejestracja: niedziela 20 sty 2008, 13:06

Re: Oprawa graficzna TVN

Post autor: kamiltvnfan »

Zastanawia mnie czemu TVN nie puści jeszcze tego elementu ze spiralą. Jest to jeden z najlepszych (jeżeli są tu jakieś dobre) elementów w "nowej" oprawie graficznej! Na marginesie nie podoba mi się ona, męczy mnie sam dźwięk a na te jajka na patelni nie mogę już patrzeć. O ile tamta przypominała jakieś wieżowce, rybki, wodę, motyle to ta mi nic nie przypomina. Jest jakaś taka rozmazana, dzika. I mamy się z nią męczyć kolejne 6 lat!?

Niech władze TVNu schowają swoją dumę do kieszeni i niech ogłoszą konkurs na nową oprawę! Tego nie da się oglądać. Jeżeli teraz nie mogą jej zdjąć to niech chociaż na wiosnę przyszłego roku pojawi się nowa! Najlepiej jakby była "stara" odświeżona, nowe jingle i nowe tematy starej z lat 2002 - 2007! Sory za to ale już oprawa Polsatu jest lepsza, nawet Puls ma ciekawą i do tego w HD!
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Re: Oprawa graficzna TVN

Post autor: Bartek »

Co? Od kiedy Puls ma oprawę w HD? Proszę rozróżniać 16/9 od HD...
kamiltvnfan
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 212
Rejestracja: niedziela 20 sty 2008, 13:06

Re: Oprawa graficzna TVN

Post autor: kamiltvnfan »

Sory ale to nie zmienia faktu, że grafika tvn to DNO!
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Re: Oprawa graficzna TVN

Post autor: kamiiloo »

sory ale puls nie ma lepszej, co nie zmienia faktu, ze tvn nie ma dobrej oprawy, brakuje charakteru tej oprawie, odrzucony projekt był bardziej wyrazisty, soczysty, ciekawszy...
TVN innowacja i nowoczesność...
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Oprawa graficzna TVN

Post autor: piotrek888 »

Jak widzę oprawę Pulsu to myślę, że zaczynają się jakieś informacje. A oprawa TVN podoba mi się mogłaby być dopracowana ale jest dobra.
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Oprawa graficzna TVN

Post autor: Greg Haus »

A wy naprawdę nie sądzicie, że to sa sprawy gustu? Jednym cos się podoba innym nie. Mi oprawa aktualna nigdy się nie podobała i nadal nie podoba, ale wiem, że innym może się spodobać. 8)
qmate
Bywalec
Bywalec
Posty: 549
Rejestracja: środa 27 gru 2006, 20:51

Re: Oprawa graficzna TVN

Post autor: qmate »

Zgadzam się z kamiltvnfan: niech zrobią konkurs na nową oprawę. Jedynym elementem, który podoba mi się w obecnej to ta plansza na której pisze, np. dziś, wtorek, wkrótce , no wiecie o co chodzi.

Co do oprawy pulsu jest jeszcze gorsza niestety a te dźwięki....
//////////
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Re: Oprawa graficzna TVN

Post autor: kamiiloo »

Greg Haus pisze:A wy naprawdę nie sądzicie, że to sa sprawy gustu? Jednym cos się podoba innym nie. Mi oprawa aktualna nigdy się nie podobała i nadal nie podoba, ale wiem, że innym może się spodobać. 8)
gust gustem ale wyczucie dobrego smaku każdy ma w jakiejś części, więc wiekszosci sie nie podoba :D
TVN innowacja i nowoczesność...
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Oprawa graficzna TVN

Post autor: r_r16 »

Jedyne czego tej oprawie zarzucić nie można to tego, że jest wykonana "na odczep się". Jak ogląda się niektóre oprawy graficzne, czasem widać niedociągnięcia i to, że oprawa była robiona "na szybkiego". W oprawie TVN wszystkie elementy idealnie do siebie pasują. Np. gdy w jednym z identów na dole "przelatuje" taki biały ukośny pasek, te hmmm.... fale (?) idealnie się dopasowują. Tak samo w przejściach tyłówek reklam do planszy "tvn poleca" - wszystkie elementy, łącznie z logo są tak dopasowane, że tego przejścia nie widać. Może sam wygląd oprawy nie zachwyca, ale jest ona wykonana z największą dokładnością. :)
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Oprawa graficzna TVN

Post autor: Adrian ;P »

To prawda :D Nawet gdy kończy się Prolog Sopot Festival to te końcowe napisy itd. łączą się z logo TVN potem :)
kamiltvnfan
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 212
Rejestracja: niedziela 20 sty 2008, 13:06

Re: Oprawa graficzna TVN

Post autor: kamiltvnfan »

Tak samo było z poprzednią oprawą, też spójnie łąvzyła się w całość pod koniec Prologu. A ta oprawa nie prezentuje się ładnie ani w reklamach w gazetach TV, ani na bilbordach ani nawet na czapeczkach TVNu, które widzimy w programie Projekt Plaża. No cóż to już nie to samo co kiedyś... :grozi:
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Re: Oprawa graficzna TVN

Post autor: kamiiloo »

na billboardach wyglada ładnie
TVN innowacja i nowoczesność...
kamiltvnfan
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 212
Rejestracja: niedziela 20 sty 2008, 13:06

Re: Oprawa graficzna TVN

Post autor: kamiltvnfan »

Tak jak to kiedyś było mówione. To kwestia gustu. Nowa oprawa, nie zachwyca. TVN stać na dużo, dużo, dużo więcej.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości