Nika!!!

Dyskusje na temat forum. Problemy techniczne, zmiany, sugestie, regulamin.

Moderator: Łukasz

skolenkiewicz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 33
Rejestracja: środa 03 gru 2008, 00:25

Nika!!!

Post autor: skolenkiewicz »

Nika!! Odwoluje te wszystkie niegrzecznosci pod Twoim adresem i przepraszam!Cholera,stac mnie na to!!!
skolenkiewicz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 33
Rejestracja: środa 03 gru 2008, 00:25

Re: Nika!!!

Post autor: skolenkiewicz »

Nie jest ważne w życiu, żeby nie upaść, ale żeby podnieść się po każdym upadku - To jest wspaniale motto dotyczace calego zycia.A zycie to jest czasami nedzne niemrawe nie dajace zadnych perspektyw na przyszlosc..Jest czesto udreka nie do zniesienia.Jest paradoksalnie przeszkoda w zyciu ale od nas samych zalezy jak sobie je ulozymy.Juz slysze te glosy ,ktore mowia : nie badz taki madry,kogo chcecz pouczac,my nie mielismy tego czy owego!Chyle czolo przed tymi ,ktorym zabrano najpiekniejsza rzecz w zyciu: SZCZESLIWE DZIECINSTWO!Pisze to z taka swoboda,bo ja mialem najpiekniejsze dziecinstwo jakie mozna sobie wyobrazic!Zaluje,ze tak wczesnie (zeby do niej pozniej powrocic) zaprzestalem edukacji muzycznej.Jednak (mam nadzieje)cos pozostalo.

-
skolenkiewicz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 33
Rejestracja: środa 03 gru 2008, 00:25

Re: Nika!!!

Post autor: skolenkiewicz »

I tej swojej jedynej pasji poswiece cala reszte swojego porabanego zycia!Zyje muzyka!Nic innego mi nie pozostalo!jezeli bede pisal czy mowil o muzyce to badz pewna:odbior muzyki jest sprawa subiektywna ,kazdy moze robic z dzwiekami co mu sie podoba,ale sa swietosci,ktorych nawet wybitni jazzmani nie ruszaja(chyba ,ze sa to zamierzone transkrypcje).Wsrod gitarzystow par exelance rockowych takich jak Jason Becker (kaprysy Paganiniego) czy Yngwie Malmsteen (Bach) czy Neal Schon panuje przekonanie,ze .....zacznij od Bacha....And the rest is silence!!!! Nie mam tytulu,zeby krztaltowac gusty mlodziezowej opinii i wyobrazen muzycznych i jeszcze komentowac to ale mam (ja osobiscie)pelna swiadomosc,ze ich obecni idole okarza sie zwykla miernota muzyczna ,nawet nie warta wspomnien! Podam Ci link z You Tube gdzie Yngwie gra m.in. 3 cia suite orkierstrowa D-dur J.S.Bachahttp://www.youtube.com/watch?v=WpDblDia5TE Pozdrawiam!
DJ Ice
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: wtorek 05 sie 2008, 18:17
Lokalizacja: To tu, to tam...

Re: Nika!!!

Post autor: DJ Ice »

Gościu, Ciebie nie można karać. :D Jesteś zbyt ciekawy. ;)
Nie jest ważne w życiu, żeby nie upaść, ale żeby podnieść się po każdym upadku
skolenkiewicz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 33
Rejestracja: środa 03 gru 2008, 00:25

Re: Nika!!!

Post autor: skolenkiewicz »

Cholera! Z uporem maniaka chcialbym podziekowac Pani DJ ICE za slowa otuchy!Wybacz mi pytanie: Czy jestes kobieta czy facetem?Moje pytanie nie jest bez sensu!Jak spogladam na logo roznych forumowiczow,to mam watpliwosci! Daje slowo ,w tym pytaniu nie ma cienia zlosliwosci!!!
DJ Ice
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: wtorek 05 sie 2008, 18:17
Lokalizacja: To tu, to tam...

Re: Nika!!!

Post autor: DJ Ice »

Mężczyzną - to oczywiste. :D
Nie jest ważne w życiu, żeby nie upaść, ale żeby podnieść się po każdym upadku
fajny
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 58
Rejestracja: piątek 13 mar 2009, 11:51

Re: Nika!!!

Post autor: fajny »

Bawi Cię to co ten nawiedzony człowiek tu wypisuje. Proponuje aby odniosła się do tego wszystkiego zainteresowana (albo i nie :D) - Nika.
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Nika!!!

Post autor: Nika »

:shock:
Zatkało mnie ludziska.
@skolenkiewicz, miło mi, że zrobiło się między nami miło, ale żeby wątek o nazwie mojego nicka od razu zakładać ?! :>
Osobiście to najlepiej bym od razu zamknęła i usunęła, ale żeby potem nie było, że moderator-dyktator usuwa niewygodne tematy. :lol2:
Zrzucam to do decyzji admina.
A zresztą piszcie tu sobie o mnie co chcecie, może czegoś się dowiem o sobie i wyciagnę jakąś lekcję.
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Re: Nika!!!

Post autor: Kuba »

Hmmm... Możemy zmienić nazwę na 'Obgadywanie Niki', poprosić Łukasza, żeby zablokował jej dostęp do tematu i jak już się uzbiera z 10 stron, to zrobić jej taki suprajs, żeby miała co czytać przez wieczór :D
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Re: Nika!!!

Post autor: Łukasz »

Nika pisze:Zrzucam to do decyzji admina.
Mi się temat podoba, wiosna jest, masz wielbiciela, nie odganiaj się tak od razu. :D
Kuba pisze:Hmmm... Możemy zmienić nazwę na 'Obgadywanie Niki', poprosić Łukasza, żeby zablokował jej dostęp do tematu i jak już się uzbiera z 10 stron, to zrobić jej taki suprajs, żeby miała co czytać przez wieczór.
A myślisz, że zrobi się 10 stron? :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Re: Nika!!!

Post autor: Kuba »

Oooooooch tak! Ileż jest powodów żeby ją obgadywać. Będzie jeszcze więcej jak zdradzisz jakieś pikantne szczegóły z waszej współpracy... :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości