[TVN] Klub Szalonych Dziewic

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

TVN24maniak
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 102
Rejestracja: poniedziałek 04 maja 2009, 10:05

[TVN] Klub Szalonych Dziewic

Post autor: TVN24maniak »

Plejada pisze:TVN przygotowuje nowy serial pod intrygującym tytułem "Klub Szalonych Dziewic". Produkcja będzie adaptacją holenderskiego formatu "Rozengeur & Wodka Lime", opowiadającego o losach czterech przyjaciółek, które regularnie spotykają się w przytulnej cafeterii i przy ulubionym drinku plotkują o pikantnych szczegółach ze swojego życia, o problemach w domu, dzieciach i swoich kochankach.
Jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie od producentów, serial ma być połączeniem kultowych tasiemców dla kobiet: "Gotowych na wszystko", "Seksu w wielkim mieście" oraz "Kochanek". Castingi ruszyły już pełną parą, a o role w produkcji walczą najpopularniejsze aktorki młodego pokolenia.

Postanowiliśmy poprosić o komentarz znanego socjologa, Piotra Pietuchę. Oto, co o nowym serialu TVN i mentalności Polaków powiedział nam specjalista.

- Nakręcenie takiego serialu, to inicjatywa dobra, ale szkoda, że spóźniona o 20 lat i trochę wtórna - zawyrokował Pietucha - Ale to nic dziwnego. Polacy są w sprawach obyczajowych zacofani i raczej niedojrzali. Mam wrażenie, że unikając konfrontacji z prawdziwym życiem chętniej uciekają w bajki, w obłudne i "słodko-pierdzące" opery mydlane.
Być może realne związki i sprawy związane z seksem są dla Polaków zbyt skomplikowane i trudne, dlatego najpopularniejsze seriale są raczej lekkostrawną papką unikającą jakiejkolwiek bardziej odważnej i poważnej konfrontacji z realnym życiem. Mam nadzieję, że ten serial będzie na miarę współczesnych kobiet z wielkiego miasta, które są dużo bardziej wyemancypowane i niezależne niż cukierkowe i mdłe postaci z dotychczasowych tasiemców.
Ciekawe czy nowy serial pojawi się jesienią. Ja stawiał bym jednak bardziej na wiosnę 2010.
http://www.sendspace.pl/file/0a4ec04cbe622c542222a39. Moje radio internetowe. Zapraszam serdecznie codziennie od 18 do 20
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Re: Klub Szalonych Dziewic

Post autor: Kuba »

Stawiam albo na 23 w niedziele, albo wtorkową 21:30 na wiosnę. Brzmi super, dosyć w moim stylu. BTW, wiecie, że anulowali "Grzechy Miłości"?... Szkoda.
pernet
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek 25 maja 2009, 12:00

Re: Klub Szalonych Dziewic

Post autor: pernet »

CZY KTOS MA MOŻE POJĘCIE GDZIE I KIEDY ODBĘDZIE SIE CASTING DO ''KLUBU SZALONYCH DZIEWIC'', WIEM, ZE NIE NA TEMAT ALE...
Kuba: Przed pisaniem warto zaznajomić się w regulaminem forum - łatwo go znaleźć w szukajce. Pozdrawiam.
bartek09
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 460
Rejestracja: czwartek 25 cze 2009, 20:15
Lokalizacja: Kraków

Re: Klub Szalonych Dziewic

Post autor: bartek09 »

We wrześniu ruszają zdjęcia do serialu:
:arrow: http://www.wirtualnemedia.pl/article/27 ... zajowy.htm
ana486
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: czwartek 04 wrz 2008, 21:05

Re: Klub Szalonych Dziewic

Post autor: ana486 »

tytul jest dla mnie beznadziejny, bo zadna z kobiet, ktora bedzie grala glowna role nie jest dziewica i tytul pewnie zostal taki wymyslony, zeby przyciagal widzow, ja mysle, ze mozna bylo inaczej nazwac np zamieniajac dziewice na kobiety , ale widac, ze pomyslodawcy chcieli zaszokowac takim tytulem , jak dla mnie ten serial okaze sie nie wypalem, bo zalezy kiedy i o ktorej beda go puszczac, pewnie po 21 lub 22
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Klub Szalonych Dziewic

Post autor: Adrian ;P »

Klub Szalonych Dziewic i Jabłko Adama wejdą pewnie jeden we wtorek o 21:30, a drugi w sobotę o 20:00. Ewentualnie w niedzielę około 22, jeśli Grzeszni i bogaci nie będą kontynuowani. Takie są moje przypuszcenia.
bartek09
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 460
Rejestracja: czwartek 25 cze 2009, 20:15
Lokalizacja: Kraków

Re: Klub Szalonych Dziewic

Post autor: bartek09 »

Ja raczej obstawiam: "Jabłko Adama" - wtorek 21.30, "Klub szalonych dziewic" - niedziela po "TzG". Ale jak będzie, zobaczymy,
ana486
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: czwartek 04 wrz 2008, 21:05

Re: Klub Szalonych Dziewic

Post autor: ana486 »

a TZG ma byc ostatnia edycja ta jesienia , albo moze chca dalej te badziewie kontynuwac to niech kontynuja
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: Klub Szalonych Dziewic

Post autor: kamilkomentuje »

Ja obstawiam tak:
wtorek 21:30 Klub Szalonych Dziwic
sroda - YCD od 21:30
Jabłko Adama - nd. po 22
tvn - wiosną programowo najlepszy.
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Klub Szalonych Dziewic

Post autor: piotrek888 »

kamilkomentuje pisze:sroda - YCD od 21:30

Przecież YCD nie ma w jesiennej ramówce :roll:
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Klub Szalonych Dziewic

Post autor: Isadora »

ana486 pisze:a TZG ma byc ostatnia edycja ta jesienia , albo moze chca dalej te badziewie kontynuwac to niech kontynuja
Nie bardzo chce mi się wierzyć, że to będzie ostatnia edycja, może ostatnia ...przed przerwą :lol2:
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Klub Szalonych Dziewic

Post autor: prze_kw »

Od jednej z osób uczących gwiazdy, program doczeka się 12. edycji; podpisane są umowy na 3 sezony (10,11,12)
Liczą się tylko Fakty.
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: Klub Szalonych Dziewic

Post autor: kamilkomentuje »

piotrek888 pisze:Przecież YCD nie ma w jesiennej ramówce :roll:
Sorki, miałem dodawać inny wpis, a o tym błędzie zapomniałem. Sorki najmocniej :)
tvn - wiosną programowo najlepszy.
bartek09
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 460
Rejestracja: czwartek 25 cze 2009, 20:15
Lokalizacja: Kraków

Re: Klub Szalonych Dziewic

Post autor: bartek09 »

Wczoraj ruszyły zdjęcia.
wirtualnemedia.pl pisze:Anna Przybylska, Anna Dereszowska, Dominika Łakomska i Monika Buchowiec wcielą się w role czterech przyjaciółek w nowym serialu obyczajowym stacji TVN zatytułowanym "Klub szalonych dziewic". Zdjęcia do produkcji ruszyły wczoraj.

Poza czterema wymienionymi aktorkami w serialu zagrają też panowie m.in. Szymon Bobrowski, Jacek Poniedziałek, Kuba Wesołowski oraz Adam Woronowicz.
więcej: http://www.wirtualnemedia.pl/article/28 ... _TVN-u.htm
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: Klub Szalonych Dziewic

Post autor: mfdtv4 »

Przybylska zalatuje Złotopolicami.... Ale może będzie ciekawie :) Emisja od marca? :tanczy:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 8 gości