Jesień 2009 w TVN

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: Jesień 2009 w TVN

Post autor: kamilkomentuje »

lukaasz777 pisze:a po co wam konferencja prasowa gdy na jesień nie będzie zadnej nowosci ? kompletne nic ;/
Naprawde, co ty nie powiesz. A skąd takie info? Jesli moge to o link prosze. I dołaćzam sie do pyania o date konferencji TVNu.
tvn - wiosną programowo najlepszy.
bartek09
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 460
Rejestracja: czwartek 25 cze 2009, 20:15
Lokalizacja: Kraków

Re: Jesień 2009 w TVN

Post autor: bartek09 »

lukaasz777 pisze:a po co wam konferencja prasowa gdy na jesień nie będzie zadnej nowosci ? kompletne nic ;/
Będzie chociażby "naznaczony". Mogliby jeszcze zaprezentować "po prostu majka".
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Jesień 2009 w TVN

Post autor: Adrian ;P »

2 nowości będą na pewno - ''Naznaczony'' i ''Kobieta na krańcu świata''. Pewnie jeszcze jakaś się znajdzie :)
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Jesień 2009 w TVN

Post autor: prze_kw »

Konferencja prasowa, we wtorek 11 sierpnia.
Liczą się tylko Fakty.
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: Jesień 2009 w TVN

Post autor: mfdtv4 »

Jak myślicie kiedy zobaczymy reklamę jesiennej ramówki tvn? Do tej pory mogliśmy oglądać takie zapowiedzi jesienią 2005 (wtedy trzymali takie kółka i napis serialu np. niania), później wprowadzili zupełną nowość w Polskiej TV - jesienią 2008 i wiosną 2009. Mnie osobiście bardziej przypadł ten z jesieni 2008 :) Bardziej nastrojowy i taki letnio-jesienny. Mam nadzieję, że TVN i tym razem postara się o taką reklamówkę :) Pytanie tylko czy taka powstaje a jeżeli tak to kiedy możemy ją zobaczyć? Tą rok temu mogliśmy oglądać już od 11 sierpnia o ile się nie mylę. Tą wiosenną można było zobaczyć jeszcze w I połowie lutego. Zatem jeżeli jest już nakręcona taka reklama to tvn wyświetli ją na dniach.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Jesień 2009 w TVN

Post autor: Adrian ;P »

Pewnie po konferencji prasowej jesiennej ramowki :) O ile oczywiście takowa reklama będzie.
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Re: Jesień 2009 w TVN

Post autor: Kuba »

Reklama zapewne będzie, bo dwie poprzednie wywołały bardzo pozytywny odbiór.

A propos jesiennych nowości. Plejada pisze w jednym ze swoich artykułów, że jesienią pojawi się serial "Grzeszni i bogaci" na podstawie... "Sins of Love". Zrealizowano tylko cztery odcinki, a jednak według portalu serial pojawi się w jesiennej ramówce TVN:
Plejada.pl pisze: „GRZESZNI I BOGACI” to kolejna propozycja oparta na popularnym na świecie serialu - „Sins of Love”. Tym razem będziemy mieli okazję śmiać się z parodii oper mydlanych. Kolejne zmartwychwstania, romanse w kręgu najbliższej rodziny, przezabawne perypetie, które tylko w operach mydlanych nie wydają się śmieszne – z tymi wyzwaniami zmierzą się Bartek Kasprzykowski i Magdalena Stużyńska, którzy wcielą się w główne role.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Jesień 2009 w TVN

Post autor: Adrian ;P »

Ciekawi mnie, czy TVN w październiku wstawi coś za Nianię. Wydaje mi się, że nie. Niania będzie emitowana podczas kastingów Mam Talent. Gdy kasting się skończą, skończy się i Niania. Wydania Mam Talent na żywo mogłyby być już o 20:00. Oglądalność byłaby chyba lepsza, bo na wstępie zabranoby widzów Jak Oni Śpiewają.
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: Jesień 2009 w TVN

Post autor: mfdtv4 »

A co z Helą w opałach? TVN robi sobie żarty z widza. Hela miała być wiosną, nawet ukazała się w wiosennym spocie reklamowym a jej nie wyemitowali. Nie wiem na co czekają. Mają serię nakręconą to wystarczy ją wepchnąć do ramówki. A miejsce się znajdzie. Już wole oglądać nowe odcinki Heli rano w niedziele niż Nianię 3 razy ten sam odcinek. Sobota 20:00, Niedziela 9:00 i 18:00. To są jakieś kpiny! Czemu TVN lekceważy jeden serial a drugi lansuje ponad miarę? Mam nadzieję, że po Niani zobaczymy Helę, albo może o innej porze przynajmniej :)
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: Jesień 2009 w TVN

Post autor: kamilkomentuje »

mfdtv4 pisze:A co z Helą w opałach? TVN robi sobie żarty z widza. Hela miała być wiosną, nawet ukazała się w wiosennym spocie reklamowym a jej nie wyemitowali. Nie wiem na co czekają. Mają serię nakręconą to wystarczy ją wepchnąć do ramówki. A miejsce się znajdzie. Już wole oglądać nowe odcinki Heli rano w niedziele niż Nianię 3 razy ten sam odcinek. Sobota 20:00, Niedziela 9:00 i 18:00. To są jakieś kpiny! Czemu TVN lekceważy jeden serial a drugi lansuje ponad miarę? Mam nadzieję, że po Niani zobaczymy Helę, albo może o innej porze przynajmniej :)
Myślę że Hela w Opałach pojawi się jesienią. Jednak jak pisze plejada Sins Of Love ma się pojawić też jesienią. Jesli tak nastapi to raczej na próżno szukać w ramówce jesiennej TVNu serialu z Anna Guzik.
Adrian ;P pisze:Ciekawi mnie, czy TVN w październiku wstawi coś za Nianię. Wydaje mi się, że nie. Niania będzie emitowana podczas kastingów Mam Talent. Gdy kasting się skończą, skończy się i Niania. Wydania Mam Talent na żywo mogłyby być już o 20:00. Oglądalność byłaby chyba lepsza, bo na wstępie zabranoby widzów Jak Oni Śpiewają.
A ja myślę, że tak. Tak jak powiedziałem - Sins Of Love albo Helę.
mfdtv4 pisze:Jak myślicie kiedy zobaczymy reklamę jesiennej ramówki tvn? Do tej pory mogliśmy oglądać takie zapowiedzi jesienią 2005 (wtedy trzymali takie kółka i napis serialu np. niania), później wprowadzili zupełną nowość w Polskiej TV - jesienią 2008 i wiosną 2009. Mnie osobiście bardziej przypadł ten z jesieni 2008 :) Bardziej nastrojowy i taki letnio-jesienny. Mam nadzieję, że TVN i tym razem postara się o taką reklamówkę :) Pytanie tylko czy taka powstaje a jeżeli tak to kiedy możemy ją zobaczyć? Tą rok temu mogliśmy oglądać już od 11 sierpnia o ile się nie mylę. Tą wiosenną można było zobaczyć jeszcze w I połowie lutego. Zatem jeżeli jest już nakręcona taka reklama to tvn wyświetli ją na dniach.
Myśle ze tak jak i w tamtym roku, reklama pojawi się jeszcze przed Sopot Festivalem.
Adrian ;P pisze:2 nowości będą na pewno - ''Naznaczony'' i ''Kobieta na krańcu świata''. Pewnie jeszcze jakaś się znajdzie :)
Fakt. Apropo jeszcze reklamy, myśle ze TVN nie będzie już chciał popełnic tego błedu, co wiosną wkładając zaledwnie1 marną nową produkcje. Takze mysle ze w spocie jesiennym zaróno Naznaczony, Po Prostu Majka jak i Kobieta... czy Hela bądz Sins Of Love się pojawią. A może aż 5 produkcji? Ciekawe tez co zaoferują jeśli chodzi o SuperKino?!
Moze koferencja TVNowska na TVN24 będzie relacjonowana? Zobaczymy...
czerk pisze:Konferencja prasowa, we wtorek 11 sierpnia.
No to czekamy :D
tvn - wiosną programowo najlepszy.
waldas007
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: poniedziałek 10 sie 2009, 13:44

Re: Jesień 2009 w TVN

Post autor: waldas007 »

wydaje mi sie, ze na Nianie nie mamy co liczyc w sobotenie wieczory o 20.00
jesli sie pojawi, to widze ten serial w okolicach niedzielego popoludnia
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Jesień 2009 w TVN

Post autor: piotrek888 »

Miejsce Niani jest to sobota, godzina 20:00 i tu pewnie nic nie ulegnie zmianie. Zaraz po Niani będzie nadawany Mam Talent, myślę,że od razu bez reklam.
waldas007
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: poniedziałek 10 sie 2009, 13:44

Re: Jesień 2009 w TVN

Post autor: waldas007 »

trzymam sie swgo zdania, ze Hela nie zostanie wyemitowania w sobotnie wieczory
jesli juz, to wpuszcza tam jakas nowosc po zakonczeniu Niani, albo po prostu Mam talent bedzie juz o 20, po zakonczeniu castingow
umowmy sie - Hela nie jest super serialem, ktory ma sznase na prime time, jeszcze w dodatku w sobotni wieczor
ten serial juz byl, widzowie juz go widzieli, bedzie tylko 3 seria i koniec, wiec mysle, ze nie ma sensu przyzwyczjac widowni do tego, ze Hela jest w sobote o 20:00, skoro napewno juz na wiosne sie nie pojawi
Awatar użytkownika
miko
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 154
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 09:42
Lokalizacja: małopolskie

Re: Jesień 2009 w TVN

Post autor: miko »

O której godzinie odbędzie się ta jutrzejsza konferencja? Czy będzie transmitowana np. na TVN24?
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: Jesień 2009 w TVN

Post autor: ktos »

na plejadzie maja pisać od 12 a transmisji chyba nie ma 8)
http://www.plejada.pl/3,22574,news,1,1, ... tykul.html
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości