[TVN] Taniec z Gwiazdami

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Isadora »

[/quote]

Brodzik nie zniży się do poziomu TZG. Bardzo dobrze radzi sobie w TVP. [/quote]



Brodzik się nie zniży :? Dobrze sobie radzi w TVP :lol: szczególnie jak weźmiemy pod uwagę opinie o Jej grze w "Rozlewisku" :ech: Nie zniżyć to się może Karolina Gruszka, a Brodzik, aktoreczka jakich wiele...
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
peterq90
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 162
Rejestracja: niedziela 17 lut 2008, 20:08

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: peterq90 »

Joanna nie powinna sie rozstawać TVN.Jak była w TVN to była na szczycie teraz niestety podupadła.TVP nie ma ręki do robienia seriali,tak jak TVN do robienia Sopotu.
Może sie zgodzi na 12 edycje która moim zdaniem bedzie ostatnia.
Na parkiecie chciałbym zobaczyć Ewę Kasprzyk.
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: prze_kw »

Kolejną potwierdzoną osobą jest Olga Błądź. Biorąc pod uwagę to, że w reklamówkach widzimy trenujących Szwedesa i Grocholę, znamy pełną dwunastkę uczestników, z resztą podaną kilka dni temu przeze mnie w newsie ;P
Liczą się tylko Fakty.
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: kamilkomentuje »

Dodam tylko, że w dzisiejszym, niedzielnym wydaniu DDTVN goszczono jury Tańca. O dziwo, nic nie wiedzieli o nowych uczestnikach i nowym studio ;)
Bardzo mnie ciekawi jak ono będzie wyglądać. Marzy mi się takie brytyjskie. O niemieckim nie wspomnę ;)
tvn - wiosną programowo najlepszy.
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: prze_kw »

Nie wiem czy zauważyłeś, ale nasze studio to kopia* studia brytyjskiego. W naszym nie ma tylko 'animacji' w tych trójkątach za orkiestrą i obok tzw. "piguły".

Gdybyś miał zdolność słuchania i wyciągania wniosków, wiedziałbyś, że i o studiu wspomniano jak i o uczestnikach.

Dodam tylko, że od środy emitowane są 3 reklamówki XI edycji, prezentujące fragmenty z treningów. W każdej z nich widzimy 4 pary , więc samochcąc potwierdzono całą dwunastkę.

* jeśli nie wiesz co to, zapraszam do słownika Kopalińskiego
Liczą się tylko Fakty.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Adrian ;P »

Zainteresowała mnie dzisiejsza wypowiedź Galińskiego w Dzień Dobry TVN :?
Będziemy stawiać specjalne zadania przed parami. Nie będzie tak, że skończyli, jakaś ocena. Tam będą w kątku przy dzieciątku, specjalne zadania. A to jakiś szpagacik, obrót, troszkę z techniki. Będziemy sparwdzać poziom ogólny wykształcenia tanecznego. Na to jeszcze Iwona dodała
To my już zdradzimy pierwsze pytanie. Prosze pokazać nam new yorki w cha chy. Nie wie gwiazda? 1.
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Isadora »

Adrian ;P pisze:Zainteresowała mnie dzisiejsza wypowiedź Galińskiego w Dzień Dobry TVN :?
Będziemy stawiać specjalne zadania przed parami. Nie będzie tak, że skończyli, jakaś ocena. Tam będą w kątku przy dzieciątku, specjalne zadania. A to jakiś szpagacik, obrót, troszkę z techniki. Będziemy sparwdzać poziom ogólny wykształcenia tanecznego. Na to jeszcze Iwona dodała
To my już zdradzimy pierwsze pytanie. Prosze pokazać nam new yorki w cha chy. Nie wie gwiazda? 1.
No, chyba nikt w to nie uwierzył :lol2:
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
peterq90
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 162
Rejestracja: niedziela 17 lut 2008, 20:08

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: peterq90 »

http://www.plejada.pl/159005,3,relacja- ... l#autoplay

Najlepiej według mnie sie prezentują :
Oceana
Julia Kamińska
Kasia Glinka
Maciej Fridek
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Isadora »

Oglądałam zajawki i przyznam, że najbardziej ze sposobu bycia podobała mi się Oceana :D , Glinka przypomina mi Żmudę, jest nadekspresyjna w jakiś sztuczny sposób, być może za dużo naoglądała się profesjonalnych tancerzy na parkiecie i chce to przełożyć na swój występ, ale to chyba nie ten kierunek, Kamińska się wylaszczyła :lol2: , ale to nie mój typ, może dlatego, że jest zbyt nachalnie, ponad miarę lansowana, Friedka lubię, tworzą z Blanką ładną parę, ale chyba musi się jeszcze rozkręcić, podoba mi się Olga Bołądź, poczekamy, znaczy popatrzymy, zobaczymy... :tanczy:
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Isadora »

Po pierwszym odcinku potwierdzam swoją poprzednią opinię, najbardziej podobała mi się Oceana, sympatyczna i zdecydowanie najlepiej tańczyła, oby jak najdłużej :tanczy: , świetnym pomysłem było zaproszenie Barcisia, orłem parkietu, w sensie technicznym, pewnie nie będzie, ale dostarczy widzom dużo radości :lol: , potencjał na pewno tkwi w Glince i Szwed, ładną parę tworzą Blanka z Friedkiem, myślę, że do półmetka a może i dłużej potańczą. Jakichś szczególnie dużych emocji w tej edycji jednak się nie spodziewam :nie:
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
peterq90
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 162
Rejestracja: niedziela 17 lut 2008, 20:08

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: peterq90 »

Mi osobiście podoba sie Kasia Glinka świetnie ze Stefano sie zgrywaja.
Jestem strasznie zawiedziony poziomem tanca tej edycji, takiej tragedi to jeszcze nie było.
Julka Kaminska nieźle ale myslałem ze zatańczy troche lepiej.
Oceana świtena tylko nie wiem czy to nie Nataszka II,ale chyba nie.
Bardzo pozytywnie zaskoczyła mnie tez Grochola kobieta z jajem i mysle ze pare odcibnków jeszcze pobedzie.
Ogólnie ta edycja wydaje mi sie jakas bez polotu taka sztywna no i jeszcze raz ten poziom.
peterq90
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 162
Rejestracja: niedziela 17 lut 2008, 20:08

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: peterq90 »

Wyniki widzów:

Przemysław Saleta i Izabela Janachowska – 3.19
Olga Bołądź i Łukasz Czarnecki – 1.7
Przemysław Miarczyński i Magdalena Soszyńska-Michno – 2.58
Katarzyna Glinka i Stefano Terrazzino – 6.76
Maciej Friedek i Blanka Winiarska – 14.78
Łukasz „Mrozu” Mróz i Aneta Piotrowska – 7.6
Aleksandra Szwed i Robert Rowiński – 6.35
Piotr Szwedes i Anna Głogowska – 2.65
Katarzyna Grochola i Jan Kliment – 8.31
Artur Barciś i Paulina Biernat – 9.98
Julia Kamińska i Rafał Maserak –24.48
Oceana i Przemysław Juszkiewicz - 11.62
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Marcin »

Generalnie zgadzam się z Isadorą.
A od siebie dodam, że ta edycja zapowiada się najnudniej i najsłabiej tanecznie. Nie ma tu takich emocji, jak np. rywalizacja Muchy z Urbańską.
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Isadora »

peterq90 pisze:Jestem strasznie zawiedziony poziomem tanca tej edycji, takiej tragedi to jeszcze nie było.
Julka Kaminska nieźle ale myslałem ze zatańczy troche lepiej.
Ogólnie ta edycja wydaje mi sie jakas bez polotu taka sztywna no i jeszcze raz ten poziom.
Dokładnie tak, wydaje mi się, że chwilowo więcej z TzG już nie da się wycisnąć i naprawdę aż prosi się o jakąś przerwę dla "higieny" :lol2: . Zdaje się, że 12 edycja być jeszcze musi i niech będzie to edycja z pomysłem, a potem w to miejsce zapowiadane od jakiegoś czasu "Taneczne szaleństwo" albo coś w tym rodzaju, nie mam nic przeciwko, żeby niedzielne wieczory pozostały "taneczne" :tanczy: :tanczy:
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: prze_kw »

To ja się pokuszę o ocenę każej z par:
Saleta & Janchowska - marniutko, koszmarny walc, zapowiada się powtórka z GTNL.
Bołądź & Czarnecki - przygotowanie ma bardzo dobre, jest gibka, lekka, ale widać, że zjadł ją stres, ale wróżę jej ładny rozwój.
Mariczyński & Soszyńska - facet może być czarnym koniem, poprawny walc, bardzo zestresowany był, oby się rozluźnił.
Glinka & terrazzino - za dużo artyzmu, za mało tańca. Kasia ma warunki, jednak musi popracować nad techniką.
Friedek & Winiarska - Blance przydałaby się przerwa, jest moim zdaniem już nie do zniesienia. Maciek w miarę ok, może się wyrobi.
Mrozu & Piotrowska - porażka na całej linii, piekielnie sztywny, nie wróżę im sukcesu.
Szwed & Rowiński - było bardzo ładnie, bajkowo wręcz, ale to głównie za sprawą piosenki :) Dziewczyna dynamit, musi być dobrze.
Szwedes & Głogowska - oboje są okropni, Głogowska przez swój groteskowy taniec i kuriozalne zachowanie doprowadzi do ich odpadki w niedzielę.
Grochola & Kliment - Kasia tańczy marnie, ale za to ma wspaniałą osobowość. Może to choroba sprawiła, że było kiepsko, niemniej czekam na jej tango.
Barciś & Biernat - klasa sama w sobie, wulkan humoru i energii ;) Oby poprawił technikę. Bardzo sympatyczna partnerka.
Kamińska & Maserak - ni to Kamińska, ni Brzydula. Taniec w miarę dobry, niestety dzieciarnia będzie głosować nie patrząc na taniec.
Oceana & Juszkiewicz - to jest to! Widać, że taniec ma we krwi, doskonałe ruchy, wspaniała cha-cha! Trochę kwas, że do własnej piosenki, mam nadzieję, że nie będą jej bardzo lizać tyłka :P

Edycja zapowiada się bardzo ciekawie, będzie kilka świetnych par, trudno na razie o faworyta :)
Liczą się tylko Fakty.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 81 gości