W sprawie niektórych userów

Dyskusje na temat forum. Problemy techniczne, zmiany, sugestie, regulamin.

Moderator: Łukasz

DJ Ice
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: wtorek 05 sie 2008, 18:17
Lokalizacja: To tu, to tam...

Re: W sprawie niektórych userów

Post autor: DJ Ice »

Camilo napisał: A może jest jednak możliwość przywrócenia Shoutboxa, hę?! :>
Całkiem niezły pomysł, zważywszy na to, że PHPBB3 chyba daje możliwość włączenia tej funkcji a jeśli już to zainstalowania za pomocą odpowiedniego modu.
Druga sprawa jest taka - z tego co słyszałem - przy niektórych skryptach włączenie shoutboxa jest nieco chybione - czasami obciąża serwer na którym znajduje się Forum czy po prostu często board się wiesza - dla tego nie wiem jak jest w PHPBB3, a tym bardziej czy jest to prawdą. :aniol: Sam pomysł jest dobry, ale myślę, że powinien wejść - na początek - w okres testowy.

Camilo, chyba już po raz enty prosisz o tą modyfikację - pierwszy raz chyba jak chciałeś ratować wątek Anity W. :] Jak powiedziałem - pomysł dobry i jestem za - choć tak mam tu mało do gadania. :D :)

Co do tematu "Mam Talent" - cóż napisałem tam off-topicowego posta, ale nie uważam, aby był chamski, wulgarny czy coś w tym stylu. Zamieściłbym tam swoje zdanie o finale ''MT'', ale niestety, gdy skończyłem pisać dość wyczerpującego posta w Wordzie, okres edycji minął. :D To mnie również irytuje.
Nie jest ważne w życiu, żeby nie upaść, ale żeby podnieść się po każdym upadku
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

DJ Ice pisze:(...) czasami obciąża serwer na którym znajduje si.ę
Ale z tego, co zaobserwowałem - nawet nie próbowano go do tej wersji forum dołączyć, więc ciężko mówić o problemach z tym związanych, bo każde forum jest inne. :rozglada:
Camilo, chyba już po raz enty prosisz o tą modyfikację - pierwszy raz chyba jak chciałeś ratować wątek Anity W. Jak powiedziałem - pomysł dobry i jestem za.
Proszę po raz n-ty i będę prosił do znudzenia, jeśli dalej nie uzyskam odpowiedzi, nawet negatywnej. :D :D
Ostatnio zmieniony niedziela 30 lis 2008, 13:51 przez Camilo, łącznie zmieniany 1 raz.
DJ Ice
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: wtorek 05 sie 2008, 18:17
Lokalizacja: To tu, to tam...

Re: W sprawie niektórych userów

Post autor: DJ Ice »

Ale - z tego, co wiem - nawet nie próbowano go do tej wersji forum dołączyć.
Wiem. Dlatego pisałem o innym przypadku, związanym z innym forum opartym na PHPBB3. Na tym Forum jestem krótko, ale nie pamiętam, aby od okresu przeglądaniu go, ta opcja była zainstalowana. Ale piszę to co wiem, to o czym słyszałem. :] Wiem, że nie najmądrzej piszę, no, ale nie jestem znowu taki głupi. :D

Źle to w poprzednim poście ująłem. :aniol: Ale słyszałem, że shoutbox jest zabójczy dla niektórych forów. Dla tego napisałem - ''nie wiem jak jest tutaj'' czy ''przy niektórych skryptach włączenie shoutboxa jest nieco chybione''. Czy to jest prawdą - jak powiedziałem - nie wiem. Ale włączyć można. Pomysł mi się jak najbardziej podoba.
Nie jest ważne w życiu, żeby nie upaść, ale żeby podnieść się po każdym upadku
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: W sprawie niektórych userów

Post autor: Nika »

Camilo pisze:Proszę o interwencję moderatora w związku z ostatnimi postami w temacie programu ''Mam talent!''. To już chyba o krok za daleko się posunięto z głupią ironią i bezmyślnym wybijaniem postów, zwłaszcza w przypadku pop`a. I wcale nie myślę tu o temacie dyskusji, ale o zwykłym i zdecydowanie zbędnym zaśmiecaniu wątku.
Właśnie skasowałam ok. 15 postów z wątku "Mam Talent", które nie tylko mijały się z tematem dyskusji, ale przede wszystkim uderzały w człowieka, który prawdopodbnie ma problem natury psychicznej i nie sądzę, by forum o stacji TVN było idealnym miejscem do nabijania się z niego, a także do promowania filmików w których opowiada on o tym jak ma zamiar się zabić.
Użytkownik pop dostał już za to ode mnie ostrzeżenie, więc teorie, że "ma on plecy, bo jest w redakcji" są kompletnie wyssane z palca.
Każdy kto nie przestrzega regulaminu forum będzie dostawał ostrzeżenia, bądź będzie w konsekwencji banowany niezależnie od posiadanej funkcji wirtualnej.
Tyczy się to zarówno zwykłych userów jak i moderatorów.
Co do shoutboxa, to w tej sprawie może się tylko wypowiadać admininstrator (Łukasz), gdyż to on nadzoruje forum od strony technicznej. A poza tym zapraszam do dyskusji o shoutboxie do tego wątku :arrow: viewtopic.php?f=7&t=3646&hilit=shoutbox :D
DJ Ice
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: wtorek 05 sie 2008, 18:17
Lokalizacja: To tu, to tam...

Re: W sprawie niektórych userów

Post autor: DJ Ice »

viewtopic.php?f=1&p=125444#p125444

Może i nie potrzebnie piszę, ale właśnie chcę pokazać, że user będący dwa lata na Forum nie zna zasad panujących na Forum. Tym bardziej, że odpisuje w temacie, w którym nie wypowiada się większość od kilku dni i nie ma nic ciekawego do przekazania. Zaraportowałem tego posta i mam nadzieję, że moderzy go usuną.

Pozdrawiam.
Nie jest ważne w życiu, żeby nie upaść, ale żeby podnieść się po każdym upadku
lukasz92_1992
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 13
Rejestracja: piątek 16 sty 2009, 12:49

Re: W sprawie niektórych userów

Post autor: lukasz92_1992 »

Czy istniala by mozliwosc odblokoeania ip usera lukaszo.
Bledy z mlodosci dziekuje pozdrawiam klaniam sie nisko.
Czekam na odpowiedzi .
DJ Ice
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: wtorek 05 sie 2008, 18:17
Lokalizacja: To tu, to tam...

Re: W sprawie niektórych userów

Post autor: DJ Ice »

lukasz92_1992 pisze:Czy istniala by mozliwosc odblokoeania ip usera lukaszo.
Bledy z mlodosci dziekuje pozdrawiam klaniam sie nisko.
Czekam na odpowiedzi .
Hahaha, po co? :) Żebyś znowu atakował postami ''Dziś Anita w Dniu na żywo''? :lol: :lol: :lol:

Szykuje się kupa śmiechu. :]

Pozdrawiam. ;)
Nie jest ważne w życiu, żeby nie upaść, ale żeby podnieść się po każdym upadku
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: W sprawie niektórych userów

Post autor: Nika »

Czy istniala by mozliwosc odblokoeania ip usera lukaszo.
Bledy z mlodosci dziekuje pozdrawiam klaniam sie nisko.
Czekam na odpowiedzi .
Pisz narazie na tym swoim nowym koncie, po kilku, góra kilkunastu postach zdecyduję co dalej z Tobą. Ale, żeby przekonać mnie, że nie ma już w Tobie dziecko-neo i wyrosłeś z pisania postów typu "Anita dziś w Dniu na Żywo", to musisz się naprawdę postarać.
Tymczasem mam na Ciebie oko. I nie tylko ja, bo reszta forumowiczów też bacznie obserwuje.
Jakiekolwiek pretensje, zapytania proszę kierować do mnie lub do kogokolwiek innego z administracji na PW.
lukasz92_1992
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 13
Rejestracja: piątek 16 sty 2009, 12:49

Re: W sprawie niektórych userów

Post autor: lukasz92_1992 »

Tylko mam taki problem ze mam zablokwane ip a z tego komputera piszed tylko tymczasowo prosze o pomoc i zrozumienie poniewaz niedlugo nie bede mogl kozystac z tego komputera i nie bede mogl pisac pozdrawiam i czekam na odpowiedzi.

Na PW Ci odpowiem.
Nika.
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Re: W sprawie niektórych userów

Post autor: Łukasz »

Ja przyznam szczerze i otwarcie, że jestem na nie, bo uważam, że jak ktoś nie wnosi niczego ciekawego, wyjątkowego i nie jest wartą uwagi osobowością, to mu się nie nalezy druga szansa na forum.

Także masz szczęście, że decyzję podejmą bardziej przyjazne Ci osoby. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
lukasz92_1992
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 13
Rejestracja: piątek 16 sty 2009, 12:49

Re: W sprawie niektórych userów

Post autor: lukasz92_1992 »

Tylko ze ze ja naprwde sie zmienilem wydoroslalem.
pozdrawiam imiennika. :D
DJ Ice
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: wtorek 05 sie 2008, 18:17
Lokalizacja: To tu, to tam...

Re: W sprawie niektórych userów

Post autor: DJ Ice »

Przepraszam, że się w trące, ale jak ja to czytam, to jakoś nie widzę, aby tak się stało jak piszesz. :D
Nie jest ważne w życiu, żeby nie upaść, ale żeby podnieść się po każdym upadku
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: W sprawie niektórych userów

Post autor: Nika »

Łukasz pisze:Także masz szczęście, że decyzję podejmą bardziej przyjazne Ci osoby.
Niestety nie miał tyle szczęścia. A właściwie to nie zapracował sobie na nie.
Po 150 PW wysłanych na moją skrzynkę i tych kilku postach na forum, doszłam do wniosku, że to jednak nie ma sensu.
Nie po to Marcin się z nim swego czasu użerał - musiał zbanować kilka jego kont, potem odpowiednio numer IP, by już nie wracał, by cała zabawa zaczęła się za chwilę na nowo. A zaczęłaby się prędzej czy później.
Także ban po raz enty zaliczył.
DJ Ice
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: wtorek 05 sie 2008, 18:17
Lokalizacja: To tu, to tam...

Re: W sprawie niektórych userów

Post autor: DJ Ice »

Z ostatniej chwili...
Najnowszy użytkownik: lukas1992
Nika, ten ban na nie wiele się zdał. :D To jakiś szaleniec! :D Czy on nie rozumie, że nie zasłużył sobie na pobyt tutaj po jego postach? :rozglada: Nadużył już dość zaufania moderatorów. Tak w ogóle to które to już konto? :D

To już nawet nie jest żenujące. To jest śmieszne. :D
Nie jest ważne w życiu, żeby nie upaść, ale żeby podnieść się po każdym upadku
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Re: W sprawie niektórych userów

Post autor: Łukasz »

Wrócił i od razu coś głupiego napisał.

Zobaczymy, kto pierwszy odpuści, bo ja trzema kliknięciami go usuwam wraz z jego postami, a on wtedy musi na nowo przechodzić mozolny proces rejestracji. :lol:
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości