"24 godziny na własne oczy"

Archiwum programów i innych przedsięwzięć kanałów informacyjnych Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

maxxx pisze:O fajnie A Sejm to wiadomo coś więcej.Praca reportera Sejmowego czy bardziej podglądanie polityków
Wydaje mi się, że prędzej to drugie. Prace załogantów od kulis mogliśmy oglądać 25 grudnia :spiewa:
redix
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 284
Rejestracja: środa 04 maja 2005, 22:02
Lokalizacja: Niepołomice

Re:

Post autor: redix »

kamilo pisze:
maxxx pisze:O fajnie A Sejm to wiadomo coś więcej.Praca reportera Sejmowego czy bardziej podglądanie polityków
Wydaje mi się, że prędzej to drugie. Prace załogantów od kulis mogliśmy oglądać 25 grudnia :spiewa:
A ja myślałem, że to będzie powtórka i się ucieszyłem bo wtedy tego nie oglądałem ale jak to nowe odcinki to też OK.
~
Bywalec
Bywalec
Posty: 597
Rejestracja: piątek 05 paź 2007, 14:59
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Re: "24 godziny na własne oczy"

Post autor: ~ »

Znowu mamy okazję oglądać ten program. Właśnie jest w tej chwili. Wie ktoś kiedy będzie powtórka?
JacanTVN24
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 250
Rejestracja: sobota 01 wrz 2007, 17:27

Re: "24 godziny na własne oczy"

Post autor: JacanTVN24 »

~ pisze:Znowu mamy okazję oglądać ten program. Właśnie jest w tej chwili. Wie ktoś kiedy będzie powtórka?
Podpisuję się pod kolegą, proszę o upublicznienie np. przez was tego filmu bo słyszałem że jest bardzo interesujący.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 72 gości