[TVN] Taniec z Gwiazdami

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Adrian ;P »

Do tej 4 (Andersz, Lesz, Żmuda, Kulesza) dorzuciłbym już chyba nawet Sawkina :) Radzi sobie równie dobrze jak tamci, jednak nie dostał jeszcze 40 :P
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Ptr15 »

Mogli sobie darować dzisiaj ten występ Danny'ego, bo lipa straszna.
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Isadora »

Ptr15 pisze:Mogli sobie darować dzisiaj ten występ Danny'ego, bo lipa straszna.
Słabiutkie było, fakt :ech: , szkoda, że odpadł Sambor, wolałabym, żeby odpadł Steeve, "Diablo" a nawet Oleg, podobały mi się 2 PARY, Alan z Blanką i Agata ze Stefano, Lesz z Czarneckim tańczą niby razem ale dla mnie jakoś osobno, w pozostałych parach też nie zauważyłam takiej bliskości potrzebnej w tańcu, nawet u pary Żmuda i Król jakoś słabo dziś było, no i co się stało z zestawieniem SMSów :?
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
ana486
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: czwartek 04 wrz 2008, 21:05

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: ana486 »

ten danny spiewac nie umie o matko boska , probowal spiewac ale mu to nie wychodzilo, a propo ja mysle ze diablo powinnien odpasc , mam nadzieje ze on za tydzien odpadnie , troche szkoda mi tego sambora ale trudno i on tak by odpadl nastepnym odcinku, a propo innych uczestnikow to fajnie zatanczyl oleg i marek i ciesze sie zostali , marta nawet slabiej zatanczyla widac ze nie caly czas trzeba swietnie tancyzc , kulesza fajnie tancyzla , alan srednio, lesz przecietnie , no i stevie dla to ten jego taniec byl smieszny ze normalnie z lozka nie spadlam a wiecie ile ten odcinek ludzi ogladalo ??
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Adrian ;P »

Ta edycja chyba ma najwyższy poziom ze wszystkich :) Już 6 par dostało 4 dziesiątki :lol2: Rywalizacja jest coraz większa... Boję się, że za tydzień może odpaść któraś z lepszych par...

A oglądalność bardzo dobra - 4 553 327
peterq90
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 162
Rejestracja: niedziela 17 lut 2008, 20:08

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: peterq90 »

Ja już mam swoją faworytke z początku była To Marta Żmuda-Trzebiatowska ale wkurza mnie to że tańczy ze swoim chłopakiem. Nadal uważam ją za najpiękniejszą ale dla mnie program musi wygrać osoba ze wspaniałym poczuciem humoru i niebywałą skromnością którą jest: AGATA KULESZA!!!
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Isadora »

Dla mnie też jest bardzo prawdopodobne, że Kulesza będzie w finale i to niekoniecznie ze Żmudą, może nawet wygra, będzie to 3 kobieta, która wygrała ostatnie edycje TzG
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Adrian ;P »

Teraz odpadnie Allen i Włodarczyk w najbliższych 2 odcinkach... To jest chyba pewne... Później wszystko może się zdarzyć :lol: Ja liczę na finał Kulesza - Lesz :lol2:
ana486
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: czwartek 04 wrz 2008, 21:05

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: ana486 »

wzrost zdobywanie 40 pkt rosnie ta edycja jest lepsza bo tutaj tez zdobywaja rowniesz w tancach latino , a w poprzedniej tylko tamara i walach zdobywaly 40 pkt tylko standarcie , ale bardziej jury bardziej chojne bylo ostatnim odcinku , ja bym chciala zeby teraz odpadl steve bo najgorzej tanczyc wsrod tej 7 , ale pewnie wlodarczyk odpadnie ;/ niezasluzenie bo tez dobrze ostatnio tanczy o wiele lepiej niz ten allen , a wlasnie wiecie ile bylo ogladalnosci ostatniego odc ??
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Isadora »

Adrian ;P pisze:Teraz odpadnie Allen i Włodarczyk w najbliższych 2 odcinkach... To jest chyba pewne... Później wszystko może się zdarzyć :lol: Ja liczę na finał Kulesza - Lesz :lol2:
Allen ma spore poparcie w SMSach a i jurorzy są dla niego łaskawsi, więc chyba prędzej Włodarczyk, który się stara, ale ten taniec raczej Go męczy niż cieszy :ech: , finał Kulesza-Lesz jakoś nie do końca mi pasuje :nie: , chociaż pewnie obydwie zajdą wysoko, ostatnio zdecydowanie bardziej podoba mi się w tańcu Lesz niż Żmuda, ale to Żmuda czaruje uśmiechem publiczność, no i mam nadzieję, że jurorzy wreszcie "zejdą" z Andersza, no bo ile można, gdyby wcześniej było głośniej o przeszłości tanecznej innych uczestników, nie byłoby teraz tyle niepotrzebnego gadania, mnie tam Andersz w programie nie przeszkadza wprost przeciwnie :brawa:
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
ana486
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: czwartek 04 wrz 2008, 21:05

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: ana486 »

ogładalnosc odcinka 9 - 5 819 201 mln , czyli prawie 6 mln , czyli 8 edycja jest bardziej chetnie ogladana niz 7 edycja
słodki
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: piątek 22 lut 2008, 10:26

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: słodki »

Żal Andersza , szkoda, że Go nie będzie w finale albo chociaż w najlepszej trójce :(
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: piotrek888 »

Z Alanem jest taka sama sytuacja jak z Obuchowiczem w piątej edycji. Też był faworytem do pewnego czasu a później odpadł.
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Isadora »

Jakoś nie przekonuje mnie porównywanie Andersza z Obuchowiczem :? , poza tym największym zaskoczeniem była konfiguracja z jakiej Andersz odpadł :shock: , nigdy chyba nie było takiej pary w strefie zagrożenia, przy całej sympatii dla Stiva większość komentarzy zamyka się w kilku słowach - Kiedy on wreszcie odpadnie :hmm: , bo widać, że tańczy w stresie, być może Andersz ze swoim chłopaczkowatym wyglądem odstawał od pozostałych tancerzy, ale fajnie się patrzyło na tę parę, teraz kibicuję Natalii, bo Marta wg mnie okazała się w tanecznej odsłonie mocno przereklamowana
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: prze_kw »

Głupota widowni TZG osiąga apogeum. Faworyt Andersz oraz przesympatyczny, dobrze tańczący Oleg wylatują z programu na rzecz kuriozum Allena :brawa: ;( :evil:
Liczą się tylko Fakty.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 71 gości