[TVN] Milionerzy

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Milionerzy

Post autor: Adrian ;P »

Ja jeszcze taki pewny skończenia Milionerów nie był. Formuła taka jaka jest rzeczywiście już nudzi, ale może by tak wrócić do wydań rodzinnych gdzie grała rodzina (chyba 3 osobowa drużyna?)...
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Re: Milionerzy

Post autor: Marcin »

Tylko nie to. Te wydania rodzinne jeszcze bardziej dobiły program.
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: Milionerzy

Post autor: kamilkomentuje »

Marcin pisze:Tylko nie to. Te wydania rodzinne jeszcze bardziej dobiły program.
popieram. już wole to co jest.
niewiem jak jest u was, ale ja marze o zdjeciu milionerów z anteny.
krakałem , krakałem, krakałem i...wykrakałem? zobaczymy niebawem :D
tvn - wiosną programowo najlepszy.
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: Milionerzy

Post autor: ktos »

Hubert teraz powiedział że program się zmieni będę 2 ścieżki jedna tradycyjna druga jakaś bardziej ryzykowna 8) ale o co dokładnie chodzi to nie powiedział :P
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Re: Milionerzy

Post autor: Marcin »

Pewnie o to, że będzie czwarte koło w zamian za rezygnację z drugiego progu gwarantowanego.
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: Milionerzy

Post autor: ktos »

Tej wiosny na zawodników "Milionerów" (milionerzy.tvn.pl) czeka niespodzianka. Do gry o milion wchodzi czwarte koło ratunkowe, które niejednokrotnie może okazać się zbawienne. W niedzielę 7 marca, o godz. 18.00 zobaczymy pierwszy odcinek nowej serii i pierwszego zawodnika, który być może stanie przed trudną decyzją.
http://film.onet.pl/seriale/0,2127139,wiadomosc.html
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: Milionerzy

Post autor: kamilkomentuje »

Stale mówię jednak, że program dalej będzie nudny. Brakuje tutaj progu czasowego, czy np. wymiany koła 50:50 i dla mnie nudnego Pytania Do Eksperta na np. Podwójną odpowiedź. Wtedy program nabrałby dynamiki czego się ciaglę w nim dopatrujemy. Chętnie zrezygnowął bym też z pytania za 500 zł, i przy pytaniu wartym 1000 zł ustanowiłbym pierwszy próg gwarantowany. To tyle.
tvn - wiosną programowo najlepszy.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Milionerzy

Post autor: Adrian ;P »

http://www.plejada.pl/3,30380,news,1,1, ... tykul.html

Jeżeli milion naprawdę padnie w tej edycji to dobrze zakończyłoby to program.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Milionerzy

Post autor: r_r16 »

Plejada.pl pisze:Jak nieoficjalnie dowiedział się portal Onet.pl w teleturnieju po raz pierwszy uczestnik teleturnieju odbierze czek na milion złotych.
Portal należący do tej samej Grupy co TVN musi się o czymś takim dowiadywać nieoficjalnie?
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Milionerzy

Post autor: Adrian ;P »

http://www.plejada.pl/3,30424,news,1,1, ... tykul.html

Oficjalne potwierdzenie, że w nowej edycji padnie milion ;]
~
Bywalec
Bywalec
Posty: 597
Rejestracja: piątek 05 paź 2007, 14:59
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Re: Milionerzy

Post autor: ~ »

Adrian ;P pisze:http://www.plejada.pl/3,30424,news,1,1, ... tykul.html

Oficjalne potwierdzenie, że w nowej edycji padnie milion ;]
No to będzie piękne zakończenie teleturnieju w Polsce.
Dlaczego w innych krajach Milionerzy są cały czas, bez przerwy od kilkunastu lat, a Polsce się to się nie może utrzymać?
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Re: Milionerzy

Post autor: Marcin »

Hmm, dla oglądalności zrobią wszystko, nawet oficjalnie poinformują, że ktoś wygrał milion... Emocje prysły...
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Milionerzy

Post autor: r_r16 »

No tak trochę głupio, że wiadomo jest, że milion padł, bo jak usłyszymy pytanie za milion już będzie wiadome, że uczestnik dobrze na nie odpowie.
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Milionerzy

Post autor: Greg Haus »

Rzeczywiście jest coś dziwnego tym, ze podali tą informację. Przecież telewizja komercyjna to instytucja charytatywna, której celem jest poprzez różne programy ( tez teleturnieje) rozdać biednym ludziom pieniądze. Przecież takie rzeczy jak oglądalność i cena reklam w czasie programu gdy ktoś wygra milion nie ma żadnego znaczeni! :roll:
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Re: Milionerzy

Post autor: Maciek »

Myślę, że te informacje wcale nie są pod publiczkę. Możliwe, że po prostu ktoś z ekipy programu uznał, że nie ma sensu rzeczy trzymać w tajemnicy, bo... i tak ktoś parę puści. Na samej tylko widowni siedzi ponad setka osób! Nie ma sposobu, by nakazać tym ludziom milczenie przez kilka tygodni.

Zresztą, najlepiej o sytuacji świadczy przykład niemieckiej edycji - RTL co prawda aż do dnia emisji nie potwierdził informacji o pierwszym w historii zwycięzcy, ale i tak żyła ona swoim życiem w Internecie. Cały więc kraj - mimo szczerych chęci producentów - wiedział już, jak odcinek się zakończy (w tajemnicy nie udało się nawet zachować treści ostatniego pytania).

Myślę więc, że trudno komukolwiek zarzucić złe intencje - zwłaszcza "ślepą pogoń za oglądalnością". Podkreślić zresztą należy, że sam TVN oficjalnie doniesień nie potwierdził. Plejada i Onet to źródła zbliżone do stacji, ale jednak nie tożsame. Życzę wszystkim świetnych wrażeń i wielu emocji podczas oglądania wiekopomnego odcinka!
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości