[TVN] X FACTOR

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: X FACTOR

Post autor: prze_kw »

Czołówka, jak czołówka, "Britain's Got Talent" (jak i Polska wersja) ma zdecydowanie lepszą. Co do programu - nie będę aż takim hurra - optymistą, prasa donosi o prawdopodobnym jury - Piotr Metz i kompletnie nieznany mi Przemysław Nieużyła (podobno autor "sukcesu" Gosi Andrzejewicz...) - czyli cienizna. Licze na udział Majki Sablewskiej, może ona coś fajnego wniesie.
Liczą się tylko Fakty.
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: X FACTOR

Post autor: ktos »

czerk pisze:Czołówka, jak czołówka, "Britain's Got Talent" (jak i Polska wersja) ma zdecydowanie lepszą. Co do programu - nie będę aż takim hurra - optymistą, prasa donosi o prawdopodobnym jury - Piotr Metz i kompletnie nieznany mi Przemysław Nieużyła (podobno autor "sukcesu" Gosi Andrzejewicz...) - czyli cienizna. Licze na udział Majki Sablewskiej, może ona coś fajnego wniesie.
Kto Przemysław Nieużyła :mhm:

Jednak największą ciekawostką jest właśnie ten drugi - Przemek Nieużyła. Ukończył wydział prawa karnego i kryminologii na uniwersytecie w Oksfordzie. Pracował przy angielskiej wersji "X Factor". Współpracował z takimi gwiazdami, jak Geri Halliwell (38 l.) z zespołu Spice Girls, Sharon Osbourne (58 l.), Cliff Richard (70 l.), Kathleen Turner (56 l.) oraz Alicia Keys (29 l.). W Polsce znany był szerzej jako menedżer Gosi Andrzejewicz (26 l.).

http://www.se.pl/rozrywka/plotki/to-oni ... 63928.html

chyba jaja sobie robią jak ktoś taki będzie w jury oby nie :grozi:
lukis
Początkujący
Początkujący
Posty: 109
Rejestracja: środa 11 sie 2010, 20:52

Re: X FACTOR

Post autor: lukis »

Mój wymarzony skład to: Piotr Metz, Kuba Wojewódzki i jakaś ciekawa kobieta (Urbańska, Sablewska) :D
peterq90
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 162
Rejestracja: niedziela 17 lut 2008, 20:08

Re: X FACTOR

Post autor: peterq90 »

Nie bójmy sie o Jury TVN dobrze obsadziło jury Mam Talent .No może Gosia nie jest najlepsza,ale przynajmniej mozna sie posmiac z jej min;]
Debeet
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 309
Rejestracja: poniedziałek 06 gru 2010, 20:15

Re: X FACTOR

Post autor: Debeet »

A na stronie X-Factor nadal niepoprawiona liczba castingów :) Nie wiem dlaczego w ogóle zmieniano pierwszą poprawną wersję.

Na serwerze pozostał jeszcze nawet stary plik - http://xfactor.tvn.pl/_d/zaslepka.jpg
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: X FACTOR

Post autor: ktos »

Justyna Steczkowska w "The X Factor"?

"Bardzo dużo będzie się działo... Przede wszystkim wyjeżdżamy w trasę z naszym najnowszym projektem '15'. Zastanawiam się jeszcze, czy wziąć udział w nowym show Dwójki i mam jeszcze coś bardzo dużego do zrobienia z inną telewizją... Poza tym wychodzi płyta z piosenkami z Kabaretu Starszych Panów, którą nagrałam z Maćkiem Maleńczukiem. Do tego jeszcze koncerty w Polsce, ale i w Rosji. Także czeka mnie bardzo pracowity rok" - powiedziała Steczkowska.
http://muzyka.interia.pl/wiadomosci/pop ... 1572015,44

Może Justyna będzie w jury ;)
lukis
Początkujący
Początkujący
Posty: 109
Rejestracja: środa 11 sie 2010, 20:52

Re: X FACTOR

Post autor: lukis »

Kilka dni temu w ddtvn była Ewa Wojciechowska - redaktor naczelna plejady, która jak co poniedziałek komentowała co się dzieje w showbiznesie zdradziła trochę. Powiedziała, że wie ' z bardzo dobrego źródła', że propozycję dostała Maja Sablewska i Kuba Wojewódzki do zasiadania w jury. Oprócz tego mówi, że prawdopodobnie w jury zobaczymy dwóch panów i jedną panią. No kto jak kto, ale redaktor naczelna TVNowskiego portalu chyba wie co mówi :D
Czyli Wojewódzki, Sablewska, Metz? To moje typy :D
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: X FACTOR

Post autor: mojpierwszyraz »

lukis pisze:Kilka dni temu w ddtvn była Ewa Wojciechowska - redaktor naczelna plejady, która jak co poniedziałek komentowała co się dzieje w showbiznesie zdradziła trochę. Powiedziała, że wie ' z bardzo dobrego źródła', że propozycję dostała Maja Sablewska i Kuba Wojewódzki do zasiadania w jury. Oprócz tego mówi, że prawdopodobnie w jury zobaczymy dwóch panów i jedną panią. No kto jak kto, ale redaktor naczelna TVNowskiego portalu chyba wie co mówi :D
Czyli Wojewódzki, Sablewska, Metz? To moje typy :D
Nieużyła , Metz i... Sablewska?? Nie wiem, nie wiem. Zamiast tego pierwszego - Wojewódzki, pliss! Poza tym, chce 4 osoby w jury :/
tvn - latem programowo najgorsza!
Debeet
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 309
Rejestracja: poniedziałek 06 gru 2010, 20:15

Re: X FACTOR

Post autor: Debeet »

Majka Sablewska chce Wojewódzkiego w jury "X Factor"
http://www.se.pl/rozrywka/plotki/majka- ... 64404.html

(...) - Ta dwójka to już niemal pewniaki, ich wspólny udział jest wręcz warunkiem powodzenia rokowań - mówi osoba związana z produkcją. - Ani jedno, ani drugie nie wyobraża sobie, aby było inaczej. Daje to gwarancję prawdziwego ostrego show.

Kuba ma teraz dużo wolnego czasu i przyjęcie fotela jurora byłoby dla niego naturalnym posunięciem. Wszak swoją karierę zaczynał w "Idolu", programie, który był produkowany przez tę samą firmę. Z jej zarządem łączą go też bliskie relacje koleżeńskie.

Natomiast jeśli chodzi o Majkę...

- Ona ma napięty kalendarz i jej udział będzie też zależał od tego, jakie warunki przedstawi jej stacja. Na pewno praca jurora nie może w jej przypadku kolidować z życiem zawodowym jej podopiecznych - zdradza pracownik stacji.


Nie mam pojęcia jak (o ile w ogóle) Maja będzie chciała pogodzić dwie "prace". Po wybraniu mentorów przez 8-9 tygodni trzeba ciągle poświęcać czas swoim podopiecznym.
lukis
Początkujący
Początkujący
Posty: 109
Rejestracja: środa 11 sie 2010, 20:52

Re: X FACTOR

Post autor: lukis »

hmmm a ciekawe kto poprowadzi program? hmmm
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: X FACTOR

Post autor: mojpierwszyraz »

lukis pisze:hmmm a ciekawe kto poprowadzi program? hmmm
Obstawiam Prokopa, lub kogo zupełnie nowego (podobnie jak Kazadi)...
tvn - latem programowo najgorsza!
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Re: X FACTOR

Post autor: Kuba »

Tomek Lubert na swoim FB napisał, że 'oficjalnie może potwierdzić, że jest członkiem jury nowego programu muzycznego' :neutral: mam nadzieję, że chodzi o jakiś szit w Vivie :xx:
bartek09
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 460
Rejestracja: czwartek 25 cze 2009, 20:15
Lokalizacja: Kraków

Re: X FACTOR

Post autor: bartek09 »

Kuba pisze:Tomek Lubert na swoim FB napisał, że 'oficjalnie może potwierdzić, że jest członkiem jury nowego programu muzycznego' :neutral: mam nadzieję, że chodzi o jakiś szit w Vivie :xx:
plejada.pl pisze:Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że Tomek nie zasiądzie z jury TVN-owskiego show.

Hmmmm, więc gdzie? Na myśl przychodzi nam tylko Polsat. Czy nasze przypuszczenia się sprawdzą? Myślimy, że w przeciągu kilku dni poznamy odpowiedź.
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: X FACTOR

Post autor: ktos »

Kuba pisze:Tomek Lubert na swoim FB napisał, że 'oficjalnie może potwierdzić, że jest członkiem jury nowego programu muzycznego' :neutral: mam nadzieję, że chodzi o jakiś szit w Vivie :xx:
Pewno w Idolu (o ile ma być na wiosnę) na plotku czy innym takim badziewiu napisali że Polsat bardzo chce Dodę w jury Idola :roll: nie wiem po co ona tam chyba tylko żeby awantury robiła :P
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: X FACTOR

Post autor: mojpierwszyraz »

Kuba pisze:Tomek Lubert na swoim FB napisał, że 'oficjalnie może potwierdzić, że jest członkiem jury nowego programu muzycznego' :neutral: mam nadzieję, że chodzi o jakiś szit w Vivie :xx:
Na pewno chodzi o Idola. Polsat go wypromował więc pewno chłopczyna chce się odwdzięczyć :)
tvn - latem programowo najgorsza!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość