Kamila Biedrzycka

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Frazes
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 194
Rejestracja: czwartek 04 gru 2008, 09:48
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Kamila Biedrzycka

Post autor: Frazes »

Właśnie, szkoda, że zlikwidowali "Gościa Porannego", bo to były ciekawe rozmowy, a skoro Pani Kolędzie-Zalewskiej i Miecugowowi nie chciało się już ich prowadzić (ograniczyli swą aktywność tylko do okazjonalnego komentowania wydarzeń, co jak widać po ostatnim występie Pana Miecugowa w tej roli nie zawsze wychodzi na dobre... ), to mogli je oddać właśnie choćby Kamili !
bartosz
Początkujący
Początkujący
Posty: 90
Rejestracja: niedziela 02 maja 2010, 09:41

Re: Kamila Biedrzycka

Post autor: bartosz »

Frazes pisze:Właśnie, szkoda, że zlikwidowali "Gościa Porannego", bo to były ciekawe rozmowy, a skoro Pani Kolędzie-Zalewskiej i Miecugowowi nie chciało się już ich prowadzić (ograniczyli swą aktywność tylko do okazjonalnego komentowania wydarzeń, co jak widać po ostatnim występie Pana Miecugowa w tej roli nie zawsze wychodzi na dobre... ), to mogli je oddać właśnie choćby Kamili !
Raczej nie widzę jej w piętnastominutówce po dziewiątej rano. To nie jest to.;-)

Wielu na tym forum się naśmiewało z oczu Kamili a ja myślę, że to może być jej atut. Jest osobą z czymś kojarzoną. ;-)
;-)
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Kamila Biedrzycka

Post autor: piotrek888 »

Kamila to świetna dziennikarka, ale autorski program to jak stanąć na podium Mistrzostw Świata. W TVN24 jest bardzo dużo ludzi, którzy pracują na wizji i nieco dłużej niż Kamila, więc w pierwszej kolejności to właśnie im będą się należały nowe programy. Nie mówię, że Kamila by sobie nie poradziła, poradziłaby, bo w rozmowach z politykami jest obłędna, pytania, które zadaje, to strzały w dziesiątkę. Można tylko obserwować, uczyć się i lekko zazdrościć :)
Frazes
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 194
Rejestracja: czwartek 04 gru 2008, 09:48
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Kamila Biedrzycka

Post autor: Frazes »

bartosz pisze:Wielu na tym forum się naśmiewało z oczu Kamili a ja myślę, że to może być jej atut. Jest osobą z czymś kojarzoną. ;-)
Wiem, że to śmieszne, ale mi Kamila od czasu tego występu w kaloszach w "Poranku" kojarzy się właśnie z tymi kaloszami które wtedy miała i od tej pory zastanawiam się jak ją widzę co ma teraz na nogach (SZKODA, że operatorzy tak rzadko "zbaczają" kamerą w te rejony :D ... - ach, gdyby tak móc podejrzeć "dosyły" :D ...) :D ...

A co jest nie tak z jej oczami, bo ja nic nie zauważyłem :D ???
bartosz
Początkujący
Początkujący
Posty: 90
Rejestracja: niedziela 02 maja 2010, 09:41

Re: Kamila Biedrzycka

Post autor: bartosz »

Tak , kalosze rządzą tak jak wachlarz Agaty Adamek. ;-)
;-)
rex88
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 485
Rejestracja: czwartek 21 gru 2006, 20:57

Re: Kamila Biedrzycka

Post autor: rex88 »

Jaka ładna bluzeczka.
sylwiagfan
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 101
Rejestracja: wtorek 09 mar 2010, 13:12

Re: Kamila Biedrzycka

Post autor: sylwiagfan »

Wlasnie o tym marzylem, wracam z urlopu a Kamila prazy sie na ulicy w skapym stroju :devil:
Czy ona w ogole byla w tym roku na urlopie???
sylwiagfan
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 101
Rejestracja: wtorek 09 mar 2010, 13:12

Re: Kamila Biedrzycka

Post autor: sylwiagfan »

Ach ta Kamila

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
pixie
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 270
Rejestracja: poniedziałek 09 sie 2010, 11:26

Re: Kamila Biedrzycka

Post autor: pixie »

Pięknie dziś wyglądała.
Już przestałam zwracać uwagę na jej...oczy.
Frazes
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 194
Rejestracja: czwartek 04 gru 2008, 09:48
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Kamila Biedrzycka

Post autor: Frazes »

Co Wam się w jej oczach nie podoba, bo ja nie bardzo wiem o co chodzi (nawet się w nią wczoraj specjalnie wpatrywałem, ale nic złego w jej oczach nie zauważyłem :D ) :D ???
pixie
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 270
Rejestracja: poniedziałek 09 sie 2010, 11:26

Re: Kamila Biedrzycka

Post autor: pixie »

No nie wiem, ale na początku tylko na to zwracałam uwagę. Potem z czasem ją polubiłam. Teraz to jej tak jakby ,,,znak charakterystyczny? :lol2:
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Kamila Biedrzycka

Post autor: epsztajnek »

Blondynki wieczorową porą ( pod Pałacem Prezydenckim ) ;)
Obrazek
Obrazek
sylwiagfan
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 101
Rejestracja: wtorek 09 mar 2010, 13:12

Re: Kamila Biedrzycka

Post autor: sylwiagfan »

Kamila - Aska z Siemiatycz 1:0
Frazes
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 194
Rejestracja: czwartek 04 gru 2008, 09:48
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Kamila Biedrzycka

Post autor: Frazes »

Zgadzam się, Kamila mogłaby ROZDEPTAĆ Joannę Kryńską w pył swoimi czarnymi kaloszami (dziś w sejmie w czasie wywiadu znów miała ten czerwony żakiet, który miała kiedy świat ujrzał te jej kalosze :D - ciekawe czy dziś też ma cały komplet??? :D ), gdyby tylko miała ochotę :D ...

W ogóle u Kryńskiej denerwuje mnie jeszcze to, że strasznie się podnieca (i to po niej widać) jak są jakieś "gorące" informacje i tak samo jest z Anną Jędrzejowską i Martą Kuligowską (chociaż u niej ostatnio mniej to widać, bo prowadzi głównie serwisy w "Porankach")... Strasznie mnie ta ich "podnieta" denerwuje i według mnie jest nieprofesjonalna...

Swoją drogą ciekawe jak w serwisach poradziłaby sobie Kamila???
sylwiagfan
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 101
Rejestracja: wtorek 09 mar 2010, 13:12

Re: Kamila Biedrzycka

Post autor: sylwiagfan »

Frazes pisze:Zgadzam się, Kamila mogłaby ROZDEPTAĆ Joannę Kryńską w pył swoimi czarnymi kaloszami (dziś w sejmie w czasie wywiadu znów miała ten czerwony żakiet, który miała kiedy świat ujrzał te jej kalosze :D - ciekawe czy dziś też ma cały komplet??? :D ), gdyby tylko miała ochotę :D ...

W ogóle u Kryńskiej denerwuje mnie jeszcze to, że strasznie się podnieca (i to po niej widać) jak są jakieś "gorące" informacje i tak samo jest z Anną Jędrzejowską i Martą Kuligowską (chociaż u niej ostatnio mniej to widać, bo prowadzi głównie serwisy w "Porankach")... Strasznie mnie ta ich "podnieta" denerwuje i według mnie jest nieprofesjonalna...

Swoją drogą ciekawe jak w serwisach poradziłaby sobie Kamila???
Choc nie widzialem ww czarnych kaloszy, zgadzam sie z toba w 100%. Choc ja nazwalbym rzecz po imieniu, bo to co robia z hot newsami towarzyszki Joanna K. Anna j. i Marta K to po prostu chamski, nieokielznany i wulgarny ORGAZM NA ŻYWO.
Pod tym wzgledem Kamila to zimny, opanowany baby face killer :brawa:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Mastrokan i 7 gości