Jesień 2009 w TVN

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: Jesień 2009 w TVN

Post autor: mfdtv4 »

czerk pisze:Nie przewiduj, niech Ci się nie wydaje. Będzie wtedy, gdy... będzie.
Zgadzam się z czerkiem :P Nie ma co zgadywać ani snuć domysłów :) Spot pojawi się na dniach zapewne, ale tego nie wiemy nigdy na pewno :) Mam jednak nadzieję, że TVN nie każe nam długo czekać :P
DJ Ice
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: wtorek 05 sie 2008, 18:17
Lokalizacja: To tu, to tam...

Re: Jesień 2009 w TVN

Post autor: DJ Ice »

Na pewno nie, bo SPOT pojawi się w mojej opinii w nadchodzącym tygodniu. To odpowiedni termin na rozpoczęcie promocji.

Zgadzasz się z czerkiem a sam snułeś domysły kiedy się pojawi spot. :D Jak sami widzicie - terminu nie podają (wiadomo dlaczego ;)). Cierpliwie czekać, jak się pojawi - komentować. :aniol:

Aha i powiem od siebie, że spoty promocyjne TVN są chyba najlepszymi produkcjami tej stacji. :) Mówię poważnie. Reszta produkcji TVN nie wzbudza przynajmniej u mnie aż takiej ciekawości i nie cieszy oczu realizacją i pomysłem jak te spoty autopromocyjne. :tanczy:
Nie jest ważne w życiu, żeby nie upaść, ale żeby podnieść się po każdym upadku
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: Jesień 2009 w TVN

Post autor: mfdtv4 »

No i na te spoty jak na żadne inne czeka się z rumieńcami na twarzy i niecierpliwie spogląda się w ekran telewizora. Powiem szczerze, że wiosenny spot był bardzo dobry, jednak mnie osobiście bardziej podobał się ten z jesieni poprzedniego roku. Przede wszystkim muzyka była jak dla mnie bardziej odpowiednia a i scenografia, czyli słoneczne, lekkie kolor i te zwolnienia. Wiosenny spot przypominał coś w rodzaju teatru przedstawienia, mimo, iż piosenka Lenki okazała się hitem to cała reklama była jakaś taka szara, smutna :)
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Re: Jesień 2009 w TVN

Post autor: kamiiloo »

no a jaka miała być, skoro nawiązywała do lat 20?! wiosenny spot miał zajefajny klimat, telewizja przeniesiona do teatru, the show, no i była fabuła, rok temu było bez fabuły tylko w przerwach wygibasy tancerzy ;]
TVN innowacja i nowoczesność...
bartek09
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 460
Rejestracja: czwartek 25 cze 2009, 20:15
Lokalizacja: Kraków

Re: Jesień 2009 w TVN

Post autor: bartek09 »

Jest spot!!! :D
tetar
Początkujący
Początkujący
Posty: 147
Rejestracja: niedziela 02 kwie 2006, 19:01

Re: Jesień 2009 w TVN

Post autor: tetar »

no jest, zalapalem sie na ostatnie kilka sekund i przez to nie moge napisac czy jest lepszy /gorszy od poprzedniego. Wzasadzie nic nie moge napisac - przepraszam :(
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: Jesień 2009 w TVN

Post autor: kamilkomentuje »

Widziałem :D Fajny, nie zbyt zaskakujący ale fajny. Szalenie spokojny. Zaczyna si ęod Urbańskiego bodajże. Musze poszukać go w necie ;p
tvn - wiosną programowo najlepszy.
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Re: Jesień 2009 w TVN

Post autor: kamiiloo »

no to trzeba polować heh
TVN innowacja i nowoczesność...
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Jesień 2009 w TVN

Post autor: r_r16 »

Przed chwilą widziałem. Ogólnie obrazek ładny. Lato, słońce, ogród. Tylko coś mi w niej brakuje... może jakichś przerywników czy czegoś w tym stylu. I muzyka taka nijaka. Poprzednie dwie moim zdaniem lepsze.
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: Jesień 2009 w TVN

Post autor: mfdtv4 »

http://www.youtube.com/watch?v=gcCkRhbe_OQ

dla tych, którzy jeszcze nie widzieli :D
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Jesień 2009 w TVN

Post autor: piotrek888 »

mfdtv4 pisze:http://www.youtube.com/watch?v=gcCkRhbe_OQ

dla tych, którzy jeszcze nie widzieli :D

Nie przemawia do mnie, nie przebija to reklamy wiosennej z Lenką.
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: Jesień 2009 w TVN

Post autor: mfdtv4 »

Jak dla mnie zdecydowany plus w porównaniu z wiosenną reklamą. Jednak i tak kultowa pozostaje dla mnie reklama z jesiennej ramówki 2008. Wszystko takie letnie, słoneczne, lekkie i takie hmmm nie ponure :P Na chwile obecną na 1. miejscu spot jesień 2008, na 2. jest jesień 2009, na 3. wiosna 2009 :D Podobają mi się te wielkie litery w nazwach pozycji programowych :) Jedynie mógłbym się doczepić do piosenki, nie znam tytułu ani wykonawcy ale ona nie powala mnie na nogi. Zdecydowanie lepiej dobrana była piosenka Lenki do wiosennej ramówki i imogen heap do jesiennej ub. roku. Moja ocena to 5/6 :D Najlepiej wyszli chyba bohaterowie Na Wspólnej, Teraz Albo Nigdy i Urbański :)
bartek09
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 460
Rejestracja: czwartek 25 cze 2009, 20:15
Lokalizacja: Kraków

Re: Jesień 2009 w TVN

Post autor: bartek09 »

Według mnie jest ok, piosenka całkiem fajna, ale lepsza była ta Lenki.

piosenka ze spotu: Regina Spektor - Two Birds
:arrow: http://www.youtube.com/watch?v=0oGrwGCRImY
~
Bywalec
Bywalec
Posty: 597
Rejestracja: piątek 05 paź 2007, 14:59
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Re: Jesień 2009 w TVN

Post autor: ~ »

Spot jest ok, ale myślę że mógłby być lepszy.
Fajnie to wygląda jak wszyscy są ubrani na biało.
Może jakaś inna polska telewizja sobie zrobi jakiś spocik? TVN jak na razie jest osamotniony jeśli chodzi o takie spoty.
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Jesień 2009 w TVN

Post autor: Isadora »

Udało mi się obejrzeć w całości, też wolałam wersję z Lenką, w najnowszym spocie pioseneczka słaba, a i bohaterowie produkcji TVN nierówno potraktowani, czego nie było w poprzednich spotach, Jankowscy z 39 i pół bez Patryczka :? , Galiński z TzG tyłem :? , generalnie klimat został utrzymany, ale wynika to z pomysłu na taki spot, a pomysł był fajny :brawa:
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości