[TVN] Mam talent

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Re: Mam talent

Post autor: pawell »

kuba.w16 pisze:Na You Tube 20 najczęściej oglądanych filmików to te z Mam Talent!.
Już wszystkie skasowali. Jednak we wtorek na YouTube.pl pojawił się profil Plejada.pl i zamieszczają fragmenty występów. Filmy kończą się taką informacją:

Obrazek
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Mam talent

Post autor: r_r16 »

Strasznie się cieszę, że zamiast Kryminalnych w sobotę możemy oglądać Mam Talent! Świetny program!!! :D
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Mam talent

Post autor: pop »

No to prawda, że "Mam talent!" to fantastyczny program, ale...
r_r16 pisze:Strasznie się cieszę, że zamiast Kryminalnych w sobotę możemy oglądać Mam Talent!
...bez przesady. :? :cicho:
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Re: Mam talent

Post autor: podmark »

No niestety - dzisiejszy odcinek nie miał tego samego wysokiego poziomu co ten nadany tydzień temu. Dzisiaj strasznie przynudzali i oprócz niewidomej dziewczyny ze świetnym głosem nie było nikogo ciekawego. Mam nadzieję, że to chwilowy spadek formy, bo dzisiaj wynudziłem się tak samo jak na wczorajszej Gali FG :hmm:
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Mam talent

Post autor: r_r16 »

pop pisze:No to prawda, że "Mam talent!" to fantastyczny program, ale...
r_r16 pisze:Strasznie się cieszę, że zamiast Kryminalnych w sobotę możemy oglądać Mam Talent!
...bez przesady. :? :cicho:
Ja osobiście wolę "Mam Talent!" od "Kryminalnych", którzy stawali się coraz nudniejsi...
mateusz240
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 175
Rejestracja: wtorek 16 sie 2005, 10:06

Re: Mam talent

Post autor: mateusz240 »

Czy ktoś może mi wytłumaczyc jedną rzeczy... Już wyłoniono 30 osob (zespołów) które przeszły dalej. To przez najbliższe 3 odcinki poznamy tylko 10 uczestników, którzy będą wystepowali w finale? Czy z 4 odcinków zbiorą łacznie 60 osob a w 5 wybiorą 40 która będzie rywalizowac w programach "na zywo"? Ktoś może to wytłumaczyc...
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Mam talent

Post autor: Adrian ;P »

Jury z tej całej gromadki wybierze finałową 40stkę :)
mateusz240
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 175
Rejestracja: wtorek 16 sie 2005, 10:06

Re: Mam talent

Post autor: mateusz240 »

Będą występować jeszcze raz czy tylko staną na scenie wszyscy i będą typowac tak jak to jest w YCD?
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Mam talent

Post autor: Adrian ;P »

Wątpię, że tyle osób wystąpi jeszcze raz... Myślę, że jury może kazać wystąpić jeszcze raz kilku osób do których ma wątpliwości :hmm:
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: Mam talent

Post autor: TVN_FAN »

Nudy...tak mogę w własnej subiektywnej opinii określić wczorajszy program. Powtórzę to co napisałem po pierwszym odcinku. Na tym etapie lepiej jakby podzielili to na 2 części niż przez prawie 2 godziny ciągnąć jedną "część". Być może, a raczej na pewno jak będą programy "live" nabierze to rozpędu ale jak na razie to wg mnie TVN zabija ten format właśnie przez takie monotonne pokazywanie.
Natomiast co do uczestników wczorajszego programu - to zgadzam się -- niewidoma dziewczyna pozostawiła wszystkich daleko w tyle. Była po prostu bezkonkurencyjna :!:
ZIMA
mateusz240
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 175
Rejestracja: wtorek 16 sie 2005, 10:06

Re: Mam talent

Post autor: mateusz240 »

http://pl.wikipedia.org/wiki/Mam_talent

3 550 965
(20 września 2008)

Według wikipedi własnie tyle widzów oglądało wczorajszy odcinek "Mam Talent" :shock: :shock:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Re: Mam talent

Post autor: pawell »

Ciekawe skąd ten ktoś wziął taki wynik? :roll: Nie wiem jak pracuje AGB, ale wydaje mi się, że nie rozsyłają wyników do stacji w niedziele (jeśli miałby to podać jakiś pracownik). Przeważnie my poznajemy wyniki (czy to poszczególnych audycji, czy podsumowania całego tygodnia) w poniedziałki po południu, więc poczekam do jutra i zobaczę. Na pewno będzie to wiarygodniejsze źródło niż Wikipedia. :)
mateusz240 pisze:Według wikipedi
Według Wikipedii? :/ A co Wikipedia to jakiś ośrodek badawczy?

Co do wczorajszego odcinka to rzeczywiście miejscami było nudno. Ale to jest właśnie taki program - z jednej strony przychodzą super fajne talenty, a z drugiej nudne. I te drugie też trzeba pokazać. W niektórych przypadkach wydaje mi się, że dają za długo niektóre występy, a inne - te ciekawsze - tylko w skrócie.

Za tydzień powinno być ciekawiej - wnioskuję to ze wczorajszej zapowiedzi podczas tyłówki. :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Re: Mam talent

Post autor: Marcin »

Stacje telewizyjne na pewno dostają wyniki oglądalności w niedziele.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Mam talent

Post autor: r_r16 »

Hmmm... Właśnie oglądam powtórkę Mam Talent!. Castingi w Katowicach, a widziałem tam panią, która pojawiła się na castingu w poprzednim odcinku (to chyba był Poznań) - pani z "Autostrady", a oni się chyba dostali?
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Re: Mam talent

Post autor: podmark »

Bo to przecież ogólna ściema z tym, skąd jest dany casting. Odcinki są zmontowane. Widać to m.in. po wystroju teatru, fotelach jurorów (niekiedy czerwone, niekiedy czarne) no i ubraniach członków jury. Wszystko ma na celu uatrakcyjnienie formuły.
Najbardziej mi się podoba to, jak wmawiają widzom, że przed teatrem czeka aż tyle różnych osób i pokazuje to, co działo się na korytarzu na castingach tych kwietniowych. Niezorientowani uwierzą, że to Chylińska-Wojewódzki-Foremniak ich wszystkich muszą zobaczyć, a prawda jest zupełnie inna. Ale mniejsza o to- magia telewizji :D
Marcin pisze:Stacje telewizyjne na pewno dostają wyniki oglądalności w niedziele.
Wątpię. A nawet jeśli to i tak nie ma kto ich wprowadzić w Biurze Analiz do komputera. Kiedyś czytałem wywiad chyba z Miszczakiem, który powiedział, że w poniedziałek najbardziej czekają na 10:00, żeby zobaczyć dane z weekendu. Więc nawet stacje telewizyjne dane otrzymują dopiero w poniedziałek rano :)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości