[TVN] Na Wspólnej

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

RBB
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 117
Rejestracja: środa 28 lip 2010, 23:59
Lokalizacja: Łódź

Re: Na Wspólnej

Post autor: RBB »

Wygląda trochę jak te ramówki co są co sezon, ale ogólnie może być.
Szkoda że nie zmienili piosenki :(
http://www.youtube.com/watch?v=F82af12lfoc <-- Mój własny film na konkurs w YouTube - Internet For Peace (byłem operatorem). Oglądajcie i oceniajcie :)
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: Na Wspólnej

Post autor: mojpierwszyraz »

RBB pisze:Wygląda trochę jak te ramówki co są co sezon, ale ogólnie może być.
Szkoda że nie zmienili piosenki :(
To dobrze że nie zmienili muzyki, bo serial przrestałby byc juz kojarzony, a muzyka jest jak najbardziej dobra. Oprawa bardzo fajna, szkoda tylko że nie pojawiły sie inne postacie - Monika, mąż Renaty, Agnieszka i jej mąż, czy Ludwika ...
tvn - latem programowo najgorsza!
RBB
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 117
Rejestracja: środa 28 lip 2010, 23:59
Lokalizacja: Łódź

Re: Na Wspólnej

Post autor: RBB »

mojpierwszyraz pisze:
RBB pisze:Wygląda trochę jak te ramówki co są co sezon, ale ogólnie może być.
Szkoda że nie zmienili piosenki :(
To dobrze że nie zmienili muzyki, bo serial przrestałby byc juz kojarzony, a muzyka jest jak najbardziej dobra. Oprawa bardzo fajna, szkoda tylko że nie pojawiły sie inne postacie - Monika, mąż Renaty, Agnieszka i jej mąż, czy Ludwika ...
Jeśli się nie pojawiły, to znaczy że szybko znikną.
http://www.youtube.com/watch?v=F82af12lfoc <-- Mój własny film na konkurs w YouTube - Internet For Peace (byłem operatorem). Oglądajcie i oceniajcie :)
filipek24
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 215
Rejestracja: czwartek 10 gru 2009, 18:24

Re: Na Wspólnej

Post autor: filipek24 »

RBB pisze:
mojpierwszyraz pisze:
RBB pisze:Wygląda trochę jak te ramówki co są co sezon, ale ogólnie może być.
Szkoda że nie zmienili piosenki :(
To dobrze że nie zmienili muzyki, bo serial przrestałby byc juz kojarzony, a muzyka jest jak najbardziej dobra. Oprawa bardzo fajna, szkoda tylko że nie pojawiły sie inne postacie - Monika, mąż Renaty, Agnieszka i jej mąż, czy Ludwika ...
Jeśli się nie pojawiły, to znaczy że szybko znikną.
Oby nie, lubię Ludwikę i te jej dyskusje z Agnieszką i Rafałem :D
Dziwi mnie, że Borys i Ewa się rozstają, a w czołówce są razem. Może to oznaka tego, że się zejdą :lol2:
Jedyna, nieoficjalna strona poświęcona dziennikarce TVN24 Dagmarze Kaczmarek - Szałkow :)
Szczegóły na http://www.dagmarakaczmarek.dbv.pl
pixie
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 270
Rejestracja: poniedziałek 09 sie 2010, 11:26

Re: Na Wspólnej

Post autor: pixie »

Ja się przyznam, że jeszcze nigdy nie oglądałam tego serialu. Ale chyba zacznę oglądać, ale muszę zapoznać się z tym co było wcześniej ;P
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: Na Wspólnej

Post autor: mfdtv4 »

OMG jest wielki byk w czołówce :shock:

Zamiast Mariusz SŁupiński napisane jest Mariusz STupiński!

Wstyd... Mam nadzieję, że nie wpuszczą nowej czołówki z błędem do TV...
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: Na Wspólnej

Post autor: mojpierwszyraz »

mfdtv4 pisze:OMG jest wielki byk w czołówce :shock:

Zamiast Mariusz SŁupiński napisane jest Mariusz STupiński!

Wstyd... Mam nadzieję, że nie wpuszczą nowej czołówki z błędem do TV...
No nie wiem, nie wiem... :D
tvn - latem programowo najgorsza!
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: Na Wspólnej

Post autor: mfdtv4 »

A co do tego błędu - to oni muszą go zmienić. Przecież nie wrzucą na wizję takiego byka, bo ludzie też czytają nazwiska aktorów. No chyba, że od września Mariusza Słupińskiego zastąpi Mariusz Stupiński. Napisałem w komentarzach na Plejadzie i stronie NW, jednak nie opublikowali komentarza, na maila też nie odpisali :? : Trochę to nie profesjonalne z ich strony. Zawiodłem się :roll:
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Na Wspólnej

Post autor: matik »

Nowy sezon zapowiada się ciekawie, a nowa czołówka jest rewelacyjna
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: Na Wspólnej

Post autor: mojpierwszyraz »

Oficjalny profil NW na FB napisał...
"Czy serial "Na Wspólnej" powinien być emitowany tak jak kiedyś - od pon do pt?"
Większość odpowiedzi - na tak.
A na to NW...
"Blisko 100% waszych opinii brzmi: "Tak". Cieszy Nas to. Jednak decyzję podejmuje zarząd programowy TVN na czele z Panem Edwardem Miszczakiem. Bez petycji i jakiejś większej akcji z Waszą pomocą się nie obejdzie. Po Nowym Roku ruszymy z kopyta i miejmy nadzieję, że na wiosnę TVN zaserwuje Nam po 5 odcinków tygodniowo"
:D

Oby, oby!!!
tvn - latem programowo najgorsza!
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Na Wspólnej

Post autor: prze_kw »

Już kiedyś, gdy NW było emitowane 5 razy, piątkowe odcinki miały słabą oglądalność, przypominam że wtedy TVP2 nadaje "Na dobre i na złe". Tak jak jest, jest dobrze.
Liczą się tylko Fakty.
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: Na Wspólnej

Post autor: mfdtv4 »

Jeśli już poruszyliście ten temat to napiszę co ja o tym sądzę. Uważam, że NW powinien być emitowany 5 razy w tygodniu. Była to pierwsza opera mydlana z prawdziwego zdarzenia w Polsce, emitowana od pon do pt. W ślad Na Wspólnej poszły inne tasiemce. W tej chwili Na Wspólnej nie dość, że trwa tylko 20 min to jeszcze tylko 4 razy w tyg, o daje ok. 80 minut serialu tygodniowo. To chyba najmniej wśród tasiemców. Poza tym akcja w serialu w stosunku do czasu realnego jest w tyle ponad pół roku. Więc warto byłoby dogonić trochę do tych nowszych odcinków. Obecnie emitowane odcinki w TVN kręcone były w maju :ech: . Myślę, że przy Superkinie, które gromadzi 16,18% widzów, NW może utrzymać, albo lekko podnieść tą liczbę :D Zresztą jak patrzę na ten profil to naprawdę poruszenie narodowe się zrobiło, więc ludzie chcą, a tak jak teraz nie jest najlepiej niestety ;(
shortise
Początkujący
Początkujący
Posty: 107
Rejestracja: poniedziałek 03 maja 2010, 16:33
Lokalizacja: Katowice-Śródmieście

Re: Na Wspólnej

Post autor: shortise »

Gdyby "na Wspólnej" byłoby emitowane pięć razy, byłoby emitowane również W11, z związku z czym "SUPERKINO" przesunęło by się na 21:30. Pierwszy film trwał by około 1,5 - 2h. Drugi tyle samo. Kończyło by to się około 2:00 w nocy. Więc gdyby nawet **postawili logo "Na Wspólnej" przed pałacem**, to TVN i tak tego nie zrobi.
**---** - ironia
5 lat na forum ;)

Na innym forum także @brk
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: Na Wspólnej

Post autor: mfdtv4 »

Nie wiem czy TVN nie przywróci "Na Wspólnej" w piątek. Serial ogląda 2 razy więcej widzów niż w pierwszych sezonach, więc na pewno piątkowe odcinki utrzymałyby tą 3,5 mln widownię. Zresztą NW bez zbędnych reklam jakie mają pozostałe seriale TVN - "Majka", "Usta Usta" itd. wciąż notuje wysoką oglądalność i jeszcze kilka sezonów temu bił rekordy oglądalności (czyt. blisko 5 mln). A tak poza tym z komercyjnego punktu widzenia TVN zarobiłby więcej na NW niż na Superkinie, albo przynajmniej nic nie stracił.

"Najdroższy spot przy serialu „Na Wspólnej” kosztuje obecnie 27 tys. zł, czyli o 1,9 mln mniej niż w cenniku sprzed roku (...) Z kolei reklama przy filmach pokazywanych jako pierwsze w piątkowym cyklu „Superkino” kosztuje od 17,6 do 20,2 tys. zł. Według cennika sprzed roku za spot w tym paśmie trzeba było zapłacić od 18,2 do 29,1 tys. zł.". Czyli i NW i Superkino potaniało jeśli chodzi o cenę reklam, z tym, że NW max 1,9 mln a Superkino nawet o 8,9 mln (przy najdroższych reklamach).

Gdyby fani NW stworzyli petycję na miarę przywrócenia "Kevina samego w domu" to TVN by się ugiął. A W11 jest NIEPOTRZEBNE w piątek (i tak w sezonie styczeń - luty) lecą powtórki i nie należy tych dwóch produkcji (NW i W11) w żaden sposób porównywać. Fajnie byłoby gdyby w piątek od wiosny była taka ramówka:
20:05 Na Wspólnej
20:40 Superkino (przed Superkinem żadnych reklam, tylko powiedzmy po 20 min filmu) ;)

I filmy nie kończyłyby się o 2 w nocy, ale co najwyżej pół godziny później niż dotychczas ;)
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: Na Wspólnej

Post autor: mfdtv4 »

4,5 mln widzów "Na Wspólnej"!

źródło: http://www.plejada.pl/3,44491,news,1,1, ... tykul.html

Bardzo ciekawe odcinki, szczególnie wątki Marta/Filip/Ksawery/Janusz oraz Weronika/Adam/Antosia/Sebastian :D

I kto tu mówił coś o upadku serialu i zastąpieniu go nową produkcją? Nie sądzę, żeby TVN w ciągu najbliższych 2-3 lat (ba!) nawet w ciągu najbliższych 5 lat zdecydował się na zdjęcie serialu z anteny - chyba, że serial oglądałoby mniej niż 3 mln widzów ;) a na to się na razie nie zanosi... Wszystkie (a przynajmniej zdecydowana większość) stacji telewizyjnych w Polsce, w Europie i na świecie emituje tzw. tasiemce (seriale, opery mydlane etc. jak zwał tak zwał). Dlaczego TVN miałby być gorszy? Tym bardziej, że serial bez większej promocji gromadzi czasami tyle widzów co Mam talent, a oglądalność jest zbliżona (nieco mniejsza) do Faktów. To jest jeden z hitów TVN - czyli jak zarobić w ciągu 20 min kilkaset tys. zł.

Na tle pozostałych polskich operek ("Klan", "Plebania", "M jak Miłość", "Barwy szczęścia", "Pierwsza miłość" etc.) "Na Wspólnej" bryluje i wciąż zaskakuje! Brawo FM i TVN! :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 38 gości