Marcin Żebrowski

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

poznanska
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: sobota 17 lip 2010, 17:15
Lokalizacja: Kraków

Re: Marcin Żebrowski

Post autor: poznanska »

Jak lubię Pana Marcina, tak zwrócę uwagę na dwukrotną odmianę "Kołobrzega" zamiast "Kołobrzegu" :D

Warto wspomnieć, że przy drugiej (w poranku) się poprawił ;)
"...but it's never too late to start again, take another breath and say another prayer..."
agas
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: środa 24 lut 2010, 15:14

Re: Marcin Żebrowski

Post autor: agas »

Ja nie mam nic przeciwko Panu Zebrowskiemu, ale uwazam, ze prowadzenie przez 2 dni z rzedu Programow:
- Wstajesz i wiesz od 6 - 11.00
- Polska i Swiat
- Dzien po Dniu 23-00.00
to juz przesada... Czy tvn24 w sezonie urlopowym ma tylko 1 pracownika? W miedzyczasie pojawil sie serwis informacyjny rowniez w wydaniu Pana Marcina. Stacja sobie robi kpiny z widzow... Sluchanie sobotniego wydania Polski i Swiata (przedluzonego na 2 h zamiast szka - powodz) graniczylo z cudem. Pan Marcin ze zmeczenia robil bledy, czasem nie wiedzial co mowi.
Nie wiem czyja to wina, ze jedna osoba prowadzi w zastepstwach tyle programow na raz: czy to Pan Marcin to pracoholik i nie ma domu a stacja na to przystaje. Czy tez tvn24 mu nakazuje?!
W kazdym razie jesli tak dalej to bedzie wygladalo to tvn24 straci swoja range a co za tym idzie widzow...
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

agas pisze: czasem nie wiedzial co mowi
W Porankach w pierwszej dekadzie lipca sprawiał dokładnie to samo wrażenie. Fuck, nie sądziłem, że mi przyjdzie kiedyś wspominać z największym sentymentem Poranki z Marcinem właśnie i z Poradą. :D
czy to Pan Marcin to pracoholik i nie ma domu a stacja na to przystaje
Dom ma - tylko w Gdyni, więc jak od czwartku do niedzieli jest w W-wie, to może sam zgłasza się na ochotnika po nadgodziny. Lepiej sobie dorobić niż siedzieć w wynajętej przez stację kawalerce. :hyh:
pixie
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 270
Rejestracja: poniedziałek 09 sie 2010, 11:26

Re: Marcin Żebrowski

Post autor: pixie »

agas pisze:Ja nie mam nic przeciwko Panu Zebrowskiemu, ale uwazam, ze prowadzenie przez 2 dni z rzedu Programow:
- Wstajesz i wiesz od 6 - 11.00
- Polska i Swiat
- Dzien po Dniu 23-00.00
to juz przesada... Czy tvn24 w sezonie urlopowym ma tylko 1 pracownika? W miedzyczasie pojawil sie serwis informacyjny rowniez w wydaniu Pana Marcina. Stacja sobie robi kpiny z widzow... Sluchanie sobotniego wydania Polski i Swiata (przedluzonego na 2 h zamiast szka - powodz) graniczylo z cudem. Pan Marcin ze zmeczenia robil bledy, czasem nie wiedzial co mowi.
Nie wiem czyja to wina, ze jedna osoba prowadzi w zastepstwach tyle programow na raz: czy to Pan Marcin to pracoholik i nie ma domu a stacja na to przystaje. Czy tez tvn24 mu nakazuje?!
W kazdym razie jesli tak dalej to bedzie wygladalo to tvn24 straci swoja range a co za tym idzie widzow...
Ja również zwróciłam na to uwagę..
Wczoraj troszeczkę odetchnął, bb nie prowadził programu "Dzień po dniu"
Ale gdy byłam na dworcu w Warszawie..gdzieś około 8:00 prowadził poranek..
agas
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: środa 24 lut 2010, 15:14

Re: Marcin Żebrowski

Post autor: agas »

czy to Pan Marcin to pracoholik i nie ma domu a stacja na to przystaje
Dom ma - tylko w Gdyni, więc jak od czwartku do niedzieli jest w W-wie, to może sam zgłasza się na ochotnika po nadgodziny. Lepiej sobie dorobić niż siedzieć w wynajętej przez stację kawalerce. :hyh:[/quote]

Zgoda, ale dlaczego na wizji ?! Od dawna wiadomo, ze zmeczony, niewyspany pracownik to malo wydajny pracownik. Moim zdaniem stacja nie powinna sobie pozwalac na takie wpadki, bo spadnie im ogladalnosc. Sorry, ale wlaczasz tvn24 o roznych porach i widzisz tylko redaktora Zebrowskiego. Zmienia sie tylko czolowka programu.
Tvn 24 ma sporo ludzi, ktorzy mogliby poprowadzic programy, gdzie jest Pani Danuta Kondratowicz lub pan Kuzniar itd? A jesli nie to jest sporo chetnych zeby tam pracowac. Az tak biedni nie sa zeby jeden czlowiek prowadzil wiekszosc programow...

Zal bylo mi Pana Zebrowskiego...
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Marcin Żebrowski

Post autor: piotrek888 »

Marcina było mi szkoda, ale nie oszukujmy się jak szef każe, to pracownik musi, nie podoba się, to na twoje miejsce jest wiele innych. A co do D.Kondratowicz - zrozumcie, ona ma swoją posadę w stacji - sekretarz programowy i tym się zajmuje.
agas
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: środa 24 lut 2010, 15:14

Re: Marcin Żebrowski

Post autor: agas »

piotrek888 pisze:Marcina było mi szkoda, ale nie oszukujmy się jak szef każe, to pracownik musi, nie podoba się, to na twoje miejsce jest wiele innych. A co do D.Kondratowicz - zrozumcie, ona ma swoją posadę w stacji - sekretarz programowy i tym się zajmuje.
Tutaj sie wszystko wyjasnia... Zal Pana Zebrowskiego w takim ukladzie tym bardziej. Urzadzic taki maraton to sztuka sama w sobie. Nie mam pojecia co mysla szefowie, ale moim zdaniem (jako widza) jest to pojscie po najmniejszej linii oporu, najmniejszym kosztem a maksymalnym wykorzystaniem. Jestem w glebokim szoku, ze taka stacja jak tvn24 oszczedza na zatrudnieniu dodatkowych osob. W ten sposob straca widzow, co za tym idzie reklamy i bedzie jeszcze gorzej. No ale jak sie ma palec to chce sie reke - osiagneli gorny pulap i sadza, ze sie nie ma po co wiecej starac...
Efcia
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 210
Rejestracja: poniedziałek 23 lis 2009, 16:22

Re: Marcin Żebrowski

Post autor: Efcia »

Jasne żal Pana Marcina, ale nie rozumiem dlaczego z tego powodu stacja ma tracić widzów? :shock: Bez przesady. Nawet jak się przejęzyczy czy pomyli, to z tego powodu mam nie oglądać mojego ulubionego programu? Czegoś tu nie rozumiem :hmm:
agas
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: środa 24 lut 2010, 15:14

Re: Marcin Żebrowski

Post autor: agas »

Efcia pisze:Jasne żal Pana Marcina, ale nie rozumiem dlaczego z tego powodu stacja ma tracić widzów? :shock: Bez przesady. Nawet jak się przejęzyczy czy pomyli, to z tego powodu mam nie oglądać mojego ulubionego programu? Czegoś tu nie rozumiem :hmm:
A ile razy na dobe jestes w stanie ogladac tego samego czlowieka tylko w innych programach? Bo dla mnie jest to jednolite, poza czolowka kolejnego programu nie zmienia sie nic. No z czasem dziennikarz jest bardziej "zjechany".
Efcia
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 210
Rejestracja: poniedziałek 23 lis 2009, 16:22

Re: Marcin Żebrowski

Post autor: Efcia »

Inaczej prowadził Poranek ze stadionu Legii a inaczej program późniejszy. Nie rozumiem tej napinki, przecież jest to tylko przejściowo, w okresie urlopowym. Poza tym już dzisiaj jest Łukasz Grass, zaraz wróci mój "ulubieniec" Jakub Porada, więc spokojnie, bez nerwów :P
pixie
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 270
Rejestracja: poniedziałek 09 sie 2010, 11:26

Re: Marcin Żebrowski

Post autor: pixie »

Efcia ma racje..
Zresztą wczoraj i przedwczoraj go nie było. Chyyba.
filipek24
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 215
Rejestracja: czwartek 10 gru 2009, 18:24

Re: Marcin Żebrowski

Post autor: filipek24 »

Jako, że najprawdopodobniej Dagmara Kaczmarek zaczęła urlop, to Marcin powinien pojawić się najpóźniej w piątek. No chyba, że Marcin zaczął urlop, a Dagmara pojawi się podczas weekendu ? :mhm:
Zobaczymy ;)
agas pisze:Ja nie mam nic przeciwko Panu Zebrowskiemu, ale uwazam, ze prowadzenie przez 2 dni z rzedu Programow:
- Wstajesz i wiesz od 6 - 11.00
- Polska i Swiat
- Dzien po Dniu 23-00.00
to juz przesada... Czy tvn24 w sezonie urlopowym ma tylko 1 pracownika? W miedzyczasie pojawil sie serwis informacyjny rowniez w wydaniu Pana Marcina. Stacja sobie robi kpiny z widzow... Sluchanie sobotniego wydania Polski i Swiata (przedluzonego na 2 h zamiast szka - powodz) graniczylo z cudem. Pan Marcin ze zmeczenia robil bledy, czasem nie wiedzial co mowi.
Nie wiem czyja to wina, ze jedna osoba prowadzi w zastepstwach tyle programow na raz: czy to Pan Marcin to pracoholik i nie ma domu a stacja na to przystaje. Czy tez tvn24 mu nakazuje?!
W kazdym razie jesli tak dalej to bedzie wygladalo to tvn24 straci swoja range a co za tym idzie widzow...
Z tym, że nie wiedział co mówił to się nie zgodzę, choć zmęczenie było widać.
Ale co się dziwić. 8 GODZIN na wizji i do tego drugie tyle na przygotowania. A potem tylko parę godzin snu, ja bym tak długo nie dał rady. Tym bardziej go podziwiam i coraz bardziej go lubię ;)
Jedyna, nieoficjalna strona poświęcona dziennikarce TVN24 Dagmarze Kaczmarek - Szałkow :)
Szczegóły na http://www.dagmarakaczmarek.dbv.pl
RBB
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 117
Rejestracja: środa 28 lip 2010, 23:59
Lokalizacja: Łódź

Re: Marcin Żebrowski

Post autor: RBB »

Teraz pan Marcin (18:00) wygląda jak by prowadził poranek o 2.40 :)
Taki niewyspany :)
http://www.youtube.com/watch?v=F82af12lfoc <-- Mój własny film na konkurs w YouTube - Internet For Peace (byłem operatorem). Oglądajcie i oceniajcie :)
Fuxiasty
Początkujący
Początkujący
Posty: 112
Rejestracja: poniedziałek 09 sie 2010, 13:32

Re: Marcin Żebrowski

Post autor: Fuxiasty »

RBB pisze:Teraz pan Marcin (18:00) wygląda jak by prowadził poranek o 2.40 :)
Taki niewyspany :)
Haha, faktycznie nieco zaspany, ale nie przesadzaj - nieźle sobie radził.
Swoją drogą ciekawe, czy będzie także prowadził magazyn Polska i Świat oraz Dzień po Dniu. :mhm:
W tym drugim programie zmęczenie mogłoby dać się we znaki w dwójnasób. ;)
RBB
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 117
Rejestracja: środa 28 lip 2010, 23:59
Lokalizacja: Łódź

Re: Marcin Żebrowski

Post autor: RBB »

OK., trochę przesadziłem, ale nie wyglądał jak zawsze :)
http://www.youtube.com/watch?v=F82af12lfoc <-- Mój własny film na konkurs w YouTube - Internet For Peace (byłem operatorem). Oglądajcie i oceniajcie :)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 62 gości