[TVN] Taniec z Gwiazdami

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Isadora »

peterq90 pisze:Mamy dwie naprawde interesujące pary Glinka&Terazzino i Kamińska&Maserak.Obawiam sie ze Julii może zaszkodzić to ze tańczy z Maserakiem (ludzie chyba przstali go lubić).A widać ze Artur Barciś też sympatyczny.
Wymienione pary są "interesujące" głównie z powodu tancerzy, zarówno Terrazino jak i Maserak to "ikony" :lol2: Tańca z Gwiazdami, tancerze, którzy od jakiegoś czasu wzbudzają więcej emocji niż ich partnerki, podobnie jest w tym przypadku, Glinka pokazała się już chyba we wszystkich show, przyszła pora na TzG, Kamińska jest mocno i jak widać efektywnie lansowana, a przecież to nie ona była największą gwiazdą "Brzyduli". Barciś zdecydowanie sympatyczny i mówił, że lubi tańczyć, myślę, że zajdzie daleko. W przeciwieństwie do któregoś przedmówcy bardzo mnie cieszy powrót Piotrowskiej, bo co by o Niej nie mówić, to barwna i utalentowana tancerka, minęło trochę czasu, być może wyzbyła się tej drażniącej, infantylnej maniery w sposobie mówienia, ja Jej życzę jak najlepiej :brawa:
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Adrian ;P »

Póki co zapowiada się ciekawa edycja. Zarowno Kamińska, Oceana jak i Glinka mogą wzbudzać duże emocje. Barciś też nieźle się zapowiada ;]
peterq90
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 162
Rejestracja: niedziela 17 lut 2008, 20:08

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: peterq90 »

Po J. Kaminskiej widać że jest taka ''żywa'' co w połączeniu z Maserakiem który tez jest ''żywy'' może dać mieszankę wybuchową.Julia może i jest lansowana ale wydaje sie sympatyczna.Przypominam ze kryterium dobierania ''gwiazd'' do TzG nie jest to kto jak zagrał w Brzyduli ,a tak poza tym Socha już była w TzG bo pewnie o to chodziło w aluzji kto był najlepszy;]A Kasia Glinka była w GTnL (tylko) a poza tym jest bardzo ładna i mysle że również miła.
Ale z góry potwierdzam że każdy ma prawo mieć swoje zdanie;]
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: kamilkomentuje »

Podobnie jak u was, tak i u mnie nowa XI edycja Tańca wzbudza co raz to większe emocje. Obsada wydaje się być ciekawa, nawet bardzo, a chyba tak na prawdę o to w tym wszystkim tutaj chodzi. Ja osobiście nie mogę sie już tego wszystkiego doczekać :D
tvn - wiosną programowo najlepszy.
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Isadora »

peterq90 pisze:Po J. Kaminskiej widać że jest taka ''żywa'' co w połączeniu z Maserakiem który tez jest ''żywy'' może dać mieszankę wybuchową.Julia może i jest lansowana ale wydaje sie sympatyczna.Przypominam ze kryterium dobierania ''gwiazd'' do TzG nie jest to kto jak zagrał w Brzyduli ,a tak poza tym Socha już była w TzG bo pewnie o to chodziło w aluzji kto był najlepszy;]A Kasia Glinka była w GTnL (tylko) a poza tym jest bardzo ładna i mysle że również miła.
Ale z góry potwierdzam że każdy ma prawo mieć swoje zdanie;]
Obecność Kamińskiej w programie jest jak najbardziej uzasadniona, w końcu w jakimś stopniu na pewno przyczyniła się do ogromnego sukcesu serialu, tyle, że nie będzie moją faworytką :nie: , poza tym doskonale pamiętam udział Sochy w TzG, gdyby tańczyła teraz, pewnie zaszłaby dalej z racji ogromnej sympatii do postaci Violetty :lol:. Glinka była jeszcze w programie Fort Boyard, pewnie w Kocham Cię Polsko, ale nie można właściwie mieć pretensji, że wykorzystuje swoje 5 minut. Jeśli partner Piotrowskiej pokaże się na parkiecie z dobrej strony, to myślę, że właśnie tej parze będę kibicowała, no i pewnie Barcisiowi :D
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
TinkiWinki
Początkujący
Początkujący
Posty: 123
Rejestracja: piątek 15 cze 2007, 16:03

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: TinkiWinki »

Czy TVN planuje jakoś oznaczać gwiazdy? Jakąś szarfą czy opaską? Przeciętny widz może nie rozpoznać gwiazdy i może to wypaczyć ostateczny wynik :lol2: Czy wiadomo kto będzie denominowany z ramienia TVN? W ramach równouprawnienia kobiet powinien to być tym razem jakiś samiec. Jakiś wesołek w miarę inteligentny. Moje typy to: Kuźniar, wojewódzki, Majewski lub Jachimek :lol2: Wczoraj lub dzisiaj latając po kanałach, trafiłem jak wesołek z poranka mówił że musi schudnąć. Może ot tak sobie musi a może nie?
Za idiotę robię tutaj JA! ... :lol2:
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: kamilkomentuje »

Typujesz wesołka? Nie, chyba nie. Raczej nie. Napewno nie . :D
tvn - wiosną programowo najlepszy.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Adrian ;P »

http://www.plejada.pl/3,29936,news,1,1, ... tykul.html

6 gwiazdą 11 edycji jest Ola Szwed... Coś czuję, że rywalizacj pomiędzy paniami może być całkiem duża.
Szwed jest chyba drugą w Polsce gwiazdą która wystąpiła w Josiu, Tańcu na lodzie i Tańcu z gwiazdami. Jak do tej pory zrobiła to tylko Agnieszka Włodarczyk...
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Adrian ;P »

Kulisy Tańca z gwiazdami zmieniają porę emisji. Od 14 marca będą emitowane w niedzielę o 12:15.
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Isadora »

Adrian ;P pisze:http://www.plejada.pl/3,29936,news,1,1, ... tykul.html

6 gwiazdą 11 edycji jest Ola Szwed... Coś czuję, że rywalizacj pomiędzy paniami może być całkiem duża.
Szwed jest chyba drugą w Polsce gwiazdą która wystąpiła w Josiu, Tańcu na lodzie i Tańcu z gwiazdami. Jak do tej pory zrobiła to tylko Agnieszka Włodarczyk...
Lansu nigdy za dużo :lol2: , doceniam zalety Szwed, szczególnie te cielesne( na fotach będziemy głównie oglądali zbliżenia jej biustu), ale drażni mnie tym swoim parciem na szkło :x
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: kamilkomentuje »

Adrian ;P pisze:http://www.plejada.pl/3,29936,news,1,1, ... tykul.html

6 gwiazdą 11 edycji jest Ola Szwed... Coś czuję, że rywalizacj pomiędzy paniami może być całkiem duża.
Szwed jest chyba drugą w Polsce gwiazdą która wystąpiła w Josiu, Tańcu na lodzie i Tańcu z gwiazdami. Jak do tej pory zrobiła to tylko Agnieszka Włodarczyk...
A Joanna Liszowska?? Chyba wystąpiła w GTNL...
tvn - wiosną programowo najlepszy.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Adrian ;P »

Nie wystąpiła.
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: mfdtv4 »

Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

"Fakt" podaje dziś, że treningi rozpoczął też... Maciej Friedek (znany z "Detektywów" i "W11").
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: kamilkomentuje »

Dla uaktualnienia: wszyscy znani uczestnicy (potwierdzeni przez plejadę):
-Julia Kamińska
-Oceana
-Artur barciś
-Ola Szwed
-Przemysław Saleta
-Kasia Glinka
tvn - wiosną programowo najlepszy.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 86 gości