Barometr

Archiwum programów i innych przedsięwzięć kanałów informacyjnych Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Barometr

Post autor: Camilo »

''Barometr'' zapewne wszystkim widzom TVN24 jest już znany, kilka miesięcy temu ukazywał się w sobotnie przedpołudnia. Program ze studia biznesowego prowadził Marcin Leśkiewicz. Gośćmi każdego wydania byli dziennikarze TVN24 oraz eksperci, głownie socjolodzy i politologowie. Program w tajemniczych okolicznościach zniknął w lutym, w jego miejsce pojawił się wydłużony Poranek. Teraz, jak informuje Presserwis, ''Barometr'' wróci do jesiennej ramówki stacji. Spokojnie, nie kosztem ''Wstajesz i wiesz''. :D Emitowany będzie od 23 sierpnia w każdą niedzielę o godzinie 15.
~
Bywalec
Bywalec
Posty: 597
Rejestracja: piątek 05 paź 2007, 14:59
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Re: Barometr

Post autor: ~ »

No i jak Wam się podoba Barometr?
Moim zdaniem może być. Wszystko dzieje się w wirtualnym studiu, które idealnie pasuje do tego typu programu. Ładne wykresy, chociaż czasami są niewyraźne.
Program wydaje mi się nudny, ale może dlatego, że nie interesują mnie jakieś tam badania.

Dobrze by było, gdyby podczas prezentacji badań na wykresach, leciał w tle jakiś podkład. Strasznie cicho tam jest i słychać tylko jak Leśkiewicz chodzi między słupkami.
a-j-p
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 453
Rejestracja: środa 18 sty 2006, 23:02
Lokalizacja: Łódź

Re: Barometr

Post autor: a-j-p »

Czemu oni się tak pchają w te wirtualne studia!!!
Przeciez takie sztuczne studio jest BEZNADZIEJNE!!!
Już lepiej by było jakby to było jakieś fajne nowoczesne studio z jakimiś plazmami na ścianie i tam można by pokazywać wykresy a nie na beznadziejnej sztucznej grafice.
skorupa2006
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 236
Rejestracja: sobota 26 lip 2008, 23:21

Re: Barometr

Post autor: skorupa2006 »

Jest taniej.
A to wirtualne studio nie jest takie złe, chociaż graficy nie postarali się za bardzo.
a-j-p
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 453
Rejestracja: środa 18 sty 2006, 23:02
Lokalizacja: Łódź

Re: Barometr

Post autor: a-j-p »

Jest taniej.
Hmmm Grupa ITI ktora posiada kilka dochodowych kanałów TV, portal internetowy, Multinkino, platformę cyfrową i przoduje w nowinkach telewizyjnych .... hmmm do mnie stwierdzenie JEST TANIEJ jakoś nie przemawia.

Skoro jest taniej to w sumie po co w ogole studio, prezenterzy ?? Mozna zrobic kanał tv taki jak euronews, gdzie jest tylko belejaka grafika i wiadomosci.
Tez bedzie taniej..

Po za tym bez przesady, ze studio jest o wiele drozsze - mogliby wykorzystac bardziej swoje studio informacyjne i tyle ... baaa mogliby gdzies z boku studia ładnie usadzić gości a wszystkie grafiki i wykresy pokazywać na ekranie tylnoprojekcyjnych (ktory tez by sie przydalo juz wymienić) albo narzucić na obraz ze studia grafikę 3D.
tetar
Początkujący
Początkujący
Posty: 147
Rejestracja: niedziela 02 kwie 2006, 19:01

Re: Barometr

Post autor: tetar »

@a-j-p, grupa ITI ma problemy finansowe i musi robic oszczednosci, wlasnie sa na etapie naprawy sytuacji co potrwa sporo miesiecy. Jak wyjda na prosta to moze skoncza z tymi wirtualami i przejda do realu ;)
a-j-p
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 453
Rejestracja: środa 18 sty 2006, 23:02
Lokalizacja: Łódź

Re: Barometr

Post autor: a-j-p »

pracuje troche w bardzo zblizonej brazny - wierz mi to nie sa oszczednosci
DJ Ice
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: wtorek 05 sie 2008, 18:17
Lokalizacja: To tu, to tam...

Re: Barometr

Post autor: DJ Ice »

Po co utrzymywać jakieś małe studia gdy można wszystkie małe programiki wsadzić do blueboxa? Dzięki odpowiedniej grafice wygląda to dość ładnie.
Ja wiem, że to Twoja opinia, też wolę realne przestrzenie, ale nie wyskakuj aż tak, bo jak widać, reszcie się jakoś podoba. ;) I w sumie nie wiem czy to coś zmieni, bo to zależy tylko od pracy grafików.
Nie jest ważne w życiu, żeby nie upaść, ale żeby podnieść się po każdym upadku
a-j-p
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 453
Rejestracja: środa 18 sty 2006, 23:02
Lokalizacja: Łódź

Re: Barometr

Post autor: a-j-p »

A ja sie bede dalej upierał , że zadne zadne virtualne studio nie dorówna prawdziwemu.
Takie virtualne studia kojarza mi sie raczej ze starymi beznadziejnymi INFORMACJAMI Polsatu... :P
monetowy_chlopak

Re: Barometr

Post autor: monetowy_chlopak »

Ja nie wiem co Wam w tych studiach wirtualnych przeszkadza. Zamiast cieszyć się, że w koncu coś się dzieje w osobtnim i niedzielnym "Dniu na żywo" to oni narzekają. Jeszcze jakiś czas temu same powtórki rozmów z tygodnia dawali, a teraz aż trzy premierowe programy. Brawo :brawa:
DJ Ice
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: wtorek 05 sie 2008, 18:17
Lokalizacja: To tu, to tam...

Re: Barometr

Post autor: DJ Ice »

a-j-p pisze:A ja sie bede dalej upierał , że zadne zadne virtualne studio nie dorówna prawdziwemu.
Na pewno nikt nie powiedział, że ma dorównać prawdziwemu. :grozi: :D
Nie jest ważne w życiu, żeby nie upaść, ale żeby podnieść się po każdym upadku
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 87 gości