Anita Werner

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

incognito
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 380
Rejestracja: wtorek 26 paź 2010, 12:58

Re: Anita Werner

Post autor: incognito »

honey39leo pisze:Jeśli będę na nią głosować to tylko dla Faktów i stacji TVN-nic poza tym! :uhh:
Dobre i to :plus:
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Anita Werner

Post autor: nouze »

honey39leo pisze:tu zgodzę się całkowicie z moim przedmówcą "nuze"!
"nołze" to po słowiańskiemu :D
honey39leo
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 72
Rejestracja: wtorek 21 gru 2010, 15:04

Re: Anita Werner

Post autor: honey39leo »

Sorrki nouze za przekręcenie ksywy,ale piszę tu nowa,więc sam rozumiesz! :rydzyk: No muszę przyznać,że Anita Werner wyraźnie mnie zaskoczyła przez Święta swoim wystąpieniem w Faktach i w Faktach po Faktach-znowu wrócił uśmiech na jej twarz,jak kiedyś pamiętam!Cieszę się bardzo! :lol2: Może się wystraszyła,że nie dostanie Telekamery??Ważny jednak jest efekt końcowy!Dlatego życzę jej w tym Nadchodzącym Nowym Roku:więcej i coraz więcej uśmiechu,pogody ducha,sukcesów w pracy i szczęścia w rodzinie!Pozdrawiam wszystkich z tej strony!PA
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Anita Werner

Post autor: nouze »

To ja też nie będę taki i wrzucę trzy dzisiejsze zdjęcia uśmiechniętej Anity. Mam jakiś dziwnie dobry humor, ten dżemik co jadłem chyba był przetermi... co tam. @inco na pewno się ucieszy. :D
Obrazek
Obrazek
Obrazek
incognito
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 380
Rejestracja: wtorek 26 paź 2010, 12:58

Re: Anita Werner

Post autor: incognito »

Prośba ogromna do Ciebie:
Z nowościami w tym wątku nigdy się nie hamuj... nawet bez dżemika.
:plus:
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Anita Werner

Post autor: nouze »

Nie ma Ani, to Anitę powrzucam. Nawiasem mówiąc ten imageshack jest coraz bardziej złośliwym hosterem shotów.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
incognito
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 380
Rejestracja: wtorek 26 paź 2010, 12:58

Re: Anita Werner

Post autor: incognito »

Ciekawe, co się tam kryje na tym medaliku?
Chyba to nie komunijny.. :mhm:
skipper37
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: czwartek 06 sty 2011, 09:26

Re: Anita Werner

Post autor: skipper37 »

wracam az do znudzenia do ciagle meczacego tematu wizerunku TVN
co ta kobieta tam robi i dlaczego tak nachalnie ja pchaja na gwiazde w roznych plebiscytach?....tego chyba, /no wlasnie kto?...ach wiem/nawet doktorzy kosciola nie sa w stanie odgadnac, a jak wiadomo znani sa ze swojej nieomyslnosci
czy wy tam w tej wizji myslicie, ze my tu tumany nie dostrzegamy prowizorycznych malych krzeselek podsuwanych jej przed programem...no znowu zenada...a tak Was lubie
skipper37
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: czwartek 06 sty 2011, 09:26

Re: Anita Werner

Post autor: skipper37 »

no patrz...dlaczego to samo wpadlo mi do glowy, ze ,,ktos....uciechy,,
chociazby dla unikniecia takich durnych inwektyw, Panowie z TVN mogliby rozpoczac chociaz bardzie zawoalowane tasowanie kart personalnych w tym balaganie
uffffff
incognito
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 380
Rejestracja: wtorek 26 paź 2010, 12:58

Re: Anita Werner

Post autor: incognito »

DDTVN z 18.12.2010
Obrazek
Pogrzebałem dziś trochę w wątku Anity i konsternacja :o
W poście z końca 2008 roku znalazłem link do DDTVN z Anitą z 13.12.2008 i... przeżyłem Deja vu. :o
Obrazek
Obrazek
Wygląda na to, że ta bluzeczka to z zestawu "Dzieńdobrytvnowskiego" :)
marcin_25
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 214
Rejestracja: sobota 28 mar 2009, 16:24

Re: Anita Werner

Post autor: marcin_25 »

a tak miło gawędziło się na tym forum
insynuacje o uciechach pozostawię bez komentarza, poziom świadczy sam za siebie o autorze tego komentarza, który nawet komediowej konwencji programu SZ. Majewskiego nie potrafił zrozumieć

wygrywa plebiscyty, zgarnie kolejne nagrody bo ludzie na nią głosują (także studenci dziennikarstwa i sami dziennikarze),
jakoś do tej pory nie widziałem jej w Tańcu z gwiazdami, Playboju czy Gwiazdy pokazują swoje mieszkanie
znam Ją tylko z pracy którą Ona wykonuje
co do rzadkich wystąpień w innych programach (Majewski, Milionerzy) podejrzewam, że takie są wymagania pracodawcy (promocja stacji)

w kraju gdzie konotacje rodzinne i kumoterstwo to podstawa podczas rozmowy kwalifikacyjnej, ludzie jak Anita, którzy tak szybko zaszli tak daleko, dzięki ciężkiej, własnej pracy, to prawdziwy skarb

dla mnie osobiście nawet sam fakt, że jak każdy zwykły śmiertelnik ubiera co jakiś czas te same rzeczy (bordowa bluzka powyżej), świadczy, że nie czuje się gwiazdą
honey39leo
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 72
Rejestracja: wtorek 21 gru 2010, 15:04

Re: Anita Werner

Post autor: honey39leo »

No właśnie całkowicie zgadzam się z moim poprzednikiem!To już przyznaje plus na jej korzyść,że nie pozuje w głupawych magazynach i ubiera się zwyczajnie! :brawa: A ostatnio rzeczywiście się podciągnęła w uśmiechach! :D Tylko,żeby jeszcze więcej usta otwierała i wyraźniej mówiła! :? Widać z tego zachowania,że jest chyba trochę nieśmiała! :neutral: A co do tego komu co robi Anita w TVN-ie,to myślę jej prywatna sprawa i nikomu nic do tego! :stop: Większość tam żyje niczego sobie i wiadomo co robi i nikt się nie czepia! :P Dla mnie wzór dziennikarki prostej,zwykłej która daleko zaszła! :aniol: A,że w TVN-ie jak innej stacji są układy i układziki i się winduje tylko niektórych to wiadomo nie od dziś! :x Ja tylko pytam,skoro u niej wszyscy zauważają tą ciężką pracę,naturalność,brak wywyższania się,to ja się pytam dlaczego u innych np.u pana Kamila tego nikt jakoś nie widzi!???? :nie: :mhm: Przecież On też jest zwykłym naturalnym człowiekiem,doszedł ciężką pracą do wszystkiego i wcale się nie wywyższa(upierdolony stół czy sprawa Sianeckiego,nie mają tu nic do rzeczy,bo każdy szef musi dbać o swój program i o jego oglądalność)! :hmm: :mhm: No dlaczego tak jest!??????? :grozi:
object
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 198
Rejestracja: wtorek 28 sie 2007, 20:39

Re: Anita Werner

Post autor: object »

:mhm: No dlaczego tak jest!??????? :grozi:
żebyś się pytała? :lol:
marcin_25
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 214
Rejestracja: sobota 28 mar 2009, 16:24

Re: Anita Werner

Post autor: marcin_25 »

chyba mamy nowego fana :D :D :D
mam na myśli posła Fedorowicza
polecam sobotnie Fpf ze szczególnym uwzględnieniem dwóch wypowiedzi tego pana
http://www.tvn24.pl/28377,1690365,0,1,f ... omosc.html
marcin_25
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 214
Rejestracja: sobota 28 mar 2009, 16:24

Re: Anita Werner

Post autor: marcin_25 »

incognito pisze:Ciekawe, co się tam kryje na tym medaliku?
Chyba to nie komunijny.. :mhm:
też się kiedyś zastanawiałem
to jest chyba baranek lub owieczka
często Anita go zakłada, chociaż ostatnio jakoś rzadziej
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości