Polsat News

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

skorupa2006
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 236
Rejestracja: sobota 26 lip 2008, 23:21

Re: Polsat News

Post autor: skorupa2006 »

Każdy nadawca nadaje mnóstwo chłamu. Myślałem że N będzie lepsza pod tym względem. Po co marnować miejsce na TP?
Fan!
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 70
Rejestracja: poniedziałek 02 lut 2009, 12:00

Re: Polsat News

Post autor: Fan! »

''Więcej Wydarzeń'' ale mniej widzów. http://www.wirtualnemedia.pl/article/26 ... widzow.htm.
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Polsat News

Post autor: epsztajnek »

Polsat News poszedł w ślady TVN24 ? :shock: :D
Wczoraj format był taki
Obrazek
A dziś - taki
Obrazek

Ciekawe czy "przycięty" 16x9 jest dawane tylko dla kablówek, czy i na platformy cyfrowe ?
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: Polsat News

Post autor: kamilkomentuje »

Mam pytanko: czy ktos moze wie, kto zaprojektował sudio PN, jego oprawe graficzna oraz oprawe Wydarzeń? Wiem tylko tyle, ze byli to niemcy, a załoga składała się z byłych pracowników Velvetu. Jeśli ktoś wie, jak sie oni nazywają, oraz jaka maja strone www, prosze o odpowiedz.
tvn - wiosną programowo najlepszy.
object
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 198
Rejestracja: wtorek 28 sie 2007, 20:39

Re: Polsat News

Post autor: object »

Właśnie też jestem bardzo ciekawy. Czyżby ta firma się ukrywała?? :lol:
Cóż studio raczej skiepścili to mają powody :lol: Ale oprawa Polsat News jest bardzo dobra.
skorupa2006
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 236
Rejestracja: sobota 26 lip 2008, 23:21

Re: Polsat News

Post autor: skorupa2006 »

Eee..oprawa też jest beznadziejna. Najlepsza była pierwsza oprawa TVN24.
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: Polsat News

Post autor: kamilkomentuje »

Ja lubię oprawę Polsat News, z wyjątkiem paska. Usunął bym godzinę, datę pasek "na żywo" a logo PN przeniósł bym w prawy górny róg, czerwono-biala reszta może zostać... jeśli ktoś jednak wie, co to za firma (www i dane) złoona z dawnych pracowników Velvetu, prosze o odpowiedz...
tvn - wiosną programowo najlepszy.
DJ Ice
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: wtorek 05 sie 2008, 18:17
Lokalizacja: To tu, to tam...

Re: Polsat News

Post autor: DJ Ice »

Sam jestem ciekaw jaka firma wykonała studio i oprawę PN, ale niestety nie znalazłem na ten temat informacji. Także ja również przyłączam się do prośby. ;)

A logo, zegarki i te sprawy w kanałach info najczęściej umieszcza się na dole. ;) Także nie ma się co czepiać. :P Jednak podczas Wydarzen w PN masz logo w prawym gornym rogu. Zresztą - rozwiązania graficzne w tym kanale są bardzo dobre. Mają wszystko pod tym względem klarownie ułożone. :] No, ale to moje odczucie.
Nie jest ważne w życiu, żeby nie upaść, ale żeby podnieść się po każdym upadku
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Dzisiejszym gościem porannego ''Graffiti'' w Polsat News była... Hanna Lis.
fajny
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 58
Rejestracja: piątek 13 mar 2009, 11:51

Re:

Post autor: fajny »

Camilo pisze:Dzisiejszym gościem porannego ''Graffiti'' w Polsat News była... Hanna Lis.
Moim zdaniem nie ma w tym nic dziwnego, została zwolniona co oznacza że nie obowiązuje jej okres wypowiedzenia a to z kolei oznacza ze może pojawiać się teraz we wszystkich mediach, a że temat który jej dotyczy jest bardzo interesujący moim zdaniem nie ma w tym nic dziwnego że pojawia się w różnych mediach.
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re:

Post autor: Nika »

Camilo pisze:Dzisiejszym gościem porannego ''Graffiti'' w Polsat News była... Hanna Lis.
A o co było tematem rozmowy jeśli mozna wiedzieć? :> :)
D00
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: niedziela 21 paź 2007, 19:54
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Re: Re:

Post autor: D00 »

Nika pisze:A o co było tematem rozmowy jeśli mozna wiedzieć? :> :)
Świńska grypa, a niby co miało być? ;)
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Generalnie to Polsat rzucił się na tą rozmowę, jak szczerbaty na suchary. Wczoraj wieczorem wydali w tej sprawie nawet komunikat prasowy. A tak w zasadzie to Hanka nic ciekawego nie powiedziała. Zwykłe lanie wody, niewiele z tego wynikało. Może coś więcej będzie w ''Teraz my!''.

@fajny (@lukaszo), oczywiście że nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że 2 lata temu w atmosferze skandalu rozstawała się z Polsatem.
fajny
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 58
Rejestracja: piątek 13 mar 2009, 11:51

Re:

Post autor: fajny »

Camilo pisze:Generalnie to Polsat rzucił się na tą rozmowę, jak szczerbaty na suchary. Wczoraj wieczorem wydali w tej sprawie nawet komunikat prasowy. A tak w zasadzie to Hanka nic ciekawego nie powiedziała. Zwykłe lanie wody, niewiele z tego wynikało. Może coś więcej będzie w ''Teraz my!''.

@fajny (@lukaszo), oczywiście że nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że 2 lata temu w atmosferze skandalu rozstawała się z Polsatem.
@Camilo
W atmosferze skandalu to z Polsatem pożegnał się Tomasz Lis, Hanka odeszła z "Wydarzeń" solidaryzując się z nim
Z niecierpliwością czekam na "Teraz Ny!"
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Polsat News

Post autor: epsztajnek »

Byłą reporterkę TVN24 z Katowic, Annę Wietrzyk wywiało ;) do PN.
Obrazek Obrazek
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości