[TVN] Taniec z Gwiazdami

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

adner
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 244
Rejestracja: niedziela 18 lis 2007, 14:45

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: adner »

Uważam, że nie jest to wygórowana cena, widownia jest bardzo niewielka...
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Isadora »

Wiadomo, że chętnych do zobaczenia YCD i TzG , a pewnie i Mam talent na żywo jest więcej niż miejsc, stąd te bilety, przyznam, że już dzisiaj warto kupić bilety na odcinki finałowe, bo te zapewne rozejdą się, jak świeże bułeczki :D
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Adrian ;P »

Odpadłą Popek i dobrze. Chociaż wolałbym, ze Felicjańska odpadła... Zmuda dostała prawie 50 % głosów widzów :shock: Czy teraz zamiast podziękowań będziemy słuchać różnego rodzaju promocji :lol: Tydzień temu Stasiak reklamuje płytę, a teraz Popek zamiast podziękować ''Zaprasza do telewizyjnej dwójki o 8 na Pytanie na śniadanie'' :lol2: Nie wiem czy tylko ja, ale to wyglądało tak jakby Popek była zła i chciała zrobić na złość TVNowi promując Pytanie Na Śniadanie :roll: Może tylko ja odniosłem takie wrażenie... Więc jutro raczej Popek w Dzień Dobry TVN nie zobaczymy :lol2:
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Greg Haus »

Czekając na Teraz albo nigdy zobaczyłem tylko koncówkę TzG i jak zobaczyłem Popek, która z zaciętą miną, że przegrała, zacząła reklamować swój program w tvp2 to...Po prostu żal. Dobrze, że odpadła.
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Isadora »

Też odniosłam wrażenie, że Popek była wyraźnie niepocieszona, być może nie miała za co dziękować jurorom i Olszewskiemu, albo miała to w nosie, ale przynajmniej widzom, którzy na nią głosowali mogła podziękować, bardzo złe wrażenie zrobiła pani z telewizji :ech: , co do reszty to kiedyś Galiński powiedział, że nie mamy dobrze tańczących gwiazd i chyba, niestety, miał rację, najbardziej podobała mi sie Gruchała, Żmuda jak dla mnie przereklamowana, oceniana jest chyba głównie przez pryzmat urody i ogólnego pozytywnego wrażenia jakie robi, stąd też pewnie ta największa ilość SMSów, ciekawe czy za tydzień "gwiazdy" wypadną trochę lepiej w tańcu :?
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
harry
Początkujący
Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: środa 19 lip 2006, 15:10

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: harry »

Sylwia wyglądała cudownie, zatańczyła świetnie :)
Popek przyda sie takie wiadro zimnej wody ;p
A i wykonanie przez wokaliste z orkiestry 'Jak anioła głos' mierniutkie..
ogólnie aranże do rumby trochę nietrafione, powinno być spokojniej, ale to takie moje zdanie
ana486
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: czwartek 04 wrz 2008, 21:05

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: ana486 »

dla mnie i dobrze odpadla ta popek bo nie przepadam za nia , a wlasnie zdziwiona bylam ze na marte zmude prawie 50 % glosow czyli jak nam tyszkiewicz wywrozyla pewnie bedzie liderka i bedzie dostawac najlepsze i najwyzsze oceny w kazdych odcinkach , fajnie wg tez tanczyla agata ze stefano , przecietnie lesz zdziwilam ze takie nawet dobre oceny dostane , a reszte takie sobie bylo aa rumba fajna byla tej gruchaly tylko bardziej przypominala freestyle niz rumbe, myslalam ze odpadnie walter ale dobrze ta popkowa odpadla a wlasnie jescze moze wiecie widzow bylo 2 odcinka ??
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Marcin »

Między Sylwią a Popek była wczoraj prawdziwa przepaść jakości. No, może jeszcze Kulesza zatańczyła fajnie.
Aha, wczoraj pierwszy raz zobaczyłem ósmą edycję "Tańca z gwiazdami" i znowu przekonałem się, że mam do czynienia z najlepszym show w telewizji. Naprawdę, wszystkie pozostałe nowości i starocie, przy "Tańcu..." wypadają słabo. To jednak jest wielki format.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Adrian ;P »

Tak jak nigdy w żadnej edycji 2 się nie sypały, tak w 8 edycji pojawiają się dość często... Padła dzisiaj w historii programu pierwsza jedynka dla Stave i Anii :? A smsów mają w tej chwili najwięcej :roll:
adner
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 244
Rejestracja: niedziela 18 lis 2007, 14:45

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: adner »

To nie Stave, tylko Steve :P Zasłużyli nawet na zero, a nie na jedynkę. Chyba ten Steve ma duużo bogatych przyjaciół...
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: pop »

Odpadła Sylwia Gruchała.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Adrian ;P »

Szkoda, bo wolałbym żeby odpadła Walter, Felicjańska albo Steve... Po 3 odcinkach widzę 4 gwiazd, które radzą sobie świetnie - Kulesza, Andersz, Żmuda-Trzebiatowska i Lesz :D
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Isadora »

Też mi się wydaje, że tą czwórkę będziemy jeszcze długo oglądać, ale fakt, że przyjemnie się na nich patrzy :brawa:
Żałuję, że odpadła Gruchała, wolałabym ją oglądać dalej w programie niż Felicjańską czy Allena/choć sympatyczny/
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
ana486
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: czwartek 04 wrz 2008, 21:05

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: ana486 »

ej no wezcie kto glosuje na tego steva'a czy felicjanska, przeciez oni tancza jak drewno czy polacy naprawde nie widza jak oni tancza strasznie , ja tez wolabym zeby walter odpadla mam nadzieje ze w nastepnym odcinku odpadnie felicjanska lub walter, kurcze ale jak dalej beda odpadac ci co o wiele tanczyli to bedzie jakies totalne przegiencie ;/ , wiecie co wszyscy chwala tego andersa ze dostal 40 pkt ale przeciez nie tylko on dostal te 40 przeciez kulesza zatanczyla rewelacyjne tango i tez dostala 40 pkt , lesz nawet miala fajne tango niz ta zmuda
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Adrian ;P »

T oceny jury z każdą edycją się jakby zmieniają. Do 6 edycji 10 nie były dawane tak często, dopiero bardziej pod koniec programu nawet od Tyszkieiwcz i Wodeckiego. Od 6 edycji 10 padają bardzo często w każdym odcinku. Teraz zaczyna być tak z oceną 2...

Oglądalność rośnie :) Wczoraj było aż 4 718 239
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości