Anita Werner

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

oj, chyba Ci siĂŞ juz klawiatura z tych nerwĂłw rozlatuje, wyluzuj troszke bo mÂłodo na zawaÂł padniesz :D
moÂże ktoÂś Anicie musiaÂł pomagac w robieniu faktĂłw bardzo intensywnie i stwierdzili w koncu ze ona sie nie nadaje i tyle :arrow:
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Dlaczego Anita jest ca³y czas lojalna wobec tej koteryjnej stacji! Ju¿ dawno powinna z niej odejœÌ i g³oœno zatrzasn¹Ì za sob¹ drzwi! Powinna wzi¹Ì przyk³ad z kolegi!!!
no wÂłasnie dlaczego ??? przecieÂż miaÂła takÂą szanse a tak liczylismy an wydarzenia albo wiadomosci
Ziemiec Âźle zobiÂł i postÂąpiÂł nielojalnie wobec stacji prowadzÂąc rozmowy z tvp w chwili kiedy pracowaÂł w tvn24.
i dobrze zrobiÂł wÂłasnie ;) pokazaÂł kto tu rzÂądzi jak by tego nie zrobiÂł to by go w waÂła jak ANitkĂŞ zrobili
michos, Black Jack - przemkneÂła mi taka myÂśl przez gÂłowĂŞ, ze moÂże Anita sie nie sprawdziÂła w faktach, to ze nam sie podobaÂła to nic, ale mogla sie po prostu nie nadawaĂŚ do roli wydawcy, bo i tym sie przeciez prowadzÂący zajmuje, co wy na to?
moÂże ktoÂś Anicie musiaÂł pomagac w robieniu faktĂłw bardzo intensywnie i stwierdzili w koncu ze ona sie nie nadaje i tyle
aha a Âświstak siedzi i zawija je w te sreberka. A ten wiktor i uznanie szefĂłw to za co ?????

btw michos kiedy Anitka ostatni raz w Fucktach byÂła ?
Android <3
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

btw michos kiedy Anitka ostatni raz w Fucktach byÂła ?
5 WrzeÂśnia 2004r. PamiĂŞtam te ostatnie fakty po ktĂłrych juÂż bardzo mocno czuÂłem, ze coÂś jest nie tak. Wtedy spojrzaÂła nieruchomo patrzÂąc przed siebie a nie zwijaĂŚ kartki. Potem byÂła w poranku w ktĂłrym byÂła strasznie przygaszona. A tak poza tym to powinnaÂś wiedzieĂŚ kamuii kiedy Anitka byÂła ostatni raz w faktach bo nawet juÂż o tym pisaÂłem.


oj, chyba Ci siĂŞ juz klawiatura z tych nerwĂłw rozlatuje, wyluzuj troszke bo mÂłodo na zawaÂł padniesz
W takich sprawach wypowiadam siĂŞ ostro i stanowczo i dla nepotyzmu tvn-u nie ma taryfy ulgowej. :twisted: :twisted: :twisted:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

arrow.pablo pisze:michos, Black Jack - przemkneÂła mi taka myÂśl przez gÂłowĂŞ, ze moÂże Anita sie nie sprawdziÂła w faktach, to ze nam sie podobaÂła to nic, ale mogla sie po prostu nie nadawaĂŚ do roli wydawcy, bo i tym sie przeciez prowadzÂący zajmuje, co wy na to? :arrow:

Oj, oj! Posun¹³eœ siê za daleko :twisted: :!:

WidaĂŚ kolega nie czytaÂł wywiadu dla ,,Twojego stylu’’. Oto fragment, ktĂłry powinien zamkn¹Ì usta takim malkontentom jak ty:
,, Czy nie za szybko wdrapaÂła siĂŞ na dziennikarski olimp? Nie jest za mÂłoda? Zbyt niedoÂświadczona? MoÂże ludzie bardziej ufajÂą siwym wÂłosom Andrzeja Turskiego niÂż Âślicznej panience? Anita nie czuje siĂŞ obsadzona na wyrost. – Swoje teksty piszĂŞ sama, ale nie uwaÂżam siĂŞ za wyroczniĂŞ. Nie chcĂŞ nikogo nauczaĂŚ. Gdy czegoÂś nie wiem, obok jest wydawca, sÂą inni koledzy. Pytam – przyznaje.’’

Dziennikarz poruszyÂł tĂŞ kwestiĂŞ nie bez powodu. Pewnie nie jedna osoba dochodzi do podobnych wnioskĂłw co arow.pablo! Dziewczyna po filmoznawstwie, 26 lat ........ bla bla

A tak w ogóle, no to wydawca nie jest tylko po to, by po prostu byÌ i ¿eby jego nazwisko widnia³o na koniec Faktów :wink: , musi chyba te¿ o czymœ decydowaÌ? Mnie siê tak w³aœnie wydaje! Po³¹czenie si³ daje lepszy, bardziej wiarygodny i do przyjêcia, zaakceptowania efekt!
Co z kolei nie zabrania nam podejrzewaĂŚ, Âże np. p. Pochanke nikogo i o nic nie pyta :wink: – sama jest dla siebie jedynÂą i nieomylnÂą wyroczniÂą!
Ale, jak dla mnie, poprzez to jest nie do przeÂłkniĂŞcia :!:
kamuii pisze:A ten wiktor i uznanie szefĂłw to za co ?????
Pewnie przez przypadek :wink:

To dzieÂło przypadku :wink: , Âże byliÂśmy Âświadkami narodzin prawdziwej gwiazdy, osobowoÂści medialnej. Przypadek - no bo jak inaczej to moÂżna teraz wyjaÂśniĂŚ, racjonalnie wytÂłumaczyĂŚ :?: :!: :!:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

myÂślisz ze tvn ot tak wypromowaÂł sobie AnitĂŞ, zrobiÂł z niej gwiazdĂŞ, a teraz degraduje jÂą celowo zeby sobie poszÂła do konkurencji? jaki by to miaÂło sens? :arrow:
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

myÂślisz ze tvn ot tak wypromowaÂł sobie AnitĂŞ, zrobiÂł z niej gwiazdĂŞ, a teraz degraduje jÂą celowo zeby sobie poszÂła do konkurencji? jaki by to miaÂło sens?
WÂłaÂśnie tak jest. WÂłaÂśnie nie ma to sensu ale to jest wÂłaÂśnie logika tvn-u a razcej jej brak. :twisted: :twisted: :twisted: LiczÂą siĂŞ tu tylko ukÂładziki. :twisted: :twisted: :twisted: Jest to celowa degradacja Anitki aby sobie pochanke rzÂądziÂła i rozdawaÂła karty. :twisted: :twisted: :twisted:

cytat z forum.gazeta.pl
Jezu, ilu tu pracownikĂłw tvn-u pisze, i to takie brzydkie rzeczy!?
Na koleÂżankĂŞ z pracy, na jej fanĂłw!!! Ten tvn, to chyba jakieÂś gniazdo Âżmij?
Wspó³czuÌ dziewczynie, ¿e przysz³o jej pracowaÌ w takim zoo! Ale jest jedna
rada. JeÂśli Anita dobrowolnie nie chce opuÂściĂŚ tvn-u, to trzeba by jej
zaÂłatwiĂŚ wystĂŞp u WojewĂłdzkiego (tylko jak? WszĂŞdzie sÂą potrzebne chody, lub
umowy!) – pamiĂŞtacie, Lis siĂŞ u niego pojawiÂł i za jakiÂś czas wyleciaÂł z tvn i
dostaÂł posadkĂŞ w polshicie!
Co z kolei nie zabrania nam podejrzewaĂŚ, Âże np. p. Pochanke nikogo i o nic nie pyta – sama jest dla siebie jedynÂą i nieomylnÂą wyroczniÂą!
Co najwyÂżej swojego mĂŞÂżusia bo ona napewno nikogo innego siĂŞ nie pyta. MyÂśli, Âże pozjadaÂła wszystkie rozumy na Âświecie. :twisted: :twisted: :twisted:
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

A tak poza tym to powinnaÂś wiedzieĂŚ kamuii kiedy Anitka byÂła ostatni raz w faktach bo nawet juÂż o tym pisaÂłem.
nie no ty jako jej wierny fan bardziej uwaÂżnie Âśledzisz jej poczynania :) ja mam prawo do niewiedzy ale zdiĂŞki za info w sprawie Anitki.A co do daty to fucktycznie Âłatwo siĂŞ byÂło domyÂślec bo przecieÂż 6 go ruszaÂło nowe studio :)
Pewnie przez przypadek
:lol: pewnie tak :lol: ale za to tegoroczny wiktor dla Pochanke lub teÂż A*tomata przypadkiem na pewno nie bĂŞdzie :?

PrzecieÂż jak by byÂła sÂłaba to 1) nie znalazÂła by siĂŞ w faktach (wtedy jeszcze nie mieliÂśmy FucktĂłw i pracowali tam ludzie dobrzy a nie ustawieni ...) 2) szefowie by jej nie chwalili

myÂślisz ze tvn ot tak wypromowaÂł sobie AnitĂŞ, zrobiÂł z niej gwiazdĂŞ, a teraz degraduje jÂą celowo zeby sobie poszÂła do konkurencji? jaki by to miaÂło sens?

a) oni dobrze wiedzxÂą Âże Anita raczej nigdzie nie pojdzie
b)czy tvn w ciagu ostatnich 2 lat kiedykolwiek kierowaÂł siĂŞ logikÂą ???
Android <3
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

arrow.pablo pisze:myÂślisz ze tvn ot tak wypromowaÂł sobie AnitĂŞ, zrobiÂł z niej gwiazdĂŞ, a teraz degraduje jÂą celowo zeby sobie poszÂła do konkurencji? jaki by to miaÂło sens? :arrow:


No wÂłaÂśnie o to mi chodzi, sytuacja w jakiej postawiono AnitĂŞ i nas jest pozbawiona sensu, logiki!

Dzisiaj pisaÂłem do FaktĂłw, i wyobraÂźcie sobie ktoÂś (na pms powiem kto i co) mi odpisaÂł.
To niestety Âżadna rewelacja, ale to Âże Anita pozostanie w popoÂłudniowych jest faktem dokonanym!
JeÂśli sama nie zrobi ruchu do przodu, bĂŞdzie tkwiÂła w miejscu (jeÂśli wczeÂśniej jej nie cofnÂą!) :cry:

Mam potwierdzenie w skrzynce w mailu, ¿e tvn zdanie widzów ma g³êboko w du**e :!:
Ostatnio zmieniony niedziela 10 paź 2004, 20:08 przez Black Jack '62, łącznie zmieniany 1 raz.
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Awatar użytkownika
Wampir82
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: sobota 25 wrz 2004, 13:48

Post autor: Wampir82 »

Mam potwierdzenie w skrzynce w mailu, ¿e tvn zdanie widzów ma g³êboko w du**e :!:
O ile siê nie mylê, telewizja JEST DLA WIDZÓW i skoro nasze zdanie dla TVN-u siê nie liczy to robi± z nas ma³py :!: :!: :!:

No ale jak mo¿na pomin¹Ì fakt, ¿e przecierz w³adze TVN-u to banda zadufanych w sobie dup...ów i wydaje im siê ¿e s¹ nieomylni, wiedz¹ co siê podoba (a raczej wmawiaj¹ nam ¿e ma siê nam podobaÌ) :!: :) :D :P

Wiem, Âże pewnie o tym wszyscy tu wiedzÂą ale ulÂżyÂło mi gdy i ja mogÂłem siĂŞ pod tym podpisaĂŚ... :lol: :lol: :lol:
crede, quod habes, et habes
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Sorry black ale musiaÂłem to opublikowac co mi przesÂłaÂłeÂś bo mnÂą to wstrzÂąsnĂŞÂło. BoÂże Anitka uciekaj z tego tvn-u gdzie siĂŞ da bo oni cie tam caÂłkowicie zniszczÂą. :cry: :cry: :cry:
Kajdanowicz wraz z pochanke, rymanowskim i pawlowskim sa prezenterami
glownego wydania Faktow. Tak jest i tak pozostanie. Anita dalej pracuje w
Faktach, z ta roznica, ze w popoludniowych - o 16.45, tak wiec nie zostala
odsunieta od Faktow.
A to czy Kajdanowicz nadaje sie do tego programu, czy nie, prosze pozwolic,
ze zadecyduje kierownictwo Faktow i TVN.
To jest karygodne. Oni robi¹ z nas ca³kowitych idiotów. Taki cynizm i beszczelnoœÌ jak¹ oni reprezentuj¹ jest naprawdê godna podziwu.
Jak oni mogÂą byĂŚ tacy podli i nie mieĂŚ przynajmiej odrobiny przyzwoitoÂści.

Anitko jak to przeczytasz to chyba dotrze do ciebie jeszcze mocniej ich przesÂłanie i to w jaki sposĂłb ciĂŞ potraktowali.

Przez kolejne tygodnie bĂŞdÂą jÂą dalej upokarzaĂŚ i koĂąca tego nie bĂŞdzie widaĂŚ. BĂŞdzie pomiatana i gnojona przez caÂły czas.
Wszystkie jej zalety staÂły siĂŞ z dnia na dzieĂą wadami. :cry: :cry: :cry:

Nie piszê tu, ¿e chcê odejœcia Anitki ale wiem ¿e dla niej bêdzie tak lepiej. Nie chcê aby Anitkê krzywdzono i upokarzano bo nie zas³uguje na to. :cry: :cry: :cry: Wczeœniej sama Anitka by³a nie œwiadoma tego w jakim bagnie pracuje ale teraz poczu³a to na w³asnej skórze markê tvn. Zawsze Anitka broni³a tej stacji i nigdy nie miesza³a siê w sprawy personalne. Myœla³a, ¿e pracuje w normalnej firmie w której przede wszystkim liczy siê to kim siê jest i co sob¹ cz³owiek reprezentuje a nie tylko uk³adziki. Tak wykorzystaÌ tak m³od¹ osobê która niczemu nie jest winna. Robi³a swoje i nawet szefowie j¹ za to zawsze chwalili ale jednak by³ to jeden z etapów ich gry, gry której g³ównym celem jest upokorzenie i zniszczenie cz³owieka. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Osoba ktĂłra to pisaÂła napewno robiÂła to sama bez pytania Âżadnej osoby o zdanie. PisaÂła wedÂług przewodniej zasady tej stacji i logiki jakÂą oni wyznajÂą. A jak ktoÂś nie zgadza siĂŞ na to czy myÂśli inaczej jest wywalany.
Poziomem to przypomina najgorsze czasy w naszej historii a nawet jest to bardziej obrzydliwe od tego co byÂło. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Anitko byliÂśmy, jesteÂśmy i bĂŞdziemy z tobÂą na zawsze. :!: :!: :!:
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

JeÂśli sama nie zrobi ruchu do przodu, bĂŞdzie tkwiÂła w miejscu (jeÂśli wczeÂśniej jej nie cofnÂą!)
to oni napisali czy ty to dopisa³eœ ??? jeœli oni to mo¿na by odebrac wra¿enie ze sama Anitka nic nie robi w kierunku powrotu do fucktów :? mnie siê wydaje ze to jest g³ówny problem ze ona siê nie postawi tylko na wszystko zgodzi...

SwojÂą drogÂą Black dostÂąpiÂłeÂś niezÂłego zaszczytu :)

A to czy Kajdanowicz nadaje sie do tego programu, czy nie, prosze pozwolic,
ze zadecyduje kierownictwo Faktow i TVN.
pozostawiĂŞ to bez komentarza...

To my czy oni pÂłacimy abonament za kablowke ???

Tak swojÂą drogÂą Anitka jest teraz w poranku i aÂż przykro patrzeĂŚ znowu ta sama marynarka szara i brak tego czegoÂś co zawsze Anitka miaÂła...
Android <3
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

JeÂśli sama nie zrobi ruchu do przodu, bĂŞdzie tkwiÂła w miejscu (jeÂśli wczeÂśniej jej nie cofnÂą!)


to sÂą moje sÂłowa, ale tvn byÂł oczywiÂście inspiracjÂą do ich napisania :twisted: I na pewno by siĂŞ z nimi utoÂżsamiÂł!

Nie wiem, czy dobrze zrobiÂłeÂś nie pytajÂąc mnie o zdanie, ale dobrze, Âże chociaÂż nie podaÂłeÂś nazwiska – i dla mojego dobra, proszĂŞ nie rĂłb tego!

This is sad sad world :cry: :cry:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Mam scan z dzisiejszego "Faktu" z AnitÂą, ale nie mam gdzie zapisac, a na http://www.imageshack.us cos sie nie da :? Jesli ktos moze tam zapisac fotke to niech da znac, a ja mu wysle scan i zapisze dla wszystkich. :D
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

PrzeÂślij to ÂŁukaszowi aby umieÂściÂł to na forum. Tekst zaraz przepisze ale skanera nie mam i nie mogĂŞ tego zeskanowaĂŚ.
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Obrazek proszĂŞ... :)

black no ale to by znaczyÂło ze Anitka sama nic nie robi zeby wrĂłciĂŚ do FucktĂłw no ale skoro to nie ich sÂłowa to tyle dobrze ;)
Android <3
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 25 gości