Wstajesz i wiesz / Wstajesz i weekend

Dyskusje na temat informacyjnych kanałów TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

RBB
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 117
Rejestracja: środa 28 lip 2010, 23:59
Lokalizacja: Łódź

Re: Wideo z 1 stycznia

Post autor: RBB »

Nie dziękuję, nie chcę być zachłanny :)
http://www.youtube.com/watch?v=F82af12lfoc <-- Mój własny film na konkurs w YouTube - Internet For Peace (byłem operatorem). Oglądajcie i oceniajcie :)
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Wideo z 1 stycznia

Post autor: epsztajnek »

RBB pisze:Czy dało by się skądś ściągnąć CAŁY poranek z 1 stycznia?
epsztajnek - liczę na Ciebie :)
Bardzo mi przykro , ale przeliczyłeś się :ech:
W "Porankach" nagrywam wyłącznie fragmenty serwisów Pań Serwisantek i Pogodynek i to pod pewnymi warunkami.
RBB
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 117
Rejestracja: środa 28 lip 2010, 23:59
Lokalizacja: Łódź

Re: Wideo z 1 stycznia

Post autor: RBB »

Ale ktoś na pewno musi mieć (chyba)?
http://www.youtube.com/watch?v=F82af12lfoc <-- Mój własny film na konkurs w YouTube - Internet For Peace (byłem operatorem). Oglądajcie i oceniajcie :)
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: Wideo z 1 stycznia

Post autor: sybic »

RBB pisze:Czy dało by się skądś ściągnąć CAŁY poranek z 1 stycznia?
epsztajnek - liczę na Ciebie :)
Jakbyś napisał do mnie 2 stycznia to może bym miał, a teraz... to jest trochu za późno ;)
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

To ja poproszę w takim razie Poranek z 29 września 2002, 3 lipca 2005, 31 grudnia 2006 i 25 grudnia 2008. Do tego popcorn maślany i dużą Colę. :D
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Wideo z 1 stycznia

Post autor: epsztajnek »

Camilo pisze:To ja poproszę w takim razie Poranek z 29 września 2002, 3 lipca 2005, 31 grudnia 2006 i 25 grudnia 2008. Do tego popcorn maślany i dużą Colę. :D
A w 2002 roku były już "Poranki" ?
Na pewno były magazyny "Styl" ( Anita, Agnieszka ) i "Zdrowie" ( Marta ). Z przyjemnością bym jeszcze raz obejrzał.
A jeśli chodzi o konkretny dzień , to zamawiam "Poranek" z 1 listopada 2005. Byłem wtedy oczywiście na cmentarzach i przegapiłem pewien debiut :aniol:
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

epsztajnek pisze:A w 2002 roku były już "Poranki" ?
Konia z rzędem temu, kto nam na to pytanie zdoła odpowiedzieć.
8 lat temu to ja chyba w ogóle nie wiedziałem o istnieniu TVN24, ale jakoś musieli zaczynać dzień. :rozglada: Teraz przynajmniej wydaje się to nam oczywiste, ale w ciągu ostatniej dekady dokonał się taki postęp, że kto wie, jak to wyglądało. :spiewa:
A jeśli chodzi o konkretny dzień , to zamawiam "Poranek" z 1 listopada 2005.
Żeby ktoś raczył wysłuchać chociaż jednej z naszych próśb. :rydzyk:
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re:

Post autor: piotrek888 »

Camilo pisze:Żeby ktoś raczył wysłuchać chociaż jednej z naszych próśb. :rydzyk:
Jak byłem w ITI to Pan podszedł do komputera, wszedł do szpiega, wpisał datę z 2006 roku, i od razu wyskoczył mu materiał. Marzę o dostępie do takiego szpiega :lol2:
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Ale oni archiwizują całe programy czy tylko wybrane materiały? Teoretycznie dysponują np. Porankiem z 1.01.2010?
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Wideo z 1 stycznia

Post autor: piotrek888 »

Dysponują. Zapisują cały program, więc mają i 1 stycznia 2010 i 1 stycznia 2003 itd. Dziennikarze, jeżeli chcą np. jakiś fragment debiutu sobie ściągnąć, wrzucają płytę i kopiują. Pamiętam, jak Tomek Marzec przywiózł nam właśnie płyty z fragmentami programów.
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: Wideo z 1 stycznia

Post autor: sybic »

epsztajnek pisze:Na pewno były magazyny "Styl" ( Anita, Agnieszka ) i "Zdrowie" ( Marta ). Z przyjemnością bym jeszcze raz obejrzał.
Ja też... dodatkowo zamawiam e-life i progr@m (Kasia Łastowiecka, Jola Wiśniewska).
Pamiętam, że bardzo podobała mi się muzyczna oprawa e-life... Jak ja bym chciał to tylko usłyszeć...
kaśka:):)

Re: Wideo z 1 stycznia

Post autor: kaśka:):) »

A ja bym chciała video z sylwestra co prowadził Jarosław Kuźniar.
pixie
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 270
Rejestracja: poniedziałek 09 sie 2010, 11:26

Re: Wideo z 1 stycznia

Post autor: pixie »

kaśka:):) pisze:A ja bym chciała video z sylwestra co prowadził Jarosław Kuźniar.
ja nie wiem, czy to był żart..
ale powiem.

Jak ktoś ma to ja też poproszę, z chęcią jeszcze raz obejrze. Hahaha, Jarosław Kuźniar z Agnieszką Chylińską. To jest to, hahaa :lol2:
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Jutro jest jakieś święto? Nie trzeba wstawać do pracy? Wie ktoś coś na ten temat?

Jutrzejszy "Poranek" od 7.00 - tak informuje ta boczna belka w TVN24.

Edit: OK, widzę, że już poprawili.
RioT
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: sobota 29 sie 2009, 11:30

Re: Poranek TVN24

Post autor: RioT »

Hej
Potrzeba mi fragmentu z wczorajszego Poranka około godziny 9 rano jak Jarek z Dorotą i Kasią dziwili się jak można brać ślub we czwartek,
Był to komentarz do maila jakiego wysłałem i chciałbym mieć to jako pewnego rodzaju pamiątkę ślubną :)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości