Polsat News

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

Sobek19925
Początkujący
Początkujący
Posty: 60
Rejestracja: niedziela 18 kwie 2010, 13:45

Re: Polsat News

Post autor: Sobek19925 »

Na stronie tvpolsat.info w ankiecie pojawiło się pytanie -
Czy Polsat główny powinien od jesieni wydłużyć poranne pasmo "Nowy dzień z Polsat News"?
A więc ciekawe czy od jesieni nastąpi zmiana i Nowy Dzień będzie nadawany dłużej ?
Sobek19925
Początkujący
Początkujący
Posty: 60
Rejestracja: niedziela 18 kwie 2010, 13:45

Re: Polsat News

Post autor: Sobek19925 »

Kto dzis prowadzil Nowy Dzien
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Polsat News

Post autor: piotrek888 »

Sobek19925 pisze:Kto dzis prowadzil Nowy Dzien
Mariusz Abramowicz i Dorota Rojek
RBB
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 117
Rejestracja: środa 28 lip 2010, 23:59
Lokalizacja: Łódź

Re: Polsat News

Post autor: RBB »

Polsat News nadaje cały czas w 4:3 ?
http://www.youtube.com/watch?v=F82af12lfoc <-- Mój własny film na konkurs w YouTube - Internet For Peace (byłem operatorem). Oglądajcie i oceniajcie :)
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Polsat News

Post autor: piotrek888 »

RBB pisze:Polsat News nadaje cały czas w 4:3 ?
Polsat News nigdy nie nadawał w 4:3. Od początku istnienia format to 16:9.
RBB
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 117
Rejestracja: środa 28 lip 2010, 23:59
Lokalizacja: Łódź

Re: Polsat News

Post autor: RBB »

Na jakiś klatkach widziałem, jakby był w 4:3.
Mam "n" i nie mam Polsatu News (i innych Polsatowych programów oprócz "4") - dużo tracę, czy uważacie że lepszy jest TVN24 "i spółka" :)
http://www.youtube.com/watch?v=F82af12lfoc <-- Mój własny film na konkurs w YouTube - Internet For Peace (byłem operatorem). Oglądajcie i oceniajcie :)
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: Polsat News

Post autor: sybic »

RBB pisze:Mam "n" i nie mam Polsatu News (i innych Polsatowych programów oprócz "4") - dużo tracę
Moim zdaniem nic nie tracisz :)
Sobek19925
Początkujący
Początkujący
Posty: 60
Rejestracja: niedziela 18 kwie 2010, 13:45

Re: Polsat News

Post autor: Sobek19925 »

RBB pisze:Mam "n" i nie mam Polsatu News (i innych Polsatowych programów oprócz "4") - dużo tracę
A moim zdaniem tracisz
Sobek19925
Początkujący
Początkujący
Posty: 60
Rejestracja: niedziela 18 kwie 2010, 13:45

Re: Polsat News

Post autor: Sobek19925 »

Kto dziś prowadził informacje w PN w paśmie - To jest dzień , na zmianę z A. Gozdyrą , bardzo prosze o pomoc :lol:
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Agata Słysz. A po co Ci te wszystkie informacje, jeśli wolno wiedzieć?

Uroczystość przeniesienia krzyża oglądałem dzisiaj w PN z ipla, bo burza zakłóciła mi sygnał satelitarny i nie miałem żadnych kanałów, i od 13.00 jechali non stop z komentarzami, ciągle przekazywali te same informacje i zagłuszali (ciekawe jak sądzę) okrzyki ludzi. Później, gdy już wszystko zaczęło cichnąć, dali wreszcie obraz bez komentarza, bo się prezenterki chyba z 10 minut zmieniały... O wszystkich porozumieniach, a więc konsensusie, informował wyłącznie pasek. To studio odizolowane od newsroomu to jednak nie najlepsze rozwiązanie.
pixie
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 270
Rejestracja: poniedziałek 09 sie 2010, 11:26

Re: Polsat News

Post autor: pixie »

Ja mam cyfre +..więc mam tylko polsat 2 x/
Sobek19925
Początkujący
Początkujący
Posty: 60
Rejestracja: niedziela 18 kwie 2010, 13:45

Re: Polsat News

Post autor: Sobek19925 »

Pania Kasia powróciła z urlopu :lol:
Sobek19925
Początkujący
Początkujący
Posty: 60
Rejestracja: niedziela 18 kwie 2010, 13:45

Re: Polsat News

Post autor: Sobek19925 »

Dziś rano pogodę prowadziła Milena Rostkowska a w zasadzie to Milena Rostkowska - Galant , pani Milena wyszła za mąż . Bo wcześniej tego nazwiska nie słyszałem . I o ile dobrze pamiętam to M. Abramowicz który prowadził dziś poranek składał jej życzenia - ale nie wiem czy na pewno , bo pierwszą godzinę Nowego Dnia oglądałem , a później już dżymałem . :?
A wczoraj w roli prowadzącego Informacje w PN , był B. Chrabota , choć to tylko pewnie na zastępstwo z powodu urlopów .
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Polsat News

Post autor: Camilo »

Bartosz Kurek z biznesu awansował właśnie do serwisów informacyjnych. :D Chociaż kiedyś miał już jakieś drobne epizody.
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Polsat News

Post autor: epsztajnek »

W życiu nie przypuszczałem , że padnę na kolana z uwielbieniem przed "Robusiem" Bernatowiczem :lol2:
Dziś w poranku PN zaprezentował swoją teorię - za 1000 lat kolejna cywilizacja będzie wspominać tylko czterech muzycznych wykonawców naszej epoki : Elvisa Presleya, Beatlesów , Abbę i Michaela Jacksona. Żadna Madonna, itp,itd...
Co prawda Jackson to trochę nie moja bajka, ale mam do niego sentyment , jego muzyka to moje studenckie czasy. Za to Beatlesi i Abba to największa muzyczna miłość. Przed królem Elvisem też się nisko kłaniam :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości