Kamil Durczok

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

katrin820
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: wtorek 29 gru 2009, 11:51
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Kamil Durczok

Post autor: katrin820 »

To pewnie dlatego go nie ma. To super że są osoby które chcą pomagać innym. A tak z innej beczki.Czy ktos wie może czy P Kamil będzie gral w meczu w październiku z politykami?
Sobek19925
Początkujący
Początkujący
Posty: 60
Rejestracja: niedziela 18 kwie 2010, 13:45

Re: Kamil Durczok

Post autor: Sobek19925 »

anita.knapik@ pisze:ale mam nadzieję,że nowe wydanie Faktów w nowym studiu poprowadzi już sam osobiście!!!??
Fakty maja mieć nowe studio , może ktoś coś więcej napisać ?
Sobek19925
Początkujący
Początkujący
Posty: 60
Rejestracja: niedziela 18 kwie 2010, 13:45

Re: Kamil Durczok

Post autor: Sobek19925 »

Taa , nareszcie zmienią te ohydne studio , które jak na te czasy źle się prezentuje !
Wiem już co nie co , bo przeczytałem . Wirtualne studio pierwsze co mi się skojarzyło ze stacją ZDF i serwisy informacyjne - heute . Widziałem już wirtualne studio TVN 24 np. z programów "Świat według Jacka" i się mi nie podoba !!! Ale myślę , że zrobią coś fajnego jak na Fakty przystało . No i mam nadzieję , że nie skopiują z ZDF-u ! Ale z biegiem czasu pewnie więcej się dowiemy . więc nie ma co gdybać !


Wideo :

http://www.zdf.de/ZDFmediathek/beitrag/ ... 09.09.2010

Immagine :

http://www.thomas-mallessa.de/attachmen ... rnal-1.jpg

http://www.merkur-online.de/bilder/2009 ... stud.9.jpg

http://www.merkur-online.de/bilder/2009 ... udio.9.jpg
anita.knapik@
Początkujący
Początkujący
Posty: 111
Rejestracja: środa 10 mar 2010, 13:59

Re: Kamil Durczok

Post autor: anita.knapik@ »

Tak,tak to super,że takie osoby mogą i chcą pomagać-brawo dla pana Kamila!! :brawa: Zawsze twierdziłam,że jest super,a jego ostatnie Fakty po Faktach-rewelka!!Niech częściej prowadzi Fakty i Fakty po Faktach,bo jest w tym najlepszy! :tanczy: Tak na pewno będzie w tym meczu,lubi grać w piłkę,a do tego z politykami!!Czy będą go może gdzieś transmitować????Może w TVN 24???!!Mam nadzieję!!! :mhm:
fanka rymana
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 42
Rejestracja: niedziela 08 lis 2009, 14:03

Re: Kamil Durczok

Post autor: fanka rymana »

Anito
Powiem Ci,że ostatnio Pan Kamil zrobil się jakby weselszy juz nie jest taki nadęty jak byl kiedys przynajmniej tak mi sie wydaje ze zrobil sie weselszy i chyba zaczynam sie bardziej pozytywnie do niego nastawiac :)
anita.knapik@
Początkujący
Początkujący
Posty: 111
Rejestracja: środa 10 mar 2010, 13:59

Re: Kamil Durczok

Post autor: anita.knapik@ »

Tak pan Kamil rzeczywiście ostatnio jest weselszy,choć nie zawsze,na przykład wczoraj w Faktach był coś nie w humorze :stop: Mam nadzieję,że tak nie będzie zawsze,bo aż przykro patrzeć,lepiej gdy się uśmiecha i robi te swoje miny-jest super i tyle!!Wolę jednak oglądać Fakty po Faktach,bo tam może pokazać więcej min,gestów,uśmiechów i załatwić polityków na cacy-jest wtedy rewelacyjny,prawdziwy profesjonalista!! :tanczy: Aha i życzę wygranej w meczu!!!Trzymam kciuki! :brawa:
emilly83lion
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 9
Rejestracja: czwartek 07 paź 2010, 13:10

Re: Kamil Durczok

Post autor: emilly83lion »

Panie Kamilu pewnie nie czyta pan tych tekstów,ale to nieważne,bo i tak chce mi się pisać!Ostatnie pańskie wydania Faktów i Faktów po Faktach przeszły moje najśmielsze oczekiwania,był pan taki uśmiechnięty,wyluzowany,a te pańskie miny i gesty-uwielbiam je oglądać!!Mam nadzieję,że dalszy ciąg nastąpi po niedzieli! :lol: Kiedy na pana patrzę to od razu dostaję takiej ochoty do działania i powera,że hej!! :tanczy: A ostatnio nazbierało mi się obowiązków:studiowanie(prawo i administracja)i do tego jeszcze szkolenie(Kadry i płace) w Mysłowicach,dojazd popołudniami nie najlepszy,ale da się żyć szczególnie kiedy widzę pana tryskającego humorem w telewizji!!Niestety od poniedziałku natłok zajęć nie pozwoli mi pana oglądać w Faktach,ale zawsze można w internecie lub na satelicie-nie mogłabym przegapić!!Mam nadzieję zostać kiedyś takim dziennikarzem jak pan,świetnie byłoby u pana się uczyć!!Pozdrawiam serdecznie!!Buziaki!!! :)
fanka rymana
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 42
Rejestracja: niedziela 08 lis 2009, 14:03

Re: Kamil Durczok

Post autor: fanka rymana »

A ja go nie lubie i już :lol2:
cmabb
Początkujący
Początkujący
Posty: 64
Rejestracja: środa 03 wrz 2008, 21:08

Re: Kamil Durczok

Post autor: cmabb »

emilly83lion pisze:Panie Kamilu pewnie nie czyta pan tych tekstów,ale to nieważne,bo i tak chce mi się pisać!Ostatnie pańskie wydania Faktów i Faktów po Faktach przeszły moje najśmielsze oczekiwania,był pan taki uśmiechnięty,wyluzowany,a te pańskie miny i gesty-uwielbiam je oglądać!!Mam nadzieję,że dalszy ciąg nastąpi po niedzieli! :lol: Kiedy na pana patrzę to od razu dostaję takiej ochoty do działania i powera,że hej!! :tanczy: A ostatnio nazbierało mi się obowiązków:studiowanie(prawo i administracja)i do tego jeszcze szkolenie(Kadry i płace) w Mysłowicach,dojazd popołudniami nie najlepszy,ale da się żyć szczególnie kiedy widzę pana tryskającego humorem w telewizji!!Niestety od poniedziałku natłok zajęć nie pozwoli mi pana oglądać w Faktach,ale zawsze można w internecie lub na satelicie-nie mogłabym przegapić!!Mam nadzieję zostać kiedyś takim dziennikarzem jak pan,świetnie byłoby u pana się uczyć!!Pozdrawiam serdecznie!!Buziaki!!! :)
Brak słów. Po prostu Kościół Durczoka :lol:
Obrazek
fanka rymana
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 42
Rejestracja: niedziela 08 lis 2009, 14:03

Re: Kamil Durczok

Post autor: fanka rymana »

Emily czy to Ty jestes Anitą Knapik?? :D
anita.knapik@
Początkujący
Początkujący
Posty: 111
Rejestracja: środa 10 mar 2010, 13:59

Re: Kamil Durczok

Post autor: anita.knapik@ »

To odpowiedź do "fankirymanki".Tak to ja,a konkretnie to byłam,bo już mnie zablokowali i wyrzucili z blogu,bo pisałam z dwóch kont! :klamca: Ale to moje stare konto nadal aktualne,czyli "anita.knapik"!Możesz pisać!! :lol:
anita.knapik@
Początkujący
Początkujący
Posty: 111
Rejestracja: środa 10 mar 2010, 13:59

Re: Kamil Durczok

Post autor: anita.knapik@ »

Chciałam skrobnąć parę słów na tej stronie,bo dawno nie pisałam-natłok obowiązków!Przede wszystkim chciałam pocieszyć pana Kamila,bo po ostatnim wywiadzie u Szymona Majewskiego to co powiedział Kuźniar to był chwyt poniżej pasa i tyle!To jest cham nie człowiek,nigdy Go nie lubiłam i zdania tym bardziej nie zmienię!Pan zawsze ceniłam i tak zostanie,jest pan inteligentny,dowcipny i z humorem pan podchodzi do wielu rzeczy,wczoraj też w wywiadzie z U 1 Bator!Nie potrzeba panu wcale chudnąć,bo ma pan w sobie tyle uroku,że to wystarczy za wszystko! :lol: Na siłowni mięśnie ćwiczą Ci co w głowie mają dziurę i pustkę i zero do powiedzenia,u pana jest odwrotnie-sama słodycz! :tanczy: Pana Fakty to rewelka(kumulacja humoru,gestów,min i konkretów)okraszonych dowcipem!Uwielbiam je,one tak wyluzowują i dodają energii,że hejka!A mnie ostatnio dużo jej trzeba i pana ją zaspokaja w całości!Tak dalej! :brawa: Pozdrawiam wiadomą osobę,jeśli to czyta-niech lepiej idzie spać to jej dobrze zrobi!
incognito
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 380
Rejestracja: wtorek 26 paź 2010, 12:58

Re: Kamil Durczok

Post autor: incognito »

anita.knapik@ pisze:[...] Uwielbiam je,one tak wyluzowują i dodają energii,że hejka! [...]
Chyba czas już założyć Kościół :twisted:
incognito
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 380
Rejestracja: wtorek 26 paź 2010, 12:58

Re: Kamil Durczok

Post autor: incognito »

anita.knapik@ pisze:[...] ma pan w sobie tyle uroku [...]
Ego też ma sporo, gdyby wybuchło, mielibyśmy drugi Wielki Wybuch :tanczy:
fanka rymana
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 42
Rejestracja: niedziela 08 lis 2009, 14:03

Re: Kamil Durczok

Post autor: fanka rymana »

icognito pieknie napisales nie ujelabym tego lepiej :brawa: :lol2:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości