Ulubiona gazeta codzienna

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

Jaką gazetę codzienną czytasz najczęściej?

Gazeta Wyborcza
18
58%
FAKT
4
13%
Super Express
1
3%
Rzeczpospolita
2
6%
Trybuna
0
Brak głosów
INNA
6
19%
 
Liczba głosów: 31

adner
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 244
Rejestracja: niedziela 18 lis 2007, 14:45

Re: Ulubiona gazeta codzienna

Post autor: adner »

A ja czytam "Kuriera Porannego" jak już mam coś czytać :P
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Ulubiona gazeta codzienna

Post autor: Greg Haus »

WirtualneMedia pisze:Papierowe wydanie "Gazety Wyborczej" i jej serwis Wyborcza.pl będą używać wspólnego, zmienionego logotypu. Artykuły z "Gazety" będą odsyłać czytelników do odnowionej strony Wyborcza.pl.

- Zmiana logo jest symboliczna - serwis internetowy staje się drugą twarzą "Gazety Wyborczej" - mówi Jarosław Kurski, pierwszy zastępca redaktora naczelnego "Gazety".- Dziś wielu naszych czytelników korzysta z internetu - jesteśmy tam z nimi i dla nich 24 godziny na dobę, można do nas dotrzeć z dowolnego miejsca na świecie. Dzięki Wyborcza.pl odbiorcy mogą nie tylko czytać i dyskutować o artykułach, ale też uczestniczyć w naszych akcjach społecznych i mówić nam na co dzień o tym, co dla nich ważne. A dzięki materiałom wideo mogą nas słuchać i oglądać.

Przebudowana Wyborcza.pl ma nowy layout, którego styl i kolorystyka nawiązują do makiety papierowej "Gazety".

Zmiany w "Gazecie Wyborczej" i serwisie Wyborcza.pl będą promowane w kampanii obejmującej prasę, portale internetowe oraz nośniki reklamy zewnętrznej AMS. Spoty reklamowe pojawią się w telewizjach, radiostacjach oraz w sieciach kin Multikino i Helios.

Kreację kampanii przygotowała agencja Jasiński/Stadnicki Advertising, plan mediów opracował dział promocji "Gazety Wyborczej" i serwisu Wyborcza.pl.
Obecne logo gazety jest bardzo rozbudowne i bardzo ciekawe :lol2:
corner
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 193
Rejestracja: niedziela 06 sie 2006, 14:23

Re: Ulubiona gazeta codzienna

Post autor: corner »

Greg Haus pisze:Obecne logo gazety jest bardzo rozbudowne i bardzo ciekawe :lol2:
Jest okropne. Ilość różnych krojów czcionek w jednym logo jest przerażająca. I natłok informacji. Poza tym oni uparcie lansują tytuł "Gazeta". Chyba chcą, żeby ludzie zaczęli utożsamiać gazetę z "Gazetą Wyborczą". A ja i tak zawsze w kiosku proszę o "Wyborczą", nawet w sobotę ;). Lubię "Wyborczą", mimo że jest strasznie nieobiektywna i ideologiczna. No ale przynajmniej jest to także mój punkt widzenia ;). Czasami dla równowagi czytam "Dziennik" albo "Rzeczpospolitą". A w domu kupuje się "Polskę Dziennik Zachodni", ale nie przepadam za nią.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 52 gości