[TVN] Teraz albo nigdy

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Teraz albo nigdy

Post autor: Greg Haus »

Ale dziś się uśmiałem pod koniec serialu, jak faceta ze złamaną nogą odwoziła karetka na sygnale. Normalnie świetna wpadka. Może uzlani, że złamana noga zagraża życiu bohatera, a może teraz złamanie nogi może powodować urazy wewnętrzne w klatce piersiowej - pewnie trafił wprost na OIOM :lol2:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

A bo to taka bajeczka jest :D Bo przeciętny widz chciałby miec takie problemy jak bohaterowie; chcialby byc jak Marta czy Basia :racja: Żeby chlopak wykupil pol bilboardow w miescie , by przeprosic swoją Lejdi albo na telefon załatwic sobie u znajomego montaż oranżerii :D Itp itd.
Ale z lekkim przymruzeniem oka przyjemnie sie oglada glownie ze wzgledu na dobra realizacje i kilku fajnych aktorow. :D
Jakby tak dobrze przeanalizowac te glowne watki to wiele jest w nich takich wrecz naiwnosci (np. kryształowa postac Basi, absurdalnosc zdrady Roberta-chyba, ze to ja jestem naiwny :lol2: ) . Krotko mowiac: do zachwytu nad fabułą troche mi dalej niz blizej. Ale to jest tez tak, ze czasami to czlowiek za wiele wymaga od kazdej produkcji :aniol: Ale akcja to mogłaby sie szybciej toczyc. Moze nowi bohaterowie cos rozruszaja w tym wzgledzie.
Narazie ogladam bardziej z przyzwyczajenia, zobaczymy jak bedzie dalej :)
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Re: Teraz albo nigdy

Post autor: pawell »

W następnym odcinku Basia i Andrzej będą SMS-ować przez "Szkło kontaktowe". :>
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Re: Teraz albo nigdy

Post autor: podmark »

Warto odnotować ciekawą rzecz, albowiem sympatycy serialu mogą za darmo obejrzeć przedpremierowy odcinek, który w telewizji nadany zostanie dopiero w niedzielę. Oczywiście na oficjalnej stronie serialu, a wszystko dzięki sponsorowi - firmie Timotei.
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Re: Teraz albo nigdy

Post autor: Kuba »

Oraz (jak czytałem) w usłudze VOD telewizji n :D.
tetar
Początkujący
Początkujący
Posty: 147
Rejestracja: niedziela 02 kwie 2006, 19:01

Re: Teraz albo nigdy

Post autor: tetar »

Tak mozna zobaczyc placac abo 30 zl za nScreen i 0zl od reklamodawcy - ja sie "ciesze" bo mam 2 warianty tego odcianka "TaN"- bez reklamy i z reklama (kilka sek przed filmem).

moim zdaniem to chore jest ale kase musza ciagnac!
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Re: Teraz albo nigdy

Post autor: kamiiloo »

no i 3 opcja: uTorrent
TVN innowacja i nowoczesność...
ana486
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: czwartek 04 wrz 2008, 21:05

Re: Teraz albo nigdy

Post autor: ana486 »

czytaliscie ze ten serial ma byc zakonczony na 2 seriach , ja mysle ze to za malo jak ten serial
qmate
Bywalec
Bywalec
Posty: 549
Rejestracja: środa 27 gru 2006, 20:51

Re: Teraz albo nigdy

Post autor: qmate »

Właściwie to gdzie to przeczytałaś?

Tylko nie to. Uwielbiam ten serial... Co prawda nie powinna być to niekończąca się opowieść (jak NW czy MjM) ale ja chcę więcej serii. Chociaż pięć.

Hmm czytałem w najnowszym Party wywiad z Martą Żmudą Trzebiatowską, która mówi, że po zakończeniu serialu wróci do swojego naturalnego koloru włosów. Czyżby wiedziała, że serial dobiega końca?
//////////
ana486
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: czwartek 04 wrz 2008, 21:05

Re: Teraz albo nigdy

Post autor: ana486 »

na wikipedii pisze tak ze sie zakonczyc na 2 serii , a szkoda bo tez lubie ten serial ;(
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Teraz albo nigdy

Post autor: Adrian ;P »

Ile jeszcze razy trzeba pisać, że z wikiepdi niczego się nie dowiesz? Każdy mógł powymyślać takie rzeczy i powpisywać. A o 3 serii zadecydują pewnie wyniki oglądalności 2 serii.
qmate
Bywalec
Bywalec
Posty: 549
Rejestracja: środa 27 gru 2006, 20:51

Re: Teraz albo nigdy

Post autor: qmate »

Z Plejady:
Zobaczcie, jak powstawała scena finałowa drugiej serii "Teraz albo nigdy!". Maciąg, Damięcki, Żmuda Trzebiatowska, Wieczorkowski, Królikowski i Kasprzykowski szaleli na parkiecie w klubie u serialowego Andrzeja. Od razu widać, że są zgraną paczką i już nie mogą się doczekać 3. serii serialu!!!
To pierwsza wzmianka jakoby miała powstać trzecia seria. Zobaczcie także wideo, na którym (pod koniec) Bartek Kasprzykowski także wspomina o kolejnym sezonie:
http://www.plejada.pl/3,11503,wideo,,58 ... tykul.html
//////////
qmate
Bywalec
Bywalec
Posty: 549
Rejestracja: środa 27 gru 2006, 20:51

Re: Teraz albo nigdy

Post autor: qmate »

Hmmm... nie wiem czy zauważyliście różne śmieszne "komiksy" na stronie serialu, jeśli nie to polecam przeczytac wszystkie, tu jeden z nich:
http://terazalbonigdy.plejada.pl/5135,9 ... detal.html
tak na marginesie to takich tekstów bym się po nich nie spodziewał... przynajmniej w tej produkcji.
//////////
qmate
Bywalec
Bywalec
Posty: 549
Rejestracja: środa 27 gru 2006, 20:51

Re: Teraz albo nigdy

Post autor: qmate »

Super Express i Pudelek "informują", że będzie czwarta (lecz już ostatnia) seria Teraz albo nigdy! Serial ma zostać ponoć zastąpiony nowym hitem, w którym główną rolę zagra Joanna Brodzik. O powrocie odtwórczyni tytułowej Magdy M. w nowym serialu mówi się już od jakiegoś czasu, ale nie było dotąd spekulacji jakoby nowy serial miał zastapić Teraz albo nigdy! Jestem ciekawy, czy dogrzebali się gdzieś do takich informacji czy po prostu nie mają co pisać i wymyślili tę historię, aby przy okazji zapowiedzieć koniec kariery Marty Żmudy Trzebiatowskiej. Przecież nowy serial z Joanną Brodzik można dać innego dnia, a najlepiej w sprawdzonej i wolnej już porze: wtorek 21.30.

Cytat z Pudelka:
Zapadły już decyzje o podjęciu prac nad nowym serialem z udziałem Brodzik - pisze tabloid. Jak mówią współtwórcy powrotu tej gwiazdy: - To będzie wielki przebój! Oznacza to niestety jedno - koniec Marty Żmudy-Trzebiatowskiej. Bo właśnie produkcja z Brodzik ma zastąpić "Teraz albo nigdy". Po nakręceniu czwartej, ostatniej serii "Teraz albo nigdy", hit TVN-u musi oddać miejsce antenowe.
Czyżby TVN miał już plany na wiosnę 2010, bo właśnie wtedy, jak wynika z tekstu, miałby wejść na antenę nowy serial...

EDIT: Kurczę, nie zauważyłem. Sorry za już trzeci post pod rząd.
Edit od moderatora:
No problem. IMO w tym przypadku uzasadnione, bo wnosisz konkretne informacje dotyczące tematu wątku, a nie jakieś lanie wody byleby nabić posty. Także pozostawiam!
Pozdrawiam.
Nika.
//////////
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 84 gości