[TVN] Taniec z Gwiazdami

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: mojpierwszyraz »

A ja myśle że wygra Dorota Zawadzka lub Andrzej Gołota :D
Apropo - Gołota ponoć wstydzi się dotykać partnerki i wywijac pupą ;p
tvn - latem programowo najgorsza!
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Marcin »

Ta... Gołota... Widziałeś, jak się "rusza"? :lol2: :lol2: :lol2:
Pozytywne zaskoczenie - Młynarczyk i Pyrek. Górniak i Kazadi też dobrze się zapowiadają.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Spośród wszystkich uczestników tej edycji, aż 5 osób występowało w "Jak Oni śpiewają". Jak dodać do tego jeszcze Edytę G. to wychodzi, że niemalże połowa była związana z Polsatem. Mało tego - w większość te osoby nie odniosły w programie żadnych sukcesów. I zastanawiam się, gdzie teraz są ci Internauci, którzy zawsze mieli tyle do powiedzenia, gdy pojawiała się oficjalna lista uczestników "JOŚ". Jakoś cicho się zrobiło. :D
Efcia
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 210
Rejestracja: poniedziałek 23 lis 2009, 16:22

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Efcia »

Jako pierwszy odpadł Maciej Jachowski. Szkoda :roll: Ja już wiem, że para z nr 13 (Korzeniowski i Głogowska) nie będą moją ulubioną parą. Czy Głogowska musi brać udział w każdej edycjii przyklejać się do kolejnego faceta :evil: Pozytywne zaskoczenie to Andrzej Gołota :lol2:
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Isadora »

Mieli rację jurorzy mówiąc, że Jachowski "przefajnował" trochę swoją czaczę, ale jego odpadnięcie było dużym zaskoczeniem :o , gdyby w kolejnych tańcach skorygował się z tymi bajerami mógł daleko zajść, a tu klops :ech: , trochę przerysowany jest dla mnie również Staliński, zupełnie nie rozumiem zachwytów nad sztywnym Młynarczykiem :? , chociaż Blanka czeka zapewne na KK, która "należy się" Jej przez zasiedzenie :lol2: .Oglądam, ale program zdecydowanie stracił na atrakcyjności i chyba żadna gwiazda już mu nie pomoże :nie:
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Adrian ;P »

1 odcinek bardzo mnie zaskoczył. Panowie zaczęli dosyć nieźle. Nie spodziewałem sie tak dobrego występu Deskura. Jachowski odpadł zdecydowanie za wcześnie, liczyłem, że zajdzie bardzo daleko. Póki, co wśród panów faworyta nie mam.
ana486
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: czwartek 04 wrz 2008, 21:05

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: ana486 »

Bylam zdzwiona, ze Maserak odpadl i to juz w 2 odc. No mial malo znana partnerke, ktora kiedys zablysnela jedna rola. Jak dla mnie najlepsza z pan byla Patrycja Kazadi ladna miala rumbe i dobrze zatanczona, mam nadzieje, ze dojdzie daleko. Gorniakowa wkurzala mnie i specjalnie dostala od Tyszkowiecz i Wodeckiego 10, a Pawlowic z Galinskim tylko jej podwyzszyli oceny, nie fair wg mnie wobec reszty uczestnikow, ale niestety co zrobic. Gorniak ma fory u jury i nie wiem czemu i jak to sie stalo, ze miala rowniez najwiecej glosow od widzow. Ciekawe jak to dalej bedzie.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Adrian ;P »

W 2 odcinku najbardziej podobał mi się taniec Moniki Pyrek. Póki, co to jest moja jedyna faworytka. Kibicował będę też Patrici Kazadi i Dorocie Zawadzkiej. Oglądalność na razie całkiem dobra, chociaż dzisiaj na pewno będzie niższa gdyż program kończy się o 22:40.
Mysza
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: wtorek 22 wrz 2009, 13:02

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Mysza »

Ta edycja TzG z udziałem E. Górniak to jakieś nieporozumienie. Wygląda tak, jakby cały program był zrobiony pod jej zacną osobę. I te teksty "wspaniała gwiazda", "super star", totalna kompromitacja.
pixie
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 270
Rejestracja: poniedziałek 09 sie 2010, 11:26

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: pixie »

Mysza pisze:Ta edycja TzG z udziałem E. Górniak to jakieś nieporozumienie. Wygląda tak, jakby cały program był zrobiony pod jej zacną osobę. I te teksty "wspaniała gwiazda", "super star", totalna kompromitacja.
też mi się tak wydaje..
ale co się dziwić..mało tam prawdziwych gwiazd...ona chyba jest tą "największą"
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: ktos »

Taniec także rośnie 8)

Nielsen Audience Measurement

Pierwszy odcinek 12. edycji (5 września) obejrzało średnio 4,26 mln widzów
drugi (12 września) - 4,29 mln widzów
a trzeci (19 września) - 4,39 mln widzów.

http://www.medialink.pl/artykul/8510,Ta ... zow,group4
pixie
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 270
Rejestracja: poniedziałek 09 sie 2010, 11:26

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: pixie »

a już się bałam, że większość wybierze miłość nad rozlewiskiem.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Adrian ;P »

W 3 odcinku zawiedli mnie panowie. Najbardziej podobała mi się Monika Pyrek i Patricia Kazadi. Odpadnięcie Korzeniowskiego jak najbardziej na plus. Dziwi mnie duże poparcie na Kwaśnego. Spodziewałem się dużo większego na Górniak, która nie ma tak dużo głosów jakby się mogło wydawać. Po 4 odcinkach mam już swoich 4 faworytów: Kazadi,Pyrek,Deskur i Staliński. 9 od Wodeckiego dla Stalińskiego kiedy cała reszta dała 10 była bardzo dziwna. Na 1 miejsce u widzów wskoczyła Kazadi z 19% poparciem, a smsy na Kwaśnego znacznie zmalaly, myślę że za tydzień odpadnie on. Tak jak w 3 odcinku i w 4 wynik według mnie słuszny, bo Kalata była najsłabsza. Deskur ciągle na ostatnim miejscu, ale broni się tańcem. Monika Pyrek natomiast jest już na 4 miejscu u widzów, a różnica pomiędzy ją a Edzią jest już niewielka (9,64 do 11,3). Ciekaw jestem jak długo publiczność dociągnie Gołotę - dzisiaj dostał już mniej smsów, ale jest mimo wszystko nie tańczy za dobrze. Z obecnej 10 najgorszy w tej chwili jest Kwaśny i typuje, że on odpadnie za tydzień.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Adrian ;P »

Tak jak się spodziewałem odpadł Kwaśny, którego poparcie widzów zmalało w porównaniu do 1 i 3 odcinka. Dla mnie najlepsza w 5 odcinku była Monika Pyrek, której obecnie kibicuję najbardziej. Wzrosło poparcie na Stalińskiego. Jeżeli Deskur dostanie Salsę w 6 odcinku prawdopodobnie odpadnie on, jeżeli American Smooth to pewnie Młynarczyk chociaż chciałbym żeby program opuścił Gołota lub Zawadzka.
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Taniec z gwiazdami!

Post autor: Isadora »

pixie pisze:
Mysza pisze:Ta edycja TzG z udziałem E. Górniak to jakieś nieporozumienie. Wygląda tak, jakby cały program był zrobiony pod jej zacną osobę. I te teksty "wspaniała gwiazda", "super star", totalna kompromitacja.
też mi się tak wydaje..
ale co się dziwić..mało tam prawdziwych gwiazd...ona chyba jest tą "największą"
Górniak jest jedną z największych "prawdziwych" gwiazd wszystkich edycji, ale jakoś zupełnie tego nie widać, jako wokalistka robi wrażenie, jej występy są naprawdę wydarzeniem artystycznym, a tu wtopiła się w tło, ani specjalnie lepsza ani gorsza od pozostałych, tańczy kiepsko, niczym nie błysnęła, jest taka jak zazwyczaj, irytująco manieryczna, rozczarowała mnie :ech:
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 71 gości