O wyborach w TVN24

Archiwum programów i innych przedsięwzięć kanałów informacyjnych Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

O wyborach w TVN24

Post autor: salladyn »

W pierwszym momencie gdy to zobaczyÂłem zmroziÂło mnie.MiaÂłem nadziejĂŞ Âże zakradla im siĂŞ jakaÂś pomyÂłka,Âże moÂże to jakieÂś wyniki niekompletne i.t.d.,ale w podÂświadomoÂści czuÂłem Âże to niestety prawda.Tylko z szacunku do Justyny Pochanke nie wyrzuciÂłem telewizora przez okno :(
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

a ja z powodu na jej osobĂŞ mĂłwiaca o kolorach o niespodziankach, gÂłupawe komentarze, ktĂłre juÂż dawno przestaÂły mie bawiĂŚ czy choĂŚ odrobine wzbudzaĂŚ podniecenie.
Prze³¹czy³em na Jedynke.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

tobi pisze:a ja z powodu na jej osobĂŞ mĂłwiaca o kolorach o niespodziankach, gÂłupawe komentarze, ktĂłre juÂż dawno przestaÂły mie bawiĂŚ czy choĂŚ odrobine wzbudzaĂŚ podniecenie.
Prze³¹czy³em na Jedynke.
By popodniecaĂŚ siĂŞ wspaniaÂłym prowadzÂącym i jeszcze wspanialszym blue-boxem :twisted:
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

tobi pisze:Prze³¹czy³em na Jedynke.
I podobaÂło Ci siĂŞ, to co tam nadawali? Ja nie wytrzymaÂłam, Âże nudne-pal licho, ale Durczok coraz bardziej udaje Lisa, Gawryluk gra rolĂŞ blondynki (komentarze ma najgorsze)
Prze³¹czy³am na Travel.
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

NiezauwaÂżyÂłem u Durczoka Leesizmu, a zapewniam Âże jako do czasu przejÂścia Lisa do Polsatu byÂłem jego zagorzaÂłym fanem, a 19 porÂą ÂświĂŞtÂą.
Gawryluk mi siê spodoba³a, i wole j¹ i jej komentarze ni¿ t¹ sama papke od 3 lat Pani Pochanke, wszystko w tym samym stylu.....nudne i wielokrotnie na poziomie FAKTu zapowiedzi niespodzianki zapowiadane od 19.50 do 22 ( aproppos, coto by³a za niespodzianka, ta sama co mia³a byÌ a nie by³o w poprzedniej debacie prezydenckiej)przez red. Pochanke od 3lat tak samo kiwaj¹c¹ g³ow¹ te same odruchy któsra na hama nie daj¹c nikomu innemu wejœÌ w s³owo promuje swoj¹ osobe gdzie i ile siê da. Przynajmniej us³ysza³em opinie prof. Bartoszewskiego, nie musia³êm czekaÌ na opinie do 22.30 tylko mia³em je od razu na antenie publicznej, sorry paùstwowej. Licze ze zmarszczki, poddenerwowanie, chrypka, wszechobecna czerù zamieni¹ siê w wszechobecn¹ nieobecnoœÌ Pani Pochanke w najbli¿szym czasie.
Owszem , TVN24 RZ TVN zadbali o forme scenografie i jakoœÌ w sensie wygl¹du Wieczoru i by³ to w prawdziwym stylu Wieczór Wyborczy, jednak ja wybra³em to co mnie w danej chwili interesowa³o, mimo, i¿ jestem zagorza³ym kibicem TVN i to od TVN paùstwowa sie uczy.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

medialink.pl pisze:W niedzielê, 23 paŸdziernika podczas wieczoru prezydenckiego stacji TVN, z³amana zosta³a przed³u¿ona cisza wyborcza. Kana³ wyemitowa³ przed jej zakoùczeniem informacyjn¹ belkê z nazwiskiem oraz poparciem zwyciêzcy. Osoba odpowiedzialna za b³¹d ponios³a powa¿ne s³u¿bowe konsekwencje.
- Informacja o sonda¿owych wynikach prezydenckich pojawi³a siê w TVN w postaci scrolla na dwie i pó³ minuty przed faktycznym zakoùczeniem przed³u¿onej ciszy wyborczej. Po niespe³na 30 sekundach zesz³a z ekranu- t³umaczy w wypowiedzi dla nas rzecznik prasowy TVN, Andrzej So³tysik.

- By³o to zdarzenie niefortunne, wynikaj¹ce z b³êdu pope³nionego przez jednego z techników, obs³uguj¹cych tzw. "maszynê podaj¹c¹" i ca³kowicie przez nas niezamierzone, o czym œwiadczy fakt, ¿e prowadz¹cy Studio Wyborcze do koùca ciszy wyborczej (czyli 20:25) byli przekonani, ¿e wynik jest tajemnic¹. B³¹d ten nie mia³ jakiegokolwiek wp³ywu na przebieg programu czy te¿ na ogl¹dalnoœÌ Studia Wyborczego w TVN i TVN24- dodaje.

Przedstawiciele Paùstwowej Komisji Wyborczej, w rozmowie z nami przyznali, ¿e dotar³y do nich pojedyncze komentarze dotycz¹ce omawianego dziennikarskiego b³êdu. Instytucja prawdopodobnie nie zamierza jednak podejmowaÌ interwencji w tej sprawie.
No i juz po sprawie i nie bedzie sprawy w sadzie tak jak chciala kamuii :twisted:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Ciekawe, czy TVN24 bĂŞdzie miaÂła program publicystyczny o wyborach samorzÂądowych. SÂłyszaÂłem, Âże w 2002 roku byÂł taki program. ProwadziÂł go Andrzej Morozowski wraz z JustynÂą Pochanke.
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
Faktomaniak
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 247
Rejestracja: niedziela 18 cze 2006, 20:37
Lokalizacja: Kraków

Re: O wyborach w TVN24

Post autor: Faktomaniak »

Śledząc dziś w nocy amerykańskie wybory w TVN24 podczas podczas pasma - "Amerykańska Noc" powiem szczerze
-liczyłem na więcej. Całość niby jak zawsze na najwyższym poziomie ale brakowało takiego - jak dla mnie poczucia historyczności chwili -. Co do tego co mogliśmy zobaczyć na ekranach telewizorów czy jak to w moim przypadku- monitorze komputera to zabrakło mi polotu . Rola prowadzącej dla Anny Jędrzejowskiej jak dla mnie zupełnie nie zrozumiała - lepsza byłaby Justyna Pochanke. A Leszek Kabłak który pokazywał mapkę z czerwonymi bądż niebieskimi stanami zupełnie nie pasował mi w tym miejscu. Bardziej nadawałby się tam Bogdan Rymanowski. Oczywiście wielki plus za dobór gości :Węglarczyk, Ziemkiewicz czy Sierakowski - to pokazanie wyborów z zupełnie rożnych stron.
Jednak patrząc na całość pasma to 4 lata temu było ono zdecydowanie lepsze.

Na koniec słowo o konkurencji - TVP Info - jedyny plus to osoba Tomasza Lisa , który chociaż był komentatorem to w nie których momentach zupełnie dominował nad ekspertem kanału do sprawa międzynarodowych . Tomek wczoraj był poprostu w swoim żywiole albo chociaż w jego znacznej części.

Niewiem natomiast jak relacjonował wybory młodszy brat Polsat - Polsat NEWS.
NOWA ERA W TVN
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: O wyborach w TVN24

Post autor: maxxx »

Faktomaniak pisze:A Leszek Kabłak który pokazywał mapkę z czerwonymi bądż niebieskimi stanami zupełnie nie pasował mi w tym miejscu
Leszek Jarosz.
Bardziej nadawałby się tam Bogdan Rymanowski.
Może i tak, ale wątpie by był zachwycony gdyby przyszło mu klikać w monitor całą noc. :rozglada:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 80 gości